Klinika Kosmetologii i Trychologii Reha-Med - kreowanie piękna zaczyna się u nas!

Obowiązkowe miejsce na mapie dla tych wszystkich, którzy cenią sobie styl, jakość i profesjonalizm. Luksus i klasa, które sprawiają, że każdy czuje się tu wyjątkowo. Kreowanie piękna zaczyna się w Klinice Reha-Med!

Reha-Med od kilku lat cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających klientów – miłośników tego co najlepsze i najbardziej prestiżowe. Nasze Centrum to gwarancja najnowszych technologii, hitów kosmetycznych i jakości. Wieloletnie doświadczenie w branży „Beauty” decyduje o tym, że oferta Reha-Med jest atrakcyjna dla każdego klienta, który pragnie dbać o siebie w sposób najbardziej efektywny.

Jedną z najważniejszych cech Kliniki  jest profesjonalna i wykwalifikowana kadra; personel medyczny i kosmetyczny wykształcony w kraju i zagranicą z szerokim doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że klienci mogą być pewni najwyższego poziomu naszych usług.

U nas każdy klient skorzysta z bogatej oferty – od Medycyny Estetycznej, przez najszerszą ofertę nieinwazyjnej Kosmetologii upiększającej i medycznej w zakresie twarzy i ciała.

Reha-Med oferuje klientom nie tylko tradycyjne zabiegi kosmetyczne, ale również szeroką… gamę zabiegów z zakresu Kosmetologii HI TECH, dzięki którym w nieinwazyjny lecz efektywny sposób można udoskonalić twarz oraz ciało.