Category Massages
oko

Marzysz o długich, gęstych i podkręconych rzęsach? Może będziesz zaskoczona, ale w Reha-Med taki efekt zapewnimy Ci bez konieczności stosowania drogich kosmetyków, zalotki i doklejania sztucznych kępek. Przedstawiamy Ci absolutnie nowy trend w stylizacji rzęs, czyli zjawiskowy zabieg Elleebana One Shot Last Lift, w którym połączyliśmy moc delikatnego liftingu, botoksu oraz olejku keratynowego, aby zapewnić Ci delikatne i subtelne podkreślenie urody poprzez podkręcenie, uniesienie oraz dogłębne odżywienie Twoich naturalnych rzęs.

Podkręcone i wydłużone rzęsy bez zalotki i drogich kosmetyków

Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg, który staje się absolutnym HITEM w dziedzinie stylizacji rzęs, a także jest bezpieczną alternatywą dla tak popularnej w ostatnim czasie metody przedłużania, która jak wiemy, często obciąża i osłabia naturalne rzęsy. W Reha-Med wykorzystując profesjonalne produkty renomowanej marki Elleebana, oferujemy Ci zjawiskowy zabieg, który w 20 minut zalotnie podkręci i uniesie Twoje rzęs u nasady, a także wymodeluje ich kształt i uwydatni kolor. Takie efekt naturalnie podkręconych i pogrubionych rzęs bez użycia zalotki,  uzyskujemy za pomocą kilku preparatów, które pozwalają nam na zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając. Po stylizacji rzęs przechodzimy do kolejnego etapu, jakim jest koloryzacja, aby zapewnić im piękny, intensywny, ale jednocześnie w pełni naturalny kolor. Sekretem skuteczności zabiegu Elleebana One Shot Lash Lift jest wzbogacenie całej procedury o botox bogaty w cenne witaminy i minerały. Co więcej, stosowany przez nas botox nie zawiera szkodliwych parabenów, parafiny, silikonów i formaldehydów, a rzęsy po jego zastosowaniu są  zjawiskowo miękkie i błyszczące. Ostatnim korkiem, jaki dzieli Cię od zjawiskowego efektu jest laminacja rzęs, czyli nałożenie olejku keratynowego, który jest połączeniem zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Dzięki temu zapewniamy Twoim rzęsom ochronę, wzmocnienie, dogłębne nawilżenie oraz odbudowę utraconych protein.

Elleebana One Shot Lash Lift to doskonałe rozwiazanie jeśli:

  • marzysz o podkręconych i uniesionych rzęsach
  • cenisz sobie naturalność i subtelny wygląd
  • szukasz alternatywy do przedłużania rzęs
  • chcesz zregenerować i wzmocnić swoje naturalne rzęsy
  • jesteś uczulona na składniki zawarte w kosmetykach do rzęs

Efekty po zabiegu

Po zabiegu Elleebana One Shot Lash Lift będziesz mogła cieszyć się pięknie podkręconymi, zagęszczonymi i uniesionymi rzęsami w intensywnym kolorze. Dodatkowo staną się one miękkie, błyszczące i zdecydowanie zdrowsze. Co więcej, efekt ten będzie utrzymywał się na Twoich rzęsach przez cały cykl ich życia, czyli od 6 do nawet 12 tygodni. Po tym czasie zabieg możesz powtórzyć bez obawy o kondycje swoich włosków, ponieważ oferowana przez nas technika stylizacji rzęs w żaden sposób ich nie obciąża, ani nie uszkadza - wręcz przeciwnie, sprawia, że stają się one jeszcze mocniejsze.

Zalecenia pozabiegowe

  • Przez 48 godzin po zabiegu nie powinnaś używać mocnych środków do usuwania makijażu oczu, ponieważ może to spowodować odbarwienie się koloru.
  • Przez 24 godziny po zabiegu, nie nakładaj na rzęsy kolorowych kosmetyków, kremów oraz serum pod oczy, zrezygnuj z mycia włosów, unikaj sauny, basenu oraz kąpieli z dużą ilością pary, nie pocieraj rzęs i nie baw się nimi, ponieważ może to spowodować odkształcenia

 

Dzięki nam Twoje spojrzenie będzie hipnotyzować wszystkich zalotnie podkręconymi oraz naturalnie zagęszczonymi rzęsami. Marzysz o takim efekcie? Czym prędzej zarezerwuj wizytę!

ZAPRASZAMY!