Category Organic
kobiece nogi

Idealnie gładka skóra bez niechcianych włosków to wyznacznik piękna, ale też komfort psychiczny zapewniający Ci dużą pewności siebie w każdej sytuacji. Niestety, tradycyjne formy mające na celu pozbycie się zbędnego owłosienia często zamiast zadowolenia przynoszą pasmo rozczarowań – włoski szybko odrastają, powodując podrażnienia skóry, a ich ponowne usuwanie jest żmudną, często bolesną czynnością. Jeśli więc chcesz cieszyć się jedwabiście gładkim ciałem, najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zabieg depilacji laserowej wykonany przez specjalistę – oczywiście w Reha-Med!

W naszej klinice wykorzystując możliwości innowacyjnej technologii lasera diodowego, pomożemy Ci skutecznie - a przede wszystkim trwale - pozbyć się problemu niechcianych włosów, gwarantując przy tym największy stopień komfortu, bezpieczeństwa i maksymalny poziom zadowolenia.

Na rynku w ostatnich latach pojawiło się mnóstwo urządzeń do laserowego usuwania owłosienia, jednak większość z nich zapewnia słabe efekty, a często powoduje również szereg powikłań i skutków ubocznych. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy Ci profesjonalną depilację najlepszym z dostępnych urządzeń, jakim jest laser diodowy.

Czym jest laser diodowy?

Laser diodowy to najnowsze odkrycie medycyny estetycznej, a także najskuteczniejsza metoda, która pozwoli Ci trwale, bezpiecznie i niemal bezboleśnie pozbyć się owłosienia z każdego obszaru ciała oraz twarzy - bez względu na kolor włosów czy karnację skóry.

Mechanizm działania lasera diodowego

Laser diodowy wykorzystuje działanie selektywnej fototermolizy. Urządzenie emituje wysoce skondensowaną energię, która przenikając przez skórę, zamienia się w ciepło, po czym pochłaniana jest przez aktywną w łodydze włosa melaninę, co w konsekwencji prowadzi do uszkodzenia mieszka włosowego, a następnie jego trwałej destrukcji. Cebulka ulegając zniszczeniu nie jest w stanie wyprodukować nowego włosa, a więc po zabiegu możesz cieszyć się efektem gładkiego ciała już na stałe. Co więcej, nowoczesna technologia lasera całkowicie wyklucza ryzyko oparzeń skóry, a także pozwala nam dobrać dla Ciebie indywidualne parametry zabiegu, co jeszcze bardziej zwiększa efektywność depilacji.

Ile zabiegów potrzebujesz do uzyskania satysfakcjonującego efektu?

Na światło lasera reagują tylko włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Jedna sesja usuwa około 30% włosów, więc różnicę zauważysz już po pierwszym zabiegu, jednak dla pełnego efektu zalecamy powtórzenie około 3-6 serii w 4-10 tygodniowych odstępach.

Depilacja laserem diodowym zapewnia:

 • gładką, przyjemną w dotyku skórę bez podrażnień i wrastających włosków
 • szybką, bezpieczną, wysoce komfortową metodę usuwania zbędnego owłosienia
 • 100% satysfakcji
 • rezultaty zauważalne już po pierwszym zabiegu
 • trwałe i całkowite usunięcie włosów po wykonaniu kilku serii zabiegów

Przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest bezpieczną metodą, jednak jak każdy zabieg kosmetyczny czy medyczny ma pewne przeciwwskazania. Zaliczają się do nich:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • świeża opalenizna
 • terapia retinoidami
 • łuszczyca, bielactwo, trądzik różowaty
 • rozrusznik serca
 • otwarte rany
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • przyjmowanie substancji fotouczulających
 • nowotwory, chemioterapia

Po zabiegu

Metoda laserowej depilacji nie wymaga od Ciebie okresu rekonwalescencji, jednak po zabiegu, musisz zastosować się do kilku zaleceń.  Do 2-3 dni po zabiegu wyklucz z pielęgnacji  podrażniające kosmetyki, podczas całej kuracji powinnaś natomiast zrezygnować z preparatów złuszczających, zawierających w składzie alkohol oraz kwasy. Do 24 godzin po zabiegu zrezygnuj z gorących kąpieli. Przez 3-4 tygodnie unikaj korzystania z sauny i solarium, a w ciągu dnia stosuj ochronny krem z filtrem UV.

Zgodnie z przyjętymi standardami, Twoje zadowolenie, komfort oraz bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Dlatego decydując się na laserową depilację w Reha-Med masz pewność, że zabieg przyniesie Ci oczekiwany efekt jedwabiście gładkiej skóry, a jednocześnie nie wpłynie negatywnie na Twoje zdrowie.

ZAPRASZAMY!