KARBOKSYTERAPIA - Jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej i kosmetologii

Pracujemy na najnowszym urządzeniu do inteligentnej karboksyterapii JULIE CARBOXYTHERAPYTM

Karboksyterapia to zabieg polegający na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cieniutkiej igiełki. Stale obecny w naszym organizmie dwutlenek węgla reguluje przepływ krwi. To dzięki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. CO2 podany pod skórę przyspiesza przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, która prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

Karboksyterapia posiada szerokie spektrum zastosowania, ale do najbardziej spektakularnych należy redukcja cellulitu, rozstępów i cieni pod oczami. Dobre efekty daje też przy redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji wiotkości skóry oraz redukcji łysienia. Szczególnie wrażliwe na iniekcje CO2 są komórki tłuszczowe, gdyż prowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry.

OOJIJ

System Julié – co go wyróżnia?

 • Inteligentne oprogramowanie – jedyne, które samo dobierze parametry zabiegowe do danego wskazania i stopnia zaawansowania problemu. Zapewnia to wyższą jakość, precyzję i skuteczność zabiegu.
 • Podwójne podgrzewanie CO2 – przez system zewnętrzny (który doprowadza do urządzenia już podgrzany gaz) oraz system wewnętrzny (który utrzymuje jego pożądaną temperaturę). Ciepły gaz maksymalnie redukuje dyskomfort pacjenta związany z rozpieraniem gazu wewnątrz tkanek.
 • Autoodpowietrzanie urządzenia – automatycznie przed każdym użyciem. Podnosi to bezpieczeństwo zabiegu i obniża ryzyko wystąpienia powikłań wywołanych podaniem do skóry powietrza atmosferycznego.
 • W pełni regulowany przepływ CO2 – przez smart aparaturę lub w trybie manualnym przez operatora. Podaż gazu dobierana indywidualnie zapewnia lepsze efekty terapii – adekwatne do konkretnych potrzeb.
 • Podwójne filtrowanie gazu – już wyjściowo doskonałej jakości, a dzięki dodatkowej kontroli – w 100% czysty podczas użycia. Daje to pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanych skutków.

Na jakie obszary ciała można stosować karboksyterapię?

 • twarz, szyję i dekolt - redukcja zmarszczek, rozszerzonych naczynek, pogrubienie i regeneracja skóry
 • okolicę oczu - redukcja kurzych łapek, cieni pod oczami pogrubienie naskórka
 • podbródek - znaczna redukcja tkanki tłuszczowej i poprawienie sprężystości skóry
 • brzuch, pośladki, uda, biodra - spektakularna redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • blizny i rozstępy - zmniejszenie tkanki bliznowatej, regeneracja włókien kolagenowych
 • owłosiona skóra głowy - wzmocnienie cebulek włosów i zmniejszenie wypadania włosów
 • dłonie - regeneracja skóry, poprawa kolorytu, eliminacja przebarwień

Karboksyterapia Julie

CERTYFIKAT MEDYCZNY

Karboksyterapia Julie

"Julié" pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym LAPAROS, którego cechuje unikalna sterylność oraz czystość powyżej 99,5%.


Wybór zabiegów z wykorzystaniem karboksyterapii "Julié" daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Sam aparat posiada wymagane certyfikaty jakości, jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest jakość wykorzystywanego, podczas zabiegu gazu CO2. Jedynie medyczny dwutlenek węgla o czystości > 99,5% daje nam pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanych skutków ubocznych. Podstawowe parametry gazu przeznaczonego do iniekcji, to < 1% tlenu, < 4% azotu oraz > 95% dwutlenku węgla.
Pamiętaj, aby zawsze wybierać najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabiegów!
Wykorzystanie gazu zawierającego więcej niż 1% tlenu spowoduje dużą bolesność zabiegu oraz prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji, natomiast wysoka zawartość azotu zaburza prawidłowe wchłanianie dwutlenku węgla.