Laserowe wybielanie zębów

Uśmiech jest jednym z podstawowych elementów wizerunku człowieka. Wskazywany jest zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, jako jeden z ważniejszych, podczas pierwszego kontaktu z drugą osoba. Warto więc o tym pomyśleć i zadbać o swoje zęby, aby wyglądały zdrowo i olśniewająco.

Z każdej reklamy uśmiechają się do nas aktorzy posiadający śnieżnobiałe zęby. Białe uzębienie dodaje atrakcyjności, a ujmuje lat, jest oznaką zdrowia i zadbania, dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi profesjonalnego wybielania zębów i dlatego też dajemy Państwu możliwość skorzystania z takiego zabiegu w bardzo atrakcyjnej cenie promocyjnej.

Na czym polega zabieg?

Na zęby aplikowane są specjalnie do tego przeznaczone preparaty, a następnie zęby zostają poddane naświetlaniu. W efekcie powstaje strumień zimnego światła laserowego aktywującego preparat zawierający  nadboran sodu, dwutlenek krzemu i dodatkowo opatentowane składniki wybielające. Rozjaśnienie szkliwa uzyskuje się poprzez rozpad nadtlenku wodoru na wodę i tlen.  Zabieg jest całkowicie bezbolesny.
Czym różnimy się od innych?

  • Posiadamy najnowszy francuski  laser, zgodny ze wszystkimi normami UE
  • ​Moc lasera jest wyższa niż w standardowych modelach, dlatego też cały zabieg trwa maksymalnie do 30 minut
  • BIAŁA DIETA WYMAGANA JEST TYLKO PRZEZ PIERWSZE 4 GODZINY PO ZABIEGU, a nie jak w innych metodach średnio od tygodnia do dwóch !!!.
  • Zabieg wykonywany jest przy użyciu preparatów  najwyższej jakości, francuskiej firmy,  dzięki czemu można rozjaśnić zęby nawet do 20 odcieni, nie odpowiadamy za efekty u osób, które mają zniszczone zęby w wyniku stosowania preparatów farmakologicznych.
  • Przy naszej metodzie i preparatach efekty przy prawidłowej pielęgnacji mogą utrzymać się nawet  do 4 lat,  w innych metodach od kilku miesięcy do roku. Efekt zabiegu i długość utrzymującego się efektu pozabiegowego wynika z indywidualnych predyspozycji danego organizmu, codziennej diety oraz dbałości o higienę jamy ustnej.
  • Nasze preparaty są całkowicie bezpieczne, przystosowane do użytku kosmetycznego i nie powodują oparzenia dziąseł czy ust jak w przypadku innych preparatów, nie ingerują również w strukturę zębów i nie wpływają w żaden sposób na ich osłabienie. Ich działanie ukierunkowane jest na rozjaśnianie przebarwień wynikających z naszej codziennej diety.