Category Organic
celownik

Już jest, rewolucyjne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom! I-Lipo to jedyny zabieg redukujący zawartość komórki tłuszczowej bez jej uszkodzenia i bez ingerencji chirurga Technologia i-lipo wykorzystuje zimny, diodowy, niskoenergetyczny laser dzięki czemu możliwa jest biostymulacja naturalnych kanałów metabolicznych oraz frakcyjna redukcja tkanki. I-lipo to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej.
Decyzja należy do Ciebie! Możesz wybrać ramiona, nogi, pośladki, uda, talię, plecy, a może podbródek? Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii. Utratę kilku centymetrów w obwodzie zauważysz już po pierwszym zabiegu.
I-Lipo jest zabiegiem bezpiecznym, kompletnie bezbolesnym, nie wymaga przygotowania oraz okresu rekonwalescencji.
Zimny laser diodowy klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 650 – 660 nm.
Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą  z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny.
I-lipo generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność  zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można go wykonywać  w okresie letnim. Trwa około 12-20 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji.
Zaleca się przeprowadzenie około 8 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej); 2 razy w tygodniu 1 zabieg.

W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i umiarkowana dieta oraz spożywanie większej ilości płynów.

Zimny laser 3D działając tylko na adipocyty (komórki tłuszczowe) nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błon komórek tłuszczowych tylko w kontrolowany sposób znacznie zmniejsza ich zawartość i objętość.
Dodatkowo wykorzystywany laser biostymulacyjny umieszczany w okolicach węzłów chłonnych stymuluje układ limfatyczny, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.
Światło zimnego lasera głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają trójglicerydy i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Proces przypomina wysuszanie winogron.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Bezpośrednio po każdej sesji pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji lipo laserem 3D. Przed zabiegiem obszar, który ma być  poddany zabiegowi jest dokładnie mierzony w trzech obwodach, każdy w odstępie ok. 4cm. Tuż po zabiegu pomiary są wykonywane w tych samych miejscach, dla uzyskania wiarygodnego wyniku. Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Średnio, po jednej sesji jest to 6cm – 9 cm na trzech poziomach pomiaru. Maksymalna wartość jaką uzyskano podczas badań  prowadzony na grupie 100 pacjentów to w sumie 12,5cm, z trzech mierzonych obszarów.

Czy efekty zabiegu są trwałe?

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując laser diodowy doradzamy Ci włączenie do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów i-lipo o 150 proc. Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją  wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • ciąża
  • epilepsja
  • choroby nowotworowe
  • zioła i leki światłouczulające
  • metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu)
  • problemy dermatologiczne skóry
  • choroby układu krążenia np. zakrzepica
  • choroby autoimmunologiczne