Category Organic
xguinot

Z biegiem czasu skóra traci naturalną elastyczność, staje się sucha, wiotka, owal twarzy zanika, a zmarszczki się pogłębiają. Znasz ten czarny scenariusz? Jako kobieta z pewnością jak najdłużej chcesz cieszyć się młodą, zdrową oraz atrakcyjnie wyglądającą cerą, ale zastanawiasz się, czy istnieją skuteczne, a przy tym bezpieczne metody, które pozwolą Ci zatrzymać upływającą młodość? Zapewniamy Cię, że istnieją, a najlepszą z nich jest innowacyjny zabieg natychmiastowego liftingu Hydradermia Lift  De Luxe Guinot, polegający na naturalnej oraz w pełni bezinwazyjnej stymulacji mięśni twarzy.

Czym jest Hydradermie Lift De Luxe Guinot?

Hydradermie Lift De Luxe jest jednym z najbardziej cenionych ze względu na swą skuteczność zabiegów w świecie medycyny estetycznej! To ekskluzywna metoda terapii skóry łącząca w sobie eksfoliację, elektroterapię, drenaż, stymulację mięśni oraz dotlenienie, a także masaż manualny. Charakteryzuje się unikalną, kompleksową, ale przede wszystkim w pełni zindywidualizowaną techniką pielęgnacji cery, dzięki czemu w zależności od Twoich potrzeb oraz predyspozycji skóry możemy zaoferować Ci kilka zróżnicowanych wersji zabiegu ukierunkowanych na nawilżanie, oczyszczanie, odmładzanie, odżywianie, rozjaśnianie, łagodzenie oraz przygotowanie lub naprawę skóry po opalaniu. To wszystko możliwe jest dzięki innowacyjnej technice masażu z zastosowaniem mikroprądów, które dzięki stymulacji mięśni twarzy, zapewniają biologiczne odmłodzenie cery, przywracając jej odpowiednie napięcie oraz zjawiskowo unosząc rysy twarzy, a to wszystko w nieinwazyjny oraz niezwykle relaksujący sposób.

Hydradermie Lift to naturalny oraz bezpieczny lifting, którego efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu. Metoda te charakteryzuje się natychmiastowym działaniem, które w skuteczny sposób pozwoli Ci wygładzić zmarszczki, ujędrnić i uelastycznić skórę oraz poprzez dynamiczną stymulację mięśni, wymodelować owal twarzy.

Efekty zabiegu

  • lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • wygładzenie głębokich zmarszczek
  • napięcie oraz ujędrnianie skóry
  • głębokie oczyszczenie cery
  • uniesienie owalu twarzy
  • wzmocnienie pracy mięśni
  • zniwelowanie cieni i worków pod oczami
  • wygładzenie, nawilżenie oraz dogłębna rewitalizacja cery
  • redukcja przebarwień oraz poprawa kolorytu skóry
  • usunięcie blizn, bruzd oraz nierówności

Przebieg zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu wykonujemy peeling, mający na celu złuszczenie martwego naskórka i przygotowanie cery do dalszych działań. Po dogłębnym oczyszczeniu skóry przechodzimy do drugiego kroku, jakim jest nałożenie indywidualnie dobranych do potrzeb skóry aktywnych koncentratów odżywczych, które za pomocą delikatnej stymulacji mikroprądami jeszcze efektowniej wnikają w głąb skóry właściwiej. Metodę tę łączymy z drenażem limfatycznym wykonanym za pomocą specjalnych kulkowych elektrod. Dzięki niemu następuje znacząca poprawa krążenia krwi, a tym samym wzmacniają się mięśnie twarzy, a to przygotowuje je do istoty całego zabiegu, czyli stymulacji mięśni! W tym celu również korzystamy z niewielkich elektrod, co pozwala nam wzmocnić pracę mięśnie, poprawić jędrność oraz elastyczność skóry, a także spektakularnie wymodelować owal twarzy. To wszystko sprawia, że już po pierwszej sesji możesz cieszyć się młodym, zdrowym oraz promiennym wyglądem! Zwieńczeniem zabiegu jest modelująco-relaksujący masaż oraz odpowiednio dobrana maseczka odżywczo-liftingująca.

Postępowanie po zabiegu

Metoda natychmiastowego liftingu Hydradermie Lift De Luxe jest w pełni bezpieczna dla każdego typu skóry, która nie wymaga po zabiegu specjalnego traktowania oraz długiego okresu rekonwalescencji. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, a także dostosować się do kilku zaleceń, według których bezpośrednio po zabiegu nie powinno się korzystać z sauny, basenu czy wzmożonej aktywności fizycznej.

Hydradermie Lift De Luxe to gwiazda wśród innych zabiegów odmładzających i regenerujących skórę twarzy. Dzięki niemu cofniesz wskazówki zegara i będziesz mogła cieszyć się zachwycającym efektem młodej, napiętej oraz promiennej cery. Dodatkowo dzięki odprężającej technice masażu zyskasz dla siebie chwilę błogiego odpoczynku.

ZAPRASZAMY!