Metody walki z łysieniem

JAKO JEDYNI W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM POSIADAMY MEDYCZNY LASER DO LECZENIA PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z WYPADANIEM WłOSÓW, ŁYSIENIEM I CHOROBAMI SKÓRY GŁOWY!!!

LASEROTERAPIA SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

Tych z Państwa, którzy mają problem z w wypadaniem włosów, przerzedzeniem czy łysieniem lub chcących stosować profilaktykę aby najdłużej cieszyć się pięknymi włosami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jedynym na świecie opatentowanym laserem stymulującym ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamującym ich wypadanie. Laser ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE, FDA.

Dzięki naszemu laserowi i skutecznie dobranej terapii odzyskasz nowe i mocne włosy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Wzmacnia, regeneruje, odżywia

Ten typ mezoterapii polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji leczniczych bezpośrednio w skórę, w sąsiedztwo cebulek włosowych, które są w niej położone.

Jest to potwierdzona dermatologicznie metoda. Jej efektem jest regeneracja, odżywienie, wzmocnienie i zahamowanie wypadania oraz pobudzenie wzrostu włosów. To co widzimy w krótkim czasie to szybsze odrastanie, zwiększenie gęstości i grubości włosów, a także ich optymalne nawilżenie i odżywienie. Dotyczy to zarówno włosów jak i skóry głowy.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu w skórze tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura skóry nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów.

Substancje aktywne zawarte w preparatach skutecznie docierają bezpośrednio do skóry głowy, gdzie następuje ich maksymalna absorpcja. Mikroigły dodatkowo naturalnie stymulują kolagen i elastynę. W rezultacie zabiegu następuje maksymalna absorpcja substancji aktywnych zawartych w dobranych przez trychologa preparatach i ich rozprzestrzenienie w skórze właściwej oraz silne pobudzenie tkanek do odnowy i regeneracji.

ELEKTROTERAPIA

Jest zabiegiem elektroleczniczym z zastosowaniem m.in. prądu stałego

TERAPIA LAMPĄ PUVA MEDI

Lampa jest wysokiej klasy urządzeniem medycznym, emitującym promieniowanie UV w różnych spektrach: UVA, UVB oraz UVB 311nm – jest to unikalne pasmo wyodrębnione głównie do leczenia bielactwa, łuszczycy oraz łysienia plackowatego. Czas zabiegu trwa od kilku sekund do kilku minut. Podczas terapii przed naświetlaniem stosuje się odpowiednie preparaty lecznicze, aplikowane na skórę głowy

WIBROTERAPIA GŁOWY

Wibromasaż ma za zadanie wzmocnić ukrwienie głowy, pobudzić porost włosów oraz wzmocnić cebulki włosów. Przed rozpoczęciem zabiegu aplikujemy pacjentowi preparat trychologiczny, odpowiednio dobrany do potrzeb danej skóry.

LASEROWE SZCZOTKOWANIE WŁOSÓW

Przy laserowym szczotkowaniu włosów wykorzystuje się najnowszą technologię laserową stosowaną do zapobiegania wypadania i pobudzania wzrostu włosów.

Kuracja laserowa wykorzystująca falę 20 laserów o małej mocy i odpowiedniej długości fali laserów dla osiągnięcia maksymalnego efektu. Fale lasera wnikają głęboko w skórę głowy, aby uaktywnić krążenie krwi wokół mieszków włosowych, powstrzymują wypadanie włosów i pobudzają wzrost nowych włosów. Laser to urządzenie wykorzystujące technologię, która zapobiega wypadaniu włosów i pobudza ich wzrost. Technologia lt oferuje bezinwazyjne i bezpieczne zabiegi przy ułżyciu nowoczesnych technologii laserowych które wpływają na zwiększenie ukrwienia skóry głowy i cebulek włosów stymulując wzrost włosów. Unikalne światło lasera penetruje głęboko tkanki skóry, gdzie pobudza mikrocyrkulację krwi, wspomaga metabolizm komórek oraz syntezę białek.

Dotychczas na świecie opublikowano ponad 2500 prac i badań naukowych potwierdzających skuteczność technologii laserowej lt.

Nie tylko zresztą badania potwierdzają jego skuteczność – świadczy też o tym liczba ponad 90% zadowolonych klientów z 69 krajów, którzy w swoich opiniach potwierdzają:

  • zwiększenie ilości włosów oraz ich grubości,
  • szybszy wzrost włosów,
  • kolor włosów staje się ciemniejszy, dzięki czemu nie widać siwych włosów,
  • włosy stają się silniejsze,
  • poprawia się ich wygląd,
  • brak łupieżu, podrażnień i swędzenia skóry głowy.

OZONOTERAPIA

Ozon jest gazem toksycznym dla człowieka ale niewielkie, precyzyjnie odmierzone jego dawki maja działanie terapeutyczne i wspomagają leczenie.

Ozon posiada właściwości pielęgnacyjne ale też bakteriobójcze i grzybobójcze. Ponadto wykazano, że aktywny ozon działa dermatologicznie w przypadku chorób skóry głowy.

Ponadto :

  • zapobiega wysuszaniu skóry, nie powodując uczucia ściągania skóry po umyciu
  • łagodzi stany zapalne skóry
  • można go stosoważ na rany ,zadrapania i otarcia skóry
  • nie zmienia pH skóry i nie narusza naturalnego płaszcza lipidowego skóry.

AKUPRESURA

Tradycyjna metoda leczenia wywodząca się z chińskiej medycyny naturalnej, stosowana poza oficjalną medycyną. Metoda ta znana była w Chinach już kilka tysięcy lat temu.

Polega ona na dotykaniu, głaskaniu, uciskaniu lub opukiwaniu określonych miejsc na ciele człowieka.

ZASTOSOWANIE INDYWIDUALNIE DOBRANYCH NA PODSTAWIE WYNIKÓW BADAŃ DANEGO PACJENTA PREPARATÓW TRYCHOLOGICZNYCH.

W celu wzmocnienia terapii dla naszych klientów dobieramy odpowiednie preparaty trychologiczne do kuracji domowej z naszej oferty lub tworzymy preparat indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta i jego problemu.