Eye Logic - Eye Countour Treatment Guinot

Efektywny, przyjemny zabieg high-tech na okolice oczu dla pań i panów, który działa na 3 główne problemy obszaru konturu oka: zasinienia, opuchnięcia, zmarszczki.
Cienie pojawiają się z powodu nadmiernie prześwitujących delikatnych naczyń krwionośnych znajdujących się w obrębie skóry oczu, które stają się widoczne na jej powierzchni. Niewłaściwe krążenie krwi wzmacnia fioletowe, charakterystyczne zabarwienie cieni pod oczami.
Okresy dużego zmęczenia mogą skutkować wrażeniem ciężkich powiek i pojawieniem się obrzęków pod oczami. Zjawisko to wytłumaczyć można miejscowym nagromadzeniem się wody wokół oczu, pod dolną i górną powieką.

Eye Logic - Eye Countour Treatment Guinot

Kontur oczu już po pierwszym zabiegu wygląda na młodszy! Lifting konturu oka (średni wzrost napięcia o 46,7% wg badań klinicznych). Drobne linie i zmarszczki są wygładzone (średnia redukcja głębokości zmarszczek konturu oka o 40,2% wg przeprowadzonych badań klinicznych). Opuchlizna i cienie pod oczami są zredukowane. Zanika uczucie ciężkich powiek. Rezultaty dowiedzione testami klinicznymi!

Sekret zabiegu:

Stymulacja mięśni:
konturu oka i czoła z zastosowaniem delikatnej elektroterapii oraz masażu elektrodami, która przywraca sprężystość mięśni i dba o ich właściwą kondycję. Dzięki przyjemnemu masażowi elektrodami mamy możliwość wprowadzenia w głębokie warstwy skóry wiele aktywnych składników pomagających skutecznie zniwelować problemy konturu oka

Masaż manualny:
z zastosowaniem technik drenażu, który usprawnia krążenie i odtoksycznia skórę, a także wspomaga działanie kolejnych etapów zabiegu.

Maseczka:
opatentowana formuła maski w postaci płatów nasączonych koktajlem składników naprawczych i antystarzeniowych, która doskonale uzupełnia działanie zabiegu dbając o wszystkie potrzeby skóry wokół oczu.

Czas trwania zabiegu:
40 min

Częstotliwość zabiegu:
6-10 zabiegów co 1 tydzień, zabieg całoroczny,

Dla kogo:
Dla osób z cieniami, zasinieniami, obrzękami, zmarszczakami (kurze łapki, lwia zmarszczka) wokół oczu.

Rezultaty:
● usprawnia mikrokrążenie i wyraźnie zmniejsza przekrwienie okolic oczu,
● wpływa drenująco i kojąco na powieki i okolice oczu,
● obkurcza naczynia dzięki czemu niweluje cienie pod oczami,
● wygładza „kurze łapki” i linie mimiczne.

Zalecenia:
● bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się korzystania z sauny, basenu oraz wzmożonej aktywności fizycznej,
● nie należy wystawiać skóry na działanie promieni UV,
● aby wzmocnić efekty kuracji należy stosować kosmetyki do pielęgnacji domowej dobranej przez kosmetologa.

Przeciwwskazania:
● ciąża,
● epilepsja,
● choroby wirusowe (opryszczka), bakteryjne, grzybicze,
● uczulenie na jakikolwiek ze składników,
● miejscowe infekcje skórne.