Zabiegi Arosha - redukcja celulituArosha
to linia zabiegowa na ciało przechodząca obecnie swoją świetność we Włoszech. Od niedawna można z nich korzystać również w wybranych salonach w Polsce.

Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących CELLULIT, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.
Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry.
Arosha, dzięki bogatej ofercie produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch i talia, ramiona oraz piersi.

Jakie niedoskonałości skóry leczą bandaże Arosha?

Arosha oferuje możliwość wykonywania zabiegów przeciwdziałających rozstępom, zlokalizowanej tkance tłuszczowej, cellulitowi. Poprawia nawilżenie skóry, jej strukturę, napięcie i połysk. Zabiegi są również skuteczną bronią w walce z oznakami upływającego czasu.

Jakie rezultaty można osiągnąć już po pierwszym zabiegu?

Już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmniejszenie obwodu miejsc podanych zabiegom i generalną poprawę stanu skóry. Skóra staje się bardziej napięta, wygładzona, ujędrniona dzięki aktywnym składnikom, które zawarte są w produktach Arosha.

Czy rezultaty są gwarantowane?

Po czwartym zabiegu rezultat jest pewny. Efekty zabiegu utrzymują się jeśli klient powtarza jeden zabieg raz w miesiącu po skończonej serii oraz prowadzi zdrowy tryb życia.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Nie, nie ma. W ofercie Aroshy znajduje się również specjalna seria zabiegowa dla kobiet w ciąży, które walczą z problemem puchnących nóg.

Slim cel - zabieg wyszczuplający

Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii oraz poprawia mikrokrążenie krwi.

Cel term - zabieg na cellulit / rozgrzewający

Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę.

Lipho cel - zabieg wyszczuplający i na cellulit

Połączenie kofeiny i L-karnityny zmniejsza objętość trójglicerydów i adipocytów. Lipho Cel skuteczne narzędzie do walki z cellulitem włóknistym oraz przypadku zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Firm up - zabieg ujędrniający / świeży

Bardzo bogaty w składniki aktywne. Pomaga złagodzić objawy spowodowane przez retencję wody i cellulitu. Działa przeciwutleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę.

Lift plus- zabieg odbudowujący

Dzięki specjalnym właściwościom glonów, stymuluje aktywność fibroblastów, regenerując skórę, nadając jej elastyczność i napięcie. Wspomaga kuracje antystarzeniowe.

Crio tonic - zabieg nawilżająco-napinający / zimny

Wspomaga elastyczność i nawilżenie, stymuluje odnowę naskórka, przywraca skórze równowagę fizjologiczną, reguluje też gospodarkę wodno-tłuszczową. Bardzo mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę.

Push up - zabieg powiększający biust

Widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar! Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.