Zabiegi Guinot Institut Paris


AGE SUMMUM – ZABIEG ANTYSTARZENIOWY

 HIGH TECH ANTI-AGE
Kwintesencja największych osiągnięć marki w zakresie pielęgnacji anti-age. manualny zabieg high-tech z wykorzystaniem doskonale przebadanych, przetestowanych, uznanych przez świat naukowy aktywnych składników antystarzeniowych oraz redukujących objawy starzenia się skóry: czysta witamina C, Kompleks Życia Komórkowego z 56 aktywnymi składnikami, kwas hialuronowy...
REZULTATY
Age Summum to kompleksowy zabieg anti-ageing - redukuje zmarszczki i drobne linie, zapewnia blask i napięcie skóry. Zabieg, który stymuluje regenerację komórkową i odnowę tkankową dla efektu gładkiej, napiętej skóry, wymodelowanej i wypoczętej twarzy.
SEKRETY ZABIEGU
  • ANTI-AGEING RADIANCE BOOSTING MASK: maska nasączona aktywnymi składnikami ujędrniającymi, liftingującymi i redukującymi oznaki starzenia się.
  •  REGENERATING ANTI-AGE SERUM: wysoce skoncentrowane serum, które odwraca oznaki starzenia się.
  • MASAŻ ANTI-AGE: ekskluzywny masaż Guinot, który ujędrnia tkankę skóry twarzy.


LIFTOSOME – ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY I ODMŁADZAJĄCY


Zabieg ujędrniający i odmładzający rysy twarzy. Wykorzystuje termiczną maskę gipsową i zapewnia wyjątkowe działanie antystarzeniowe.
REZULTATY
Liftosome przywraca młodzieńczość i jędrność skóry redukując widoczne oznaki starzenia się. Zmniejsza też oznaki zmęczenia a skóra odzyskuje blask i witalność. Już po 1 zabiegu skóra jest lepiej napięta i zrelaksowana, wygląda na młodszą!
 

SEKRETY ZABIEGU

  • KONCENTRAT Z PRO-KOLAGENEM: w widoczny sposób poprawia elastyczność skóry.
  • MASKA THERMOLIFT: delikatne ciepło wytwarzane przez maskę wspomaga przenikanie aktywnych składników do skóry. Maska ma natychmiastowe działanie napinające i modelujące.
SERUM ANTYSTARZENIOWE: stosowane na koniec zabiegu zapobiega starzeniu się skóry, wygładza rysy twarz i dotlenia komórki skóry.