Category Massages
lipoliza

Jeśli kiedykolwiek stanęłaś przed wyzwaniem, którego celem miała być smukła, wyrzeźbiona sylwetka, wiesz zapewne, że to ciężka i żmudna praca. Naturalna redukcja wagi wymaga intensywnego wysiłku, który spali tkankę tłuszczową, a także systematycznej diety. I choć oczywiście zdrowy styl życia zawsze wyjdzie nam na dobre, to niestety nie zawsze wystarczy, aby pozbyć się niechcianych centymetrów z obwodu ciała i cieszyć się figurą, jaką sobie wymarzyliśmy. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie pomoc doświadczonego kosmetologa, połączona z możliwościami bezinwazyjnego i wysoce skutecznego zabiegu, jakim jest lipoliza iniekcyjna!

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Najprościej mówiąc, jest to skuteczna, bezpieczna oraz trwała metoda modelowania sylwetki dzięki podskórnej iniekcji substancji prowokujących rozpad komórek tłuszczowych – tzw. adipocytów. Wszystko dlatego, że aplikując za pomocą niewielkiej igły indywidualnie dobrany dla Ciebie rodzaj koktajlu wyszczuplającego, działamy bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Dzięki temu powodujemy, nie jak w przypadku wysiłku fizycznego powolne jej spalanie, lecz natychmiastowy rozpad komórek tłuszczowych, z których uwolnione trójglicerydy są następnie transportowane przez krew do wątroby, a  finalnie rozkładane i wydalane z organizmu w następstwie naturalnych procesów metabolicznych!

 

Lipoliza iniekcyjna jest idealnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na usunięciu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, nawet z tak newralgicznych obszarów, jak okolice kolan, pleców, czy ramion!

Wskazania

 • redukcja tkanki tłuszczowej z każdego obszaru ciała (brzuch, pośladki, uda, biodra, plecy, kolana, pachy)
 • podwójny podbródek
 • cellulit (wodny, tłuszczowy, cyrkulacyjny)
 • modelowanie sylwetki
 • nadwaga

Efekty zabiegu

Lipoliza powoduje błyskawiczny rozpad tłuszczów, jednak na finalne efekty trzeba trochę poczekać. Dzieje się tak dlatego, że w momencie rozbicia komórki tłuszczowej musi ona następnie ulec procesowi metabolizowania, a ta funkcja organizmu, choć znacznie przez nas usprawniona, trwa około 3 tygodnie.

Po tym czasie zaobserwujesz następujące rezultaty:

 • wysmuklenie i wyrzeźbienie sylwetki
 • utrata kilku centymetrów w obwodzie ciała
 • redukcja tkanki tłuszczowej ze wskazanego obszaru
 • wygładzenie cellulitu
 • usprawnienie metabolizmu komórkowego
 • ujędrnienie, zagęszczenie i ożywienie skóry

Jakie substancje wykorzystujemy w celu redukcji tkanki tłuszczowej?

W Reha-Med wykorzystujemy jedynie sprawdzone i bezpieczne dla organizmu substancje. Cała procedura polega na wstrzyknięciu w obszar tkanki tłuszczowej indywidualnie dobranej dla Ciebie mieszanki wyszczuplających preparatów, w których kluczową rolę odgrywa związek zwany fosfatydylocholiną. Powoduje ona, że cząsteczki lipidów rozbijane są na mniejsze elementy, a te łatwo uwalniają tłuszcz, który następnie wydalany jest w naturalnym procesie metabolicznym.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu możesz zaobserwować niewielki rumień, obrzęk, świąd lub siniak. Jest to normalna reakcja organizmu. Poza tym lipoliza iniekcyjna nie wymaga specjalnego okresu rekonwalescencji, jednak do 24 godzin po zabiegu powinnaś zrezygnować z alkoholu oraz leków zmniejszających krzepliwość krwi, natomiast do tygodnia po zabiegu lepiej zrezygnować masaży i gorących kąpieli.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w kwestii bezpiecznego modelowania sylwetki? W Reha-Med gwarantujemy Ci nie tylko zadowolenie z szybko uzyskanych rezultatów, ale także bezpieczeństwo, komfort i fachową opiekę na każdym etapie Twojej wizyty w naszej Klinice!

ZAPRASZAMY!