DietetykaMasz problemy z nadwagą? Nie możesz poradzić sobie z wiecznym zmęczeniem i osłabieniem? Jesteś kobietą w ciąży lub mamą karmiącą? Chcesz zrobić coś dla siebie? Dietetyk może Ci pomóc. Wiemy, że odpowiednio skomponowana dieta ma wpływ na wszystkie aspekty życia, zaś za pomocą prawidłowo dobranych posiłków możemy zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.
 
Zajmujemy się szeroko pojętym poradnictwem żywieniowym oraz dietoprofilaktyką schorzeń cywilizacyjnych i dietoterapią chorób, w leczeniu których żywienie odgrywa kluczową rolę. Najważniejsze są dla nas wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta. Nasi specjaliści to osoby z wyższym wykształceniem żywieniowym i bogatym doświadczeniem, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi w miłej i przyjaznej atmosferze.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W RACJONALNYM ODCHUDZANIU, UKŁADAJĄC KOMPLEKSOWE PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE.

Niezliczone propozycje cudownych diet mogą przyprawić o zawrót głowy. Nasi dietetycy starają się być głosem rozsądku. Chcemy pokazać, że odchudzanie nie musi wiązać się z ogromnymi wyrzeczeniami. Istnieje szereg rozwiązań, które mogą ułatwić realizację programu odchudzającego w praktyce. Zarówno czas trwania programu jak i sposób jego realizacji dobieramy w oparciu o indywidualne uwarunkowania pacjenta biorąc pod uwagę aspekty zdrowotne, upodobania i styl życia.

POWRÓT