Category Massages
brunetka

Twoja cera wraz z upływem czasu straciła jędrność i stała się mniej elastyczna? Zauważyłaś, że na jej powierzchni zaczęły pojawiać się zmarszczki? A może borykasz się z problemem wiotkości skóry ciała po ciąży lub po intensywnym odchudzaniu? Chciałabyś pozbyć się tych niedoskonałości i zatrzymać młodość na dłużej? Zapomnij o inwazyjnych i bolesnych metodach, które wiążą się z długim okresem rekonwalescencji i często groźnymi powikłaniami. W Reha-Med nieustannie dążymy do perfekcji w dbaniu o Twoją skórę, stawiając wyłącznie na zaawansowane technologicznie i profesjonalne metody. Naszą odpowiedzią i najlepszą na rynku alternatywą dla chirurgii plastycznej jest rewolucyjna technologia HIFU, czyli światowej sławy nowość w dziedzinie bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała!

Hifu, czyli lifting bez skalpela

W Reha-Med wykorzystując technologię HIFU, czyli najnowszą generację bazującą na zogniskowanej fali ultradźwiękowej o dużym natężeniu, oferujemy Ci niesamowicie skuteczny zabieg bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i całego ciała. To jednak nie wszystko. Technologia ta pozwala nam również na skuteczną walkę z mankamentami sylwetki, działając na nagromadzoną podskórnie tkankę tłuszczową i usuwając z niej wyselekcjonowane komórki tłuszczowe, prowadząc tym samym do wysmuklenia i wyrzeźbienia wskazanej partii ciała. Co więcej, specjalistyczne urządzenie, które generuje wysoce skondensowaną falę ultradźwiękową, pozwala nam w sposób równomierny i precyzyjny przekazywać wybraną w parametrach moc energii na określoną głębokość przestrzeni międzykomórkowej Twojego organizmu bez naruszenia ciągłości naskórka. Dzięki temu możemy zapewnić Ci nie tylko niesamowite rezultaty w postaci  natychmiastowego zagęszczenia, uniesienia, wygładzenia i odmłodzenia skóry lub redukcji tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim w pełni bezpieczny oraz komfortowy zabieg, który nie niesie za sobą ryzyka komplikacji i długiego okresu rekonwalescencji.

Na czym polega fenomen zabiegu hifu?

Podczas zabiegu wykorzystujemy specjalną głowicę urządzenia, która pozwala nam przekazać do najgłębszych warstw Twojej skóry falę ultradźwiękową o specjalnie dobranych dla Ciebie parametrach. Taka energia omija barierę naskórka i zamienia się w ciepło, po czym dociera do wskazanego obszaru zabiegowego. Następnie powoduje miejscowe i kontrolowane podgrzanie tkanek do temperatury ok. 65-75ºC,  inicjując tym samym silne procesy naprawcze. Takie działania pozwalają nam przyczynić się do ujędrnienia Twojej skóry, intensywnej produkcji nowego kolagenu, a także koagulacji starych włókien kolagenowych, które w wyniku wysokiej temperatury ulegają skróceniu i obkurczeniu, zapewniając Ci tym samym efekt napiętej, zagęszczonej wygładzonej i odmłodzonej skóry natychmiast po zabiegu. Dodatkowo fale ultradźwiękowe skierowane na punktowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, błyskawicznie powodują jej rozbicie.  W ten sposób uwolniony tłuszcz jest sukcesywnie wydalany z Twojego organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych, dzięki czemu możesz cieszyć się długotrwałym efektem smukłego i wyrzeźbionego ciała oraz znaczą redukcją cellulitu.

Wskazania do zabiegu hifu

 • lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek
 • likwidacja podwójnego podbródka
 • wymodelowanie konturu twarzy
 • korekta opadających powiek
 • uniesienie łuku brwiowego
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry całego ciała
 • likwidacja wiotkiej skóry ud, ramion, kolan, pach, piersi
 • napięcie skóry brzucha po ciąży
 • ujędrnienie skóry po intensywnym odchudzaniu
 • redukcja punktowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
 • wysmuklenie sylwetki
 • likwidacja cellulitu

 

Jak sama widzisz, liczna wskazań do zabiegu z wykorzystaniem innowacyjnej technologii fali ultradźwiękowej jest imponująca. Dodatkowo zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nie powoduje uszkodzenia skóry, a więc nie wymaga od Ciebie długiego okresu rekonwalescencji i rezygnacji z codziennej aktywności. Co więcej, gwarantujemy, że zadowalające Cię rezultaty zauważysz już po jednej sesji. Następnie pozytywne i długotrwałe zmiany w postaci napięcia skóry, wyostrzenia konturu twarzy i wygładzenia zmarszczek będziesz obserwować już w pierwszych tygodniach po zabiegu.

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres laktacji
 • choroby nowotworowe
 • choroby serca
 • przebyte udary mózgu
 • rany w obszarze zabiegowym
 • opryszczka

 

Nowoczesna technologia fal ultradźwiękowych HIFU gwarantuje Ci długotrwałe oraz spektakularne rezultaty odmłodzonej, jędrnej oraz zdrowo wyglądającej skóry, a także pięknej, wyrzeźbionej sylwetki, które w końcu możesz osiągnąć bez ingerencji chirurga plastycznego! Zaufaj profesjonalistom i wybierz terapię HIFU w Reha-Med!

ZAPRASZAMY!