Category Organic
sylwetka

Zależy Ci na szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej? Szukasz zabiegu zwalczającego cellulit? A może po prostu potrzebujesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, aby poprawić swoje samopoczucie? Bez względu na powód, z którego szukasz alternatywy dla tradycyjnego odchudzania, powinnaś skorzystać z endermologii – nieinwazyjnej, skutecznej, ale też niezwykle przyjemnej metody, pozwalającej na kompleksowe modelowanie sylwetki.

Czym jest endermologia?

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, to jedna z najnowocześniejszych, a zarazem najlepszych metod walki z tkanką tłuszczową, która znalazła zastosowanie szczególnie w terapii tzw. skórki pomarańczowej. Cellulit ma bowiem różne źródła (wodny, tłuszczowy, cyrkulacyjny), które wymagają zróżnicowanych technik działania. W tym właśnie tkwi sekret masażu – pozwala nam dobrać dla Ciebie indywidualny program terapii przeznaczony dla konkretnego rodzaju cellulitu. To jednak nie wszystko. Dzięki endermologii efektownie wymodelujesz ciało, nawet w miejscach szczególnie odpornych na dietę i gimnastykę, ale też poprawisz sprężystość, napięcie oraz ogólną kondycję skóry. Ten specjalnie opatentowany zabieg wykonywany przez naszych wykwalifikowanych specjalistów może diametralnie odmienić Twoją sylwetkę. Jednak poza oczywistą redukcją tkanki tłuszczowej endermologia ma szereg innych zalet - podnosi odporność, oczyszcza organizm z toksyn, a w wyniku stymulowania produkcji endorfin skutecznie odpręża i zapewnia doskonałe samopoczucie, którym cieszysz się jeszcze na długo po masażu.

Szerokie spektrum zastosowań endermologii przedstawia się następująco:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • likwidacja  rozstępów i cellulitu
  • wyrzeźbienie sylwetki
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • pobudzenie fibroblastów do intensywnej produkcji kolagenu
  • złagodzenie obrzęków limfatycznych tzw. „ciężkich nóg”
  • terapia relaksacyjno-odprężająca

Jak wygląda zabieg?

Endermologia polega na mechanicznym masażu wybranych obszarów ciała, przy pomocy specjalistycznego urządzenia, złożonego z głowicy wyposażonej w dwie elektronicznie sterowane rolki wspomagane podciśnieniem. Rolki z regulowaną prędkością wykonują serię obrotowych ruchów wokół własnej osi – mogą oddalać i zbliżać się do siebie oraz obracać w tych samych lub przeciwnych kierunkach. Tym samym energicznie ugniatają obszar poddany zabiegowi, a także zasysają skórę wraz ze znajdującą się pod nią tkanką tłuszczową, co pozwala na poprawę krążenia i równoczasową wymianę płynów ustrojowych. Układ limfatyczny usuwa z organizmu wszelkie toksyny, z kolei maksymalnie podkręcony metabolizm przyczynia się do intensywnego spalania tkanki tłuszczowej, w wyniku której możemy obserwować wyszczuplenie, wymodelowanie oraz ujędrnienie ciała. Ponadto każdy zabieg pobudza naturalną stymulację fibroblastów, czego efektem jest wzmożona produkcja kolagenu oraz elastyny, a to dodatkowo poprawia elastyczność skóry oraz zapewnia jej młody i atrakcyjny wygląd.

Po zabiegu

Endermologię trudno nazwać zabiegiem. To raczej przyjemna technika masażu, która pozwoli Ci skutecznie wymodelować ciało i zyskać figurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Dodatkowo dla zwiększenia efektów, wybierzemy dla Ciebie najodpowiedniejszą formę domowej pielęgnacji, która opierać się będzie na stosowaniu preparatów ujędrniających oraz wspomagających terapię antycellulitową. Bezpośrednio po zabiegu możesz zauważyć krótkotrwałe zaczerwienie, jednak jest to w pełni normalna reakcja skóry poddanej silnemu uciskowi. Poza tym nie wymaga ona specjalnego traktowania ani okresu rekonwalescencji.

Nasz profesjonalizm idzie w parze z bogatym doświadczenie, a to przekłada się na szybko widoczne oraz trwałe efekty  – już po jednym zabiegu zauważysz wyraźną zmianę w kondycji i obwodzie swojego ciała. Co więcej, możesz liczyć na indywidualne podejście, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem – zarówno program, jak i intensywność pracy dopasujemy do Twojego typu skóry, co pozwoli Ci uzyskać w pełni zadowalające rezultaty bez ryzyka niepożądanych skutków ubocznych.

ZAPRASZAMY!