Zabieg modelujący sylwetkę 5 w 1

Podczas jednego zabiegu wykorzystujemy unikalne połączenie pięciu technologii! łączymy kriolipolizę z falą akustyczną, kawitacją, masaż próżniowy oraz  bipolarność technologię RF.
W zależności od indywidualnych potrzeb danego klienta i jego problemu zabiegi mogą być modyfikowane celem osiągnięcia możliwie jak najlepszych efektów.
 
Bez bólu, bez skutków ubocznych, bez blizn i rekonwalescencji!


KRIOLIPOLIZA:

Kriolipoliza to nieinwazyjne chłodzenie tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy, aby zredukować depozyty tłuszczu bez uszkadzania innych tkanek. Kriolipoliza została odkryta przez dr Dietera Mansteina oraz dr R. Roxa Andersona z the Wellman Center for Photomedicine at Massachusetts General Hospital in Boston, filia Harvard Medical School. Metoda ta została uznana za jedną z najbardziej skutecznych nieinwazyjnych metod walki z różnymi typami otyłości.
Komórki tłuszczowe usunięte w trakcie zabiegu są stopniowo eliminowane za pomocą naturalnych procesów metabolicznych organizmu. Rezultatem jest redukcja odtłuszczeń zauważalna u większości pacjentów po 2 do 4 miesiącach. Przy czym należy podkreślić, że widoczne gołym okiem efekty pojawiają się już u niektórych pacjentów po pierwszym zabiegu. Zabieg ten jest bezbolesny, nie pozostawia blizn ani znaków na skórze.
Zabieg skutecznie redukuje cellulit, prowadzi do utraty masy ciała, poprawia kontur ciała oraz odmładza skórę.


WSKAZANIA:

Z zabiegu mogą korzystać osoby, które chcą pozbyć się niechcianego tłuszczu. Zabiegi są szczególnie polecane do redukcji tłuszczu z miejsc, w których dotychczas mogła pomóc tylko tradycyjna lipoliza inwazyjna. Jest to też jedyne urządzenie na rynku, które potrafi schłodzić również bardzo małe obszary, np. nad kolanami.

PRZEBIEG ZABIEGU:

1. etap — kriolipoliza z falą akustyczną. W trakcie zabiegu bezpieczny aplikator przykładany jest do powierzchni skóry w celu kontrolowanego schłodzenia komórek tłuszczowych i ich eliminacji z partii ciała poddanych zabiegowi
2. etap — kawitacja ultradźwiękowa. To nieinwazyjna alternatywa dla chirurgii plastycznej – skuteczna i bezbolesna metoda pożegnania niechcianych centymetrów, bazująca na działaniu ultradźwięków, które usuwają każdy rodzaj cellulitu oraz zbędną tkankę tłuszczową nie tylko z ramion, bioder, brzucha pośladków i ud, ale też podbródka. Wskutek emisji silnych fal skierowanych bezpośrednio do tkanki podskórnej ściany komórek tłuszczowych zostają rozerwane, a następnie dochodzi do ich rozpadu i pozbycia się rozpuszczonego tłuszczu w trakcie naturalnych procesów metabolicznych. Dzięki temu skóra staje się napięta i gładka. Kawitacja ultradźwiękowa to zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w miejscach dla nas ważnych tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce. Podczas liposukcji ultradźwiękowej na komórki tłuszczowe działa ultradźwiękowa kawitacja, rozrywająca komórki tłuszczowe i przekształcająca je w emulsję.
3. etap RF — podczas tego zabiegu ciepło dostarczane do wybranej partii ciała podgrzewa komórki tłuszczowe, doprowadzając do ich rozpadu. Następnie w procesach metabolicznych, tłuszcz wydalany jest z organizmu. Działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie kolagenu. Po zabiegu wyraźnie zmniejszony jest obwód ciała. Widocznie wyrównane zostaje również nierówności związane z cellulitem, a skóra jest znacznie zagęszczona i ujędrniona.
4. etap podciśnienia — ma za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, poprzez jednoczesne pobudzenie, silne przekrwienie i drenaż. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do przyspieszenia procesów metabolicznych i odprowadzania limfy.
Jedynym sposobem na pozbycie się cellulitu jest połączenie ze sobą kilku metod jego redukcji.
Połączenie fali radiowej z falą akustyczną zapewnia wysoką skuteczność w zakresie redukcji cellulitu. Fala dźwiękowa działa na przyczyny cellulitu (twardnienie przegród tkanki łącznej i przesuwanie się komórek tłuszczowych w stronę skóry właściwej). Dzięki temu, skóra staje się bardziej gładka i jędrna. Natomiast użycie głowicy z falą radiową oraz podciśnienia powoduje bardzo silne ujędrnienie skóry, szczególnie polecane w przypadku osób mających problem z nadwagą czy utratą elastyczności skóry, np. kobiet po ciąży. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra ulega naprężeniu.
 

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG:

  • Osoby gromadzące tłuszcz. Tłuszcz odkłada się w grubych warstwach. Przekracza 35% masy ciała u kobiet, a 30% masy ciała u mężczyzn.
  • Osoby obrzęknięte mające problem z zatrzymaniem wody w organizmie, borykające się z cellulitem wodnym i tłuszczowym.
  • Osoby muskularne. Nogi tych osób są… bardzo muskularne, a tłuszcz jest równomiernie rozłożony.
  • Osoby o sylwetkach mieszanych posiadające znamiona wszystkich trzech powyższych cech.
 

PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża,
  • alergie, wysypki, uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym,
  • nadwrażliwość na niską temperaturę,
  • rozrusznik serca, pompa insulinowa
  • nowotwory