Category Massages
Pani Ania

Każda mała dziewczyna spędza czas na upiększaniu lalek, a kiedy dorasta, urzeczywistnia swoje marzenia i zostaje profesjonalnym kosmetologiem? To często powtarzany stereotyp. W moim przypadku było jednak zupełnie inaczej, choć finał historii jest bardzo podobny. Nazywam się Anna Borowiecka i od lat z niesłabnącym zapałem tworzę miejsce, które jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń – Klinikę Reha-Med w sercu Gorzowa Wielkopolskiego! Jak do tego doszło, że na co dzień zajmuję się pielęgnowaniem Twojej urody i co sprawia, że praca daje mi nieograniczone pokłady energii, a także ogromną satysfakcję? O tym chciałabym Ci opowiedzieć.

Każdego dnia spełniam się w realizowaniu swojej największej pasji, jaką jest pomaganie ludziom w rozwiązywaniu ich problemów kosmetycznych. To jednak nie wszystko. Nie jestem typowym kosmetologiem, który wykonuje zabieg i bez większego zaangażowania „odsyła” klientkę do domu. Dla mnie liczą się nie tylko najlepsze rezultaty zabiegu, ale także Twoje bezpieczeństwo oraz samopoczucie zarówno w trakcie wizyty, jak i po niej. Z rewelacyjnych efektów terapii cieszę się zawsze równie mocno, jak Ty i uwielbiam, kiedy wychodzisz z mojej kliniki pewna siebie, swojej atrakcyjności, po prostu szczęśliwsza.

Zacznijmy od początku

Od dziecka moim celem była pomoc ludziom. Na tym chciałam skoncentrować się w swojej pracy zawodowej i to założenie w niezmiennej formie towarzyszyło mi do najważniejszego momentu w życiu każdego młodego człowieka, czyli do wyboru studiów. Postawiłam na kierunek medyczny, ponieważ wydawał się on najrozsądniejszym wyborem, otwierającym mi drzwi do spełniania pasji i możliwości faktycznej pomocy pacjentom. Dzięki temu ukończyłam studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu i Akademii Medycznej w Bydgoszczy na dwóch kierunkach najbliższym mojemu sercu - Fizjoterapia i Kosmetologia. Po zdobyciu dyplomu przyszła jednak pora na określenie ścieżki zawodowej i w końcu rzeczywiste czyny. Tak też zdecydowałam się na pracę w służbie zdrowia i tutaj pojawiły się pierwsze cienie na mojej wyidealizowanej wizji pomocy. Ogromna ilość ludzi w połączeniu z mocno zawężonym czasem pracy, nie pozwalał mi pracować tak, jakbym chciała. Do tego anonimowość i brak możliwości indywidualnej więzi pomiędzy mną a pacjentem przelały czarę goryczy. Tak zapadła, kiełkująca w myślach już od dłuższego czasu, decyzja o założeniu własnego gabinetu. Nie miałam też większych problemów z określeniem profilu mojego wymarzonego miejsca. Łącząc dwa zawody, udało mi się urzeczywistnić rysowany w głowie obraz profesjonalnej kliniki, w której technologie z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, fizjoterapii oraz innych dziedzin medycznych tworzą spójną oraz doskonale prosperującą razem całość i tym samym pozwalają mi zaoferować Ci nowoczesne, innowacyjne metody terapii estetyczno-zdrowotnych. Tak też powstała Klinika Reha-Med, która swoją markę budowała najpierw przez 8 lat w Rezydencji przy Młynie, na ulicy Wyszyńskiego, aż w końcu po rozszerzeniu działalności i zmianie miejsca w obecnej lokalizacji.

Klinika kosmetologii i trychologii

W mojej Klinice pracuję na aparaturze medycznej, a to oznacza, że w kwestii pielęgnacji urody oferuję Ci nie tylko sprawdzone rozwiązania, doskonałe efekty, ale także bezpieczeństwo! Same zabiegi, jakie dla Ciebie wykonuję, oparte są o najnowsze technologie z zakresu kosmetologii oraz medycyny i przede wszystkim polegają na naturalnych metodach stymulacji skóry do prawidłowej regeneracji. To jednak nie wszystko. Nieustannie rozwijając swoją pasję, a więc samoistnie również profil zawodowy postanowiłam  rozszerzyć specjalizację o dziedzinę trychologii, która poświęca się temu, co jest tak ważne, a co jeszcze do niedawna było dość marginalizowanym tematem, czyli zdrowiu naszych włosów i skóry głowy. Tak stałam się dyplomowanym trychologiem, dzięki czemu mogę zaoferować Ci nie tylko sprawdzone metody w rozwiązywaniu problemów estetycznych skóry twarzy i ciała, ale także profesjonalną terapię trychologiczną bazującą na prawidłowym diagnozowaniu, a następnie skutecznym leczeniu schorzeń włosów oraz skóry głowy.

Kilka faktów z mojego życia

  • od dziecka marzyłam, aby pomagać innym ludziom i Temu poświęcam się każdego dnia w mojej Klinice
  • ukończyłam studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu i Akademii Medycznej w Bydgoszczy, na kierunkach Fizjoterapii i Kosmetologii
  • na początku kariery pracowałam w służbie zdrowia
  • Klinikę Reha-Med stworzyłam z myślą o Tobie i jest ona największym spełnieniem moich
  • zawodowych pasji
  • pracuję głównie na renomowanej aparaturze medycznej
  • oferuję Ci nie tylko terapie z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, ale również z dziedziny trychologii

 

Gdy kochasz to, co robisz, nigdy nie czujesz się jakbyś była w pracy – takimi słowami mogłabym podsumować każdy dzień spędzony w mojej  Klinice. Chciałabyś bliżej poznać mnie i efekty moich terapii? Czekam na Ciebie w Reha-Med!