Category Massages
mezoterapia igłowa

Zauważyłaś, że Twoja skóra straciła młodzieńczą witalność, na jej powierzchni pojawiły się zmarszczki, pod oczami zaobserwowałaś obrzęki, a cera stała się szara i wygląda na zmęczoną? To pierwsze oznaki starzenia się skóry. Pielęgnacja, którą stosujesz w domu, nie przynosi znacznej poprawy? Wiemy dlaczego, ale potrafimy też temu zaradzić. Naskórek stanowi silną barierę, przez którą większość kosmetyków nie jest w stanie przeniknąć. Rozwiązaniem jest zatem ominięcie powłoki naskórka i wprowadzenie substancji aktywnych od razu w głąb tkanek, a takie działanie możliwe jest dzięki niezawodnej mezoterapii igłowej!

Mezoterapię igłową stosujemy w celu:

 • odmłodzenia skóry przy zachowaniu naturalnego wyglądu
 • silnej rewitalizacji, nawilżenia oraz odżywienia cery
 • zmniejszenia objawów starzenia się
 • przywrócenia cerze młodzieńczej jędrności i elastyczności
 • wygładzenia zmarszczek (również wokół oczu i ust)
 • likwidacji blizn
 • poprawy owalu twarzy

Mezoterapia pielęgnuje twoją skórę, przywracając jej świeży, młody wygląd!

Jako eksperci zapewniamy Cię, że mezoterapia igłowa jest  niezastąpioną metodą, jeżeli zależy Ci na szybkiej oraz skutecznej regeneracji i poprawie wyglądu skóry, a także jej odmłodzeniu przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Podczas zabiegu za pomocą niewielkiej igły wprowadzamy w głębokie warstwy Twojej skóry indywidualnie dobraną dla Ciebie kombinację koktajli odżywczo-witaminowych. Dodatkowo wykorzystywana przez nas technika iniekcji nie tylko dostarcza aktywne substancje bezpośrednio do tkanek, ale także uruchamia procesy naprawcze, stymulując mechanizm samoodnowy komórek oraz dynamiczną produkcję nowych struktur kolagenu i elastyny.

W Reha-Med troszczymy się nie tylko o maksymalnie zadowalające efekty terapii, ale przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo. Możesz być pewna, że nasi eksperci, wykonując zabieg mezoterapii igłowej, zrobią to w bezpieczny, higieniczny, komfortowy i niemal nieodczuwalny sposób. Dodatkowo stosowane przez nas preparaty są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb oraz kondycji Twojej skóry. 

Mezoterapia igłowa w dwóch krokach

 1. Aplikacja odżywczych  koktajli - W Reha-Med do zabiegu mezoterapii igłowej stosujemy wyłącznie bezpieczne preparaty, dające natychmiastowy efekt odmłodzenia, rewitalizacji oraz wygładzenia. Wyjątkowa skuteczność tej metody tkwi w ominięciu blokującej bariery naskórka, a także w unikalnym składzie wykorzystywanych koktajli, które dostarczają komórkom dokładnie tych substancji, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania. Uzupełniając skórę o składniki takie jak, kwas hialuronowy,  witaminy, sole nieorganiczne, czy aminokwasy, sprawiamy, że Twoja cera szybko staje się dogłębnie nawodniona, odżywiona oraz zregenerowana.
 2. Pobudzenie naturlanych mechanizmów regeneracji i odnowy komórkowej - Technika mikronakłuć wywołuje niewielki uraz, który jest naturalną odpowiedzią skóry do ponownej stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. W ten sposób poprawiamy krążenie w tkance podskórnej, pobudzamy proces tworzenia się nowych wiązań kolagenu i elastyny, ale też obkurczenia istniejących struktur. W konsekwencji Twoja skóra staje się napięta, jędrna i wzmocniona, zmarszczki ulegają wypełnieniu, a owal twarzy wyostrza się, zapewniając Ci młody oraz świeży wygląd.

Mezoterapia igłowa w Reha-Med to:

 • bezpieczna i komfortowa technika rewitalizacji skóry
 • indywidualna kuracja ze specjalnie dobraną dla Ciebie kompozycją odżywczych koktajli
 • skuteczna terapia anti-aging
 • zabieg idealny zarówno dla cery dojrzałej, jak i młodej, która wymaga nawilżenia, regeneracji czy wyrównania kolorytu

 

 Zależy Ci na dobrych i naturalnych efektach? Odwiedź naszą Klinikę w Gorzowie Wielkopolskim i przekonaj się sama, jak z pomocą mezoterapii igłowej szybko pomożemy Ci zredukować zmarszczki, poprawić kondycję skóry oraz odzyskać zdrowy,  młodzieńczy blask.

ZAPRASZAMY!