LumiSCAN gen. 3.0. - multispektralna analiza skóry

lumiscan

LumiSCAN gen. 3.0. to innowacyjne, komputerowe urządzenie, które służy do analizy skóry. Bardzo precyzyjnie pozwala nam określić dokładny stan, fototyp oraz kondycję Twojej skóry, ze wskazaniem na występujące niedoskonałości oraz szczegółowo diagnozujące ich przyczynę. 

Czym wyróżnia się nasze urządzenie na tle innych tego typu aparatów dostępnych na rynku? 

Gwarantujemy, że lumiSCAN gen. 3.0 pozwala nie tylko na jeszcze precyzyjniejszą analizę, która przekłada się na skuteczność kuracji, ale też umożliwia monitorowanie postępów terapii, automatycznie tworząc kartotekę wraz z dokumentacją zdjęciową. Oznacza to, że w każdym momencie możesz odwiedzić naszą Klinikę, aby prześledzić historię postępów swojej pielęgnacji i zmian zachodzących w Twojej skórze.

Jakie informacje o Twojej skórze możemy uzyskać dzięki urządzeniu Lumiscan gen. 3.0.?

Diagnostyka, jaką przeprowadzimy dla Ciebie w Klinice Reha-Med, koncentruje się na  podstawowych czynnikach wpływających na ogólny wygląd i kondycję skóry twarzy. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu z łatwością uzyskamy szczegółowe informacje na temat czynników, takich jak:

  • wilgotność skóry,
  • poziom natłuszczenia skóry,
  • poziom elastyczności i jędrności skóry,
  • wielkość oraz rodzaj występowania przebarwień i wszelkich plam pigmentacyjnych, 
  • głębokość zmarszczek,
  • przyczynę starzenia się skóry,
  • wielkość i stan porów,
  • szczegółowa ocena naczyń krwionośnych,
  • ocena zmian trądzikowych.

Komputerowa analiza skóry –  etapy badania:

Krok 1 – stworzenie Twojej osobistej kartoteki

lumiscan

Podczas Twojej pierwszej wizyty utworzymy dla Ciebie osobistą kartotekę, w której zapisywać będziemy szczegółowe dane na temat stanu, rodzaju i kondycji Twojej skóry, zdiagnozowanych problemów oraz postępów terapii. 

Krok 2 – wykonanie komputerowego skanu twarzy

lumiscan

Dzięki innowacyjnej technologii visionSCAN 3D, w jaką wyposażone jest nasze urządzenie, wykonany scan twarzy w aż trzech płaszczyznach – nie tylko część frontową, ale również jej profile. 

Krok 3 – obrazowanie multispektralne

lumiscan

Na wcześniej wykonany scan twarzy, nakładamy specjalistyczne światła, które analizują skórę w  4 płaszczyznach i dzięki temu pozwalają nam dostrzec zmiany niewidoczne gołym okiem. Ten etap jest niezwykle istotny dla całego badania, ponieważ daje nam możliwość szczegółowej oceny wielkości przebarwień, głębokości zmarszczek, wielkości i stanu porów skóry oraz oceny naczyń krwionośnych. 

Krok 4 – analiza skóry

lumiscan

Na podstawie uzyskanych wyników uruchamiamy komputerową analizę skóry, która gromadzi informację na temat poziomu nawilżenia tkanek, fototypu skóry, wieku skóry wraz z przyczynami jej przedwczesnego starzenia się, rodzaju cery oraz wszelkich występujących niedoskonałości. To z kolei pozwala nam dobrać dla Ciebie najodpowiedniejszy typ i schemat terapii, a także zaproponować Ci profesjonalny dobór pielęgnacji stosowanej przez Ciebie w domu. 

Krok 5 – analiza porównawcza twarzy z różnych wizyt

lumiscan

System archiwizacji danych i zdjęć to zarówno dla nas, jak i dla Ciebie, możliwość śledzenia postępów terapii i zmian zachodzących w skórze.  Oznacza to, że stale możemy obserwować zachodzącą poprawę struktury i wyglądu Twojej cery, a także planować kolejne etapy najskuteczniejszej dla Ciebie pielęgnacji. 

lumiscan

LumiScan III generacja to urządzenia, które wykorzystują pomiar manualny, skan twarzy oraz komputerową analizę do uzyskania bardzo szczegółowych danych o skórze pacjenta.

Technologia ta poza analizą skóry, umożliwia również tworzenie rejestru pacjentów, obrazowanie twarzy w modelu 3D, porównywanie zdjęć przed i po zabiegu, wydrukowanie raportów i zdjęć z analizy oraz obrazowanie multispektralne.

lumiscan