Category Massages
stoopy i dłonie

Wypielęgnowane dłonie oraz stopy, a także zadbane paznokcie to największy symbol kobiecości. Ładne, zdrowe i estetycznie pomalowane paznokcie z pewnością zapewnią Ci poczucie komfortu w każdej sytuacji oraz sprawią, że poczujesz się bardziej atrakcyjna. Co więcej, estetyczny wygląd dłoni oraz stóp, a także profesjonalnie wykonany manicure oraz pedicure doskonale wpłynie na Twoje samopoczucie, a też zapewni Ci pozytywną ocenę w oczach innych. Warto więc chyba zadbać o zdrową, gładką w dotyku skórę, a także efektywną stylizację paznokci, a jeszcze lepiej powierzyć to zadanie specjalistom z kliniki Reha-Med.

Pielęgnacja dłoni oraz stóp

Manicure oraz pedicure wykonywane w Reha-Med to wyjątkowo przyjemne zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym poprawimy kondycję skóry Twoich dłoni oraz stóp, a także zadbamy o estetyczny wygląd paznokci. Przed przystąpieniem do samej stylizacji płytki stawiamy na profesjonalną kurację odżywczą. Na nic bowiem zda się staranna stylizacja paznokci, pomalowanych nawet najlepszym lakierem, jeśli wygląd dłoni lub stóp pozostawia wiele do życzenia. W Reha-Med oferujemy Ci doskonałe zabiegi pielęgnacyjne, które ekspresowo zregenerują suchą i szorstką skórę, popękane pięty, odciski oraz inne niedoskonałości. W tym celu sięgamy wyłącznie po najwyższej klasy kosmetyki, które zapewniają niezbędną dawkę odżywczo-regenerujących składników, dzięki czemu skóra szybko odzyskuje aksamitną gładkość, odpowiedni poziom nawilżenia oraz doskonałą kondycję.

Manicure oraz pedicure w Reha-Med:

  • to idealny wybór jeśli chcesz cieszyć się zdrową i zadbaną skórą dłoni oraz stóp
  • doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz uzyskać efekt estetycznych, wystylizowanych paznokci
  • oferujemy Ci profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, a także bogatą ofertę stylizacji paznokci
  • pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości kosmetykach
  • zapewniamy Ci niepowtarzalną stylizację paznokci, która będzie utrzymywać się na płytce kilka tygodni

Niepowtarzalny look, czyli stylizacja paznokci w Reha-Med

Zarówno manicure, jak i pedicure rozpoczynamy od spiłowania płytki, tak aby nadać jej odpowiedni kształt. Następnie starannie usuwamy z jej powierzchni narastające skórki. Teraz kiedy dłonie i stopy wyglądają już perfekcyjnie, przechodzimy do stylizacji paznokci. W Reha-Med poza doskonałymi umiejętnościami odznaczamy się również niezwykłą precyzją, a także niczym nieskrępowaną wyobraźnią. Dzięki temu możemy stworzyć na Twojej płytce oryginalne i zachwycające zdobienia, wykorzystując najmodniejsze w sezonie kolory i stwarzając tym samym niepowtarzalny look, którym będziesz cieszyć się przez wiele tygodni. Wiemy jednak, że stylizacja paznokci musi odpowiadać Twojej osobowości, a często także pracy zawodowej. Jeśli więc potrzebujesz klasycznego, biznesowego manicure – jesteś w najlepszych rękach. W takich przypadkach stawiamy na stonowane, neutralne kolory oraz tradycyjne rozwiązania w postaci delikatnych akcentów lub ponadczasowego french.

Manicure i pedicure dla mężczyzn

Manicure i pedicure przyciągają głównie uwagę kobiet, jednak w Reha-Med na zabieg pielęgnacji i stylizacji paznokci zapraszamy również świadomych potęgi swojego wizerunku mężczyzn, którzy zawsze chcą prezentować się elegancko i atrakcyjnie. Profesjonalny manicure oraz pedicure dla Panów opiera się na technice regeneracji skóry dłoni oraz stóp, a także pielęgnacji paznokci specjalną linią kosmetyków, która wzmacnia płytkę, wyrównuje powierzchnię i zapewnia jej zdrowy wygląd bez nadmiernego nabłyszczania.

ZAPRASZAMY!