Karboksyterapia Julie

julie

KARBOKSYTERAPIA - Jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Pracujemy na najnowszym urządzeniu do inteligentnej karboksyterapii JULIE CARBOXYTHERAPYTM

Karboksyterapia to zabieg podczas, którego za pomocą igiełki , na wybrany obszar ciała zostaje wprowadzony medyczny dwutlenek węgla. Jego obecność w organizmie doprowadza do regulacji i usprawnienia przepływu krwi, dzięki czemu dochodzi do rozszerzenia się ścian naczyń krwionośnych. Wpływa to nie tylko na szybszy przepływ krwi czy tlenu ale również poprawia mikrokrążenie oraz doprowadza do odnowy komórkowej. Podczas iniekcji dwutlenku węgla wytwarza się tzw.  kontrolowany stan zapalny, który indukuje produkcje włókien kolagenowych i elastyny.

Karboksyterapia jest idealnym zabiegiem dla osób, które pragną zredukować blizny, rozstępy , cellulit czy uporczywą tkankę tłuszczową. Spektakularne efekty również osiągniemy w terapiach trychologicznych, u osób borykających się z łysieniem oraz wypadaniem włosów. Zabieg redukuje  wypadanie oraz ma działanie stymulujące.

Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem dwutlenku węgla dochodzi do intensywnego drenażu w tkankach, czego następstwem będzie redukcja zmarszczek, worków i cieni w okolicy oczu.

Karboksyterapia daje również doskonałe efekty w terapii łuszczycy.

System Julié – co go wyróżnia?

 • Inteligentne oprogramowanie – jedyne, które samo dobierze parametry zabiegowe do danego wskazania i stopnia zaawansowania problemu. Zapewnia to wyższą jakość, precyzję i skuteczność zabiegu.
 • Podwójne podgrzewanie CO2 – przez system zewnętrzny (który doprowadza do urządzenia już podgrzany gaz) oraz system wewnętrzny (który utrzymuje jego pożądaną temperaturę). Ciepły gaz maksymalnie redukuje dyskomfort pacjenta związany z rozpieraniem gazu wewnątrz tkanek.
 • Autoodpowietrzanie urządzenia – automatycznie przed każdym użyciem. Podnosi to bezpieczeństwo zabiegu i obniża ryzyko wystąpienia powikłań wywołanych podaniem do skóry powietrza atmosferycznego.
 • W pełni regulowany przepływ CO2 – przez smart aparaturę lub w trybie manualnym przez operatora. Podaż gazu dobierana indywidualnie zapewnia lepsze efekty terapii – adekwatne do konkretnych potrzeb.
 • Podwójne filtrowanie gazu – już wyjściowo doskonałej jakości, a dzięki dodatkowej kontroli – w 100% czysty podczas użycia. Daje to pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanych skutków.

Na jakie obszary ciała można stosować karboksyterapię?

 • twarz, szyję i dekolt - redukcja zmarszczek, rozszerzonych naczynek, pogrubienie i regeneracja skóry
 • okolicę oczu - redukcja kurzych łapek, cieni pod oczami pogrubienie naskórka
 • podbródek - znaczna redukcja tkanki tłuszczowej i poprawienie sprężystości skóry
 • brzuch, pośladki, uda, biodra - spektakularna redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • blizny i rozstępy - zmniejszenie tkanki bliznowatej, regeneracja włókien kolagenowych
 • owłosiona skóra głowy - wzmocnienie cebulek włosów i zmniejszenie wypadania włosów
 • dłonie - regeneracja skóry, poprawa kolorytu, eliminacja przebarwień
julie

"Julié" pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym LAPAROS, którego cechuje unikalna sterylność oraz czystość powyżej 99,5%.

Wybór zabiegów z wykorzystaniem karboksyterapii "Julié" daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Sam aparat posiada wymagane certyfikaty jakości, jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest jakość wykorzystywanego, podczas zabiegu gazu CO2. Jedynie medyczny dwutlenek węgla o czystości > 99,5% daje nam pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanych skutków ubocznych. Podstawowe parametry gazu przeznaczonego do iniekcji, to < 1% tlenu, < 4% azotu oraz > 95% dwutlenku węgla.

Pamiętaj, aby zawsze wybierać najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabiegów!

Wykorzystanie gazu zawierającego więcej niż 1% tlenu spowoduje dużą bolesność zabiegu oraz prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji, natomiast wysoka zawartość azotu zaburza prawidłowe wchłanianie dwutlenku węgla.

medical