ALMA HARMONY XL PRO

Alma Lasers to światowy lider w rozwiązaniach technologii światła laserowego, fal radiowych i ultradźwięków. Ich misją jest zapewnienie modułowych, wysokiej wydajności systemów opartych o badania kliniczne i najnowocześniejsze technologie. 

Laser Alma Harmony XL Pro to idealne rozwiązanie dla wielu problemów estetycznych i dermatologicznych. To jeden z najbardziej skuteczniejszych laserów na świecie. Sprawdzi się w terapiach dla starzejącej się skóry z brakiem elastyczności i jędrności, pojawiającymi się zmarszczaki, a także z teleangiektazjami czy rumieniem. Alma to idealny zabieg dla pacjentów borykających się z przebarwieniami, bliznami po trądziku czy rozszerzonymi porami. Platforma laserowa umożliwia również pracę w obrębie ciała, m. in. usuwa rozstępy czy blizny. Dodatkowe możliwości Almy Harmony XL Pro to usuwanie makijażu permanentego lub tatuażu. 

Platforma leserowa Alma Harmony XL Pro umożliwia łączenie różnych typów laserów podczas jednej procedury zabiegowej. Terapia łączona zwiększa skuteczność i efekty zabiegów. Laser posiada możliwość rozbudowy, dzięki czemu wraz z rozwijającym się rynkiem medycyny estetycznej oraz nowoczesnej kosmetologii technologia się nie starzeje, a oferta jest zawsze aktualna.

Laser Alma Harmony XL PRO Dye-VL

Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, skupiając światło w jednym zakresie. Głowca lasera emituje światło o długości 450-600 nm wąskopasmowe, pulsacyjne dając efektywne i bezpieczne leczenie pacjentów ze zmianami naczyniowymi i przebarwieniami. 

Laser Alma Harmony XL PRO Clear Lift

Clear Lift wykorzystuje wiązkę światła 1064 nm, jest laserem frakcyjnym nieablacyjnym. Działa na skórę właściwą mechanicznie w odróżnieniu do innych dostępnych na rynku laserów, które działąją termicznie. Pozwala to na efektywne działanie i przebudowę skóry bardzo wiotkiej i delikatnej. 

Laser Alma Harmony XL PRO iPXEL

IPIXEL to laser Er:YAG o długości światła 2940 nm. Uszkadza termicznie skórę, przebudowuje ją, dzięki czemu powstaje nowa tkanka, blizny są zredukowane lub znacznie mniej widoczne. 

alma

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Utrata jędrności i elastyczności skóry
  • Drobne i głębokie zmarszczki
  • Zmiany pigmentacyjne
  • Melasma
  • Blizny potrądzikowe
  • Rozstępy
  • Zmiany naczyniowe i rumieniowe
  • Trądzik
  • Usuwanie tatuażu i makijażu permanentego 

 

alma
alma
alma
alma
alma