Category Organic
Dlaczego bandaże Arosha to prawdziwy hit wśród zabiegów na ciało?

Każda z nas posiada własną definicję perfekcyjnej sylwetki i każda ma inne oczekiwania względem zabiegów dedykowanych wysmukleniu oraz pielęgnacji ciała. Z pewnością jednak niemal wszystkie kobiety łączy jedno marzenie – zgrabna figura bez widocznego cellulitu oraz młoda, jędrna skóra. Jeśli i Ty utożsamiasz się z taką definicją piękna, pomożemy Ci ją osiągnąć dzięki bezinwazyjnemu, niesamowicie przyjemnemu oraz, co najważniejsze, wyjątkowo skutecznemu zabiegowi owijania ciała bandażami Arosha, który jest prawdziwym hitem nie tylko naszej kliniki, ale też całej współczesnej kosmetologii!

Czym są bandaże Arosha?

Bandaże Arosha to wyjątkowa linia zabiegowa dedykowana pielęgnacji oraz wysmukleniu ciała, która w krótkim czasie jest w stanie zapewnić Ci efekty w postaci wyszczuplenia konkretnej partii ciała nawet o 5 centymetrów w obwodzie już po jednej sesji! Co więcej, zabieg redukuje cellulit oraz rozstępy, poprawia kondycję i strukturę skóry, zwiększa jej jędrność i elastyczność, a nawet bezinwazyjnie unosi i modeluje biust! Istotą całego zabiegu są jednorazowe bandaże wykonane z delikatnej, w pełni bezpiecznej dla ciała bawełny, nasączonej pożądanymi składnikami odchudzającymi, napinającymi, unoszącymi oraz regenerującymi skórę od wewnątrz!

Arosha - na jakie efekty możesz liczyć?

W zależności do Twoich potrzeb oraz oczekiwań dobierzemy dla Ciebie odpowiedni program linii Arosha, który ukierunkowany na konkretne działanie pomoże Ci: 

  • zredukować ilość tkanki tłuszczowej
  • wyszczuplić obwód ciała nawet o 5 centymetrów
  • wymodelować konkretne partie ciała (np. brzuch, uda lub pośladki)
  • pozbyć się skórki pomarańczowej
  • ujędrnić oraz wzmocnić skórę
  • poprawić elastyczność i gładkość skóry
  • unieść i bezinwazyjne powiększyć biust nawet o jeden rozmiar

Jak wygląda zabieg bandażami Arosha?

Sam zabieg w klinice Reha-Med trwa ok. 45 minut. Przed zabiegiem wykonujemy peeling miejsca zabiegowego, tak aby maksymalnie zwiększyć wchłanialność wykorzystywanych w bandażach preparatów, a tym samym jeszcze bardziej spotęgować pozytywne efekty całej terapii. Następnie przechodzimy do owinięcia wskazanego obszaru bawełnianymi bandażami, które w kontakcie ze skórą i pod wpływem wytworzonego ciepła, umożliwiają przenikanie aktywnych składników w głąb tkanek znajdujących się pod naskórkiem. Nie musisz jednak obawiać się bolesnego ucisku – bandaże Arosha gwarantują stuprocentową skuteczność bez zbędnego dyskomfortu, dlatego oprócz oczywistych efektów wizualnych jest to doskonały zabieg, jeśli marzysz o chwili niebiańskiego odprężenia i relaksu.

Linie zabiegowe Arosha, które czekają na Ciebie w Reha-Med:

Slim Cel – program wyszczuplający sylwetkę, poprzez wspomaganie rozkładu tkanki tłuszczowej.

Cel Term – rozgrzewający program antycellulitowy.

Lipho Cel – zabieg wyszczuplający, skutecznie redukujący cellulit, bogaty w substancje rozpuszczające tkankę tłuszczową, takie jak kofeina i l-karnityny.

Firm Up – zabieg ujędrniający, modelujący sylwetkę, silnie nawilżający i odżywiający skórę ciała.

Lift Plus – zabieg anti-aging na ciało, który dzięki właściwościom stymulacji fibroblastów, zapewni ci efekt jędrnej i odmłodzonej skóry.

Crio Tonic – program wspomagający odbudowę naskórka, silnie nawilżający oraz ujędrniający.

Push Up - zabieg modelujący kształt biustu, zwalczający objawy opadania, powiększający biust o nawet o jeden rozmiar.

ZAPRASZAMY!