Nowa wizja budowy skóry - ICOONE®laser

ICOONE®laser

ICOONE LASER MED 2 TO PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA DO MODELOWANIA CIAŁA I ODMŁADZANIA SKÓRY.

Innowacyjne podejście i-Tech Industries® oparte na rozwoju nowych technologii i znaczących odkryciach naukowych dotyczących tkanki skórnej, opiera się na prawdziwej kulturze pielęgnacji skóry, najbardziej rozległego organu ludzkiego ciała, niezwykle wrażliwego i istotnego dla jego ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

Projekt ICOONE® jest inspirowany intuicją profesora Jean-Claude'a Guimberteau, specjalisty w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej, który poświęcił wiele lat na obserwację skóry w zakresie struktury tkanki łącznej: Guimberteau wykazał, że skóra musi być pojmowana jako żywa, ciągła materia, a tkanka podskórna składa się z sieci mikrowakuoli, które tworzą funkcjonalną jednostkę struktury tkanki. Ta nowa wizja całkowicie zastępuje tradycyjną koncepcję tkanki warstwowej, a tym samym narzuca potrzebę nowego sposobu leczenia skóry.

Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, ICOONE® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych ICOONE®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.

Zasada jego działania oparta jest na opatentowanej technologii Roboderm.

Jest to jedyna technologia na świecie, która dzięki zastosowaniu  mikrootworów na zmechanizowanych rolkach umożliwia  Multi Mikrostymulację Pęcherzykową,  oddziaływującą  precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej czy powodowania urazów.

icoone-1
icoone

Skóra otrzymuje 21600 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż danej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

icoone

Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową. Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry.

Potrójna powierzchnia ssąca pozwala również na lepsze przemieszczanie głowic, dzięki czemu operator nie musi wywierać nacisku. W ten sposób obie ręce mogą być używane jednocześnie, co zapewnia klientowi bardziej naturalną i delikatną stymulację, bez zmęczenia operatora.

ICOONE LASER MED 2 jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Podłączanie energii światła i lasera w głowicy Robosolo powoduje efekt zwiększonej przepuszczalności błon komórkowych, skutkując otwarciem porów i odprowadzeniem uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozpad.

EFEKTYWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ZIMNEGO LASERA, ŚWIATŁA LED ORAZ MASAŻU PODCIŚNIENIOWEGO ZOSTAŁY POTWIERDZONE LICZNYMI BADANIAMI, PRZEPROWADZONYMI NA CAŁYM ŚWIECIE.

icoone

DLACZEGO ICOONE LASER  MED 2 JEST NUMER 1 NA ŚWIECIE ?

 • W przeciwieństwie do powszechnie znanych połączeń masażu z podciśnieniem, 

ICOONE Laser Med 2 umożliwia sterowanie podciśnieniem (stałe – powodując głęboką stymulację lub pulsacyjne, w którym fałd skórny jest zasysany i wypuszczany z komory), można je centralizować (siła podciśnienia skupiona jest w komorze głównej głowicy) lub rozpraszać (siła podciśnienia skupiona jest na mikrootworach), dzięki czemu ta technologia jest absolutnie bezpieczna dla osób ze skłonnością do pękających naczynek, posiadających świeże blizny, bądź po zabiegu liposukcji. Głowice są dodatkowo wyposażone w system chłodzący, dlatego też zabieg przeprowadzany przy ich użyciu jest całkowicie bezbolesny i przyjemny.

 • Światło LED o długości fali 650 nm stymuluje odbudowę komórkową przez produkcję kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki. Wpływa na przyspieszenie metabolizmu komórkowego bez uszkodzenia komórek. Przez stymulację układu limfatycznego, tj. odprowadzenie nadmiaru płynów do głównych splotów limfatycznych, zmniejsza ich obrzęki i miejscowe stany zapalne.

 

 • Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych obszarów ciała takich, jak łydki czy wewnętrzna strona ramion lub ud.

 

 • W przypadku sprzętu ICOONE Laser  Med 2 wykorzystywane są dwie głowice Robotwins, które masując podwajają korzyści.

 

 • System głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. 

 

 • Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust.

 

 • Unikalny mechanizm rolek dostarcza aż 21600 bodźców na każdy dm2 skóry, co wzmaga naturalne procesy fizjologiczne komórek.

 

 • Laser o długości fali 915 nm powoduje rozkład komórek tłuszczowych bez uszkodzenia błon komórkowych

 

 • Światło led o długości 650 nm zwiększa przepuszczalność błon komórkowych i przyspiesza metabolizm uwolnionego tłuszczu.

 

 • Już po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt liftingu bez interwencji chirurgicznej!

 

Zabieg ICOONE Laser skierowany jest do wszystkich osób, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne.

Wszystko niezależnie od wieku oraz rodzaju, i kondycji skóry. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, a także ludzi uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekujących masażu, który zregeneruje ciało i umysł.

icoone

PRZYKŁADOWE PROGRAMY:

Icoone® Sillutle – modelowanie górnej część ciała [brzuch, piersi, ramiona]

Model plus – podniesienie pośladków, pośladki brazylijskie

Remond – modeling łydek, kolan, ujędrnianie, obrzęki limfatyczne, wyszczuplanie

High plus – modelowanie pleców, barków, ramion

Men zone – odchudzanie brzucha, likwidacja oponki na brzuchu

Abolton – ujędrnianie, odchudzanie brzucha po ciąży

Armton – ramiona – likwidacja luźnej skóry

Intone – odchudzanie, modelowanie ud ze szczególnym uwzględnieniem wewnętrznej strony

Fat zone – odchudzanie i modelowanie ud, ze szczególnym uwzględnieniem ich strony zewnętrznej – bryczesy

JAKIE REZULTATY DAJE  ICOONE LASER:

 • likwiduje cellulit,
 • modeluje ciało,
 • redukuje miejscowo zlokalizowany tłuszcz,
 • ujędrnia skórę,
 • zmniejsza obrzęki limfatyczne,
 • redukuje blizny,
 • zmniejsza zaparcia,
 • likwiduje sztywność mięśni,
 • redukuje zapalenia ścięgien,
 • znacznie zmniejsza wszelkie objawy starzenia się skóry twarzy i ciała.
icoone

ICOONE LASER JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA OSÓB:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami,
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga,
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych,
 • mających problem z luźną skórą,
 • walczących z nadwagą i cellulitem,
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych,
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała,
 • cierpiących na zaparcia,
 • przed i po zabiegach chirurgicznych,
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport,
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł,
 • po liposukcji chirurgicznej i laserowej.