Ujędrnianie i modelowanie biustu

Kształtny, jędrny – jednym słowy idealny biust to marzenie wielu Polek. Chcemy dumnie eksponować swój dekolt, do tego bez grama kompleksów. Nic więc dziwnego, łźe jest to  jedna z najczęściej poprawianych chirurgicznie części ciała. Nie zawsze jednak do tego konieczna jest pomoc chirurga.
Wygląd piersi możemy poprawić także dzięki nieinwazyjnym zabiegom w gabinetach kosmetologii estetycznej. Z pomocą przychodzi nam mezoterapia mikroigłowa, igłowa, Focus Rf , endermologia oraz elektrostymulacja.
Piękny biust dodaje pewności siebie. Dzięki niemu czujemy się atrakcyjne i seksowne. Nic więc dziwnego, że poświęcamy mu tyle uwagi. Sięgamy po elegancką bieliznę push-up, ujędrniające ćwiczenia fitness, kremy, odżywki, a coraz częściej także po nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają odmłodzić biust bez konieczności sięgania po skalpel.

Polki chcą dziś ujędrniać, unosić, modelować i upiększać skórę biustu. Coraz częściej sięgamy po proste zabiegi nawilżające skórę, usuwające rozstępy i cellulit, ale także po zabiegi modelujące unoszące piersi i przywracające im ich młodzieńczy wygląd.

Mezoterapia mikroigłowa i igłowa – efekt odmłodzenia skóry biustu

Zabieg ten poprawia napięcie skóry biustu, stosuje się go także przy pierwszych oznakach starzenia się skóry piersi. Polega on na wprowadzeniu pod naskórek specjalnych substancji na bazie kwasu hialuronowego. Najczęściej jest to mieszanka witamin i substancji majacych właściwości ujędrniające. Zabieg dostarcza skórze niezbędne składniki potrzebne do rewitalizacji, nawilźa ją, ma także  właściwości przeciwstarzeniowe.

Jego efektem jest ujędrnienie biustu, wzmocnienie tkanki łącznej, poprawa napięcia skóry w obrębie biustu, podniesienie i wypełnienie piersi, a także głębokie nawilłźenie i wygładzenie skóry. Kobieta zyskuje tzw. naturalny biustonosz.

Focus Rf – zagęszczenie i ujędnienie skóry – zdobywaca „Złotego Laura Kosmetologii”

Auto-Focus 3D bezpiecznie i skutecznie pozwala na selektywne ogrzewanie tkanki na różnych głębokościach, naprężenie szkieletu kratowego wspierającego tkankę tłuszczową oraz na częąciową denaturację istniejącego kolagenu, usprawniając w ten sposób formowanie się nowego kolagenu. Kiedy włókna kolagenowe są ogrzane, niektóre z połączeń sieciowych ulegają przerwaniu, ale nie zniszczeniu, kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu, dochodzi do ponownego utworzenia kolagenu. Tak zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co z kolei inicjuje procesy odnowy (proliferacja fibroblastyczna oraz neokolageneza), zagęszczenia , wzmocnienia i podniesienia biustu.

Endermologia – lifting biustu.

Intensywna, trójwymiarowa stymulacja tkanek poprawiająca napięcie, elastyczność i jędrność. Głęboki endomasaż oddziaływuje na tkankę skórną piersi i dekoltu, poprzez poprawę cyrkulacji krwi i limfy, wymiany płynów międzykomórkowych i usuwania toksyn oraz dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu dochodzi do uelastycznienia i wzmocnienia więzadeł podtrzymujących oraz poprawy wyglĄdu i kształtu biustu.

Elektrostymulacja – gimnastyka mięśni biustu.

Intensywna gimnastyka izometryczna modelująca sylwetkę, ujędrniająca i wzmacniająca mięśnie oraz silnie liftingująca biust. Nasze urządzenie rółźni się od zwykłych elektrostymulatorów tym, że rozgrzewa mięśnie indywidualnie oraz wykonuje rozgrzewkę i trening mięśni jednocześnie, imitując regularne ćwiczenia fizyczne. Poprawia krążenie krwi oraz natlenienie tkanek przyspieszając w ten sposób odnowę komórek oraz oczyszczając skórę, która staje się błyszcząca i zwarta. Zabiegowi można poddawać każdy miejsce w problemach kosmetycznych związanych ze zwiotczeniem (również poporodowym). Daje doskonałe rezultaty w przypadku obwisania piersi.