Prezent doskonały dla kobiety


CZY ISTNIEJE PREZENT DOSKONAŁY DLA KOBIETY?
TAK! BON UPOMINKOWY NA ZABIEGI DO Reha-Med Klinika Kosmetologii i Trychologii

Przy zakupie bonu o wartości 250zł – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie o wartości 100zł dodamy od siebie w GRATIS.

Już za chwilę powitamy grudzień, a wraz z nim na dobre rozpocznie się przedświąteczne szaleństwo. Okazji do obdarowania prezentami wyjątkowych dla Ciebie osób, będziesz mieć wiele. Najbliższe święto to Mikołajki, niedługo później długo wyczekiwane Boże Narodzenie. I choć co roku stajemy przed tym samym wyzwaniem, zazwyczaj wcale niełatwo jest znaleźć pomysł na upominek idealny, prawda? 

Z pewnością w gronie Twojej rodziny i bliskich przyjaciół masz wiele ważnych kobiet. Dlatego, gdy zastanawiasz się nad najlepszym podarunkiem dla nich - przychodzimy Ci z pomocą, proponując coś, co z pewnością doceni każda kobieta – czyli PIĘKNO…W PREZENCIE! Profesjonalny zabieg lub zabiegi z naszej kompleksowej oferty na pewno okażą się strzałem w dziesiątkę, ponieważ nie tylko fantastycznie wspomagają urodę, ale też gwarantują wyśmienite samopoczucie!

Możesz samodzielnie wybrać zabieg/zabiegi dla wyjątkowej osoby lub - jeżeli nie wiesz, co sprawdzi się najlepiej – skorzystać z naszej fachowej porady.

BON PREZENTOWY (O DOWOLNEJ KWOCIE) - MOŻESZ KUPIĆ W NASZEJ KLINICE na Londyńskiej 5A-H lok.15

Nie czekaj z zakupami świątecznymi na lepszy moment - Postaw na sprawdzony upominek, który zapewni wyjątkowej dla Ciebie osobie prawdziwą radość. 

 

 

POWRÓT