Category Massages
mikrodermabazja

Zauważyłaś, że Twoja skóra straciła jędrność, a na jej powierzchni pojawiły się pierwsze zmarszczki? Chciałabyś poprawić kondycję cery, tak, aby znów była świeża, zdrowa i gładka? A może Twoim problemem jest trądzik lub inne choroby skóry? Bez względu na rodzaj problemu, z jakim się zmagasz, niezawodnym rozwiązaniem jest prosty, bezinwazyjny, a zarazem niezwykle skuteczny zabieg mechanicznego złuszczania martwego naskórka, który błyskawicznie pozwala dogłębnie zrewitalizować i poprawić stan cery bez względu na jej wiek oraz rodzaj. O czym mowa? Oczywiście o niezawodnej mikrodermabrazji, którą w naszej klinice wykonujemy w dwóch odmianach - diamentowej i szafirowej.

Bezpieczne złuszczanie rogowej warstwy naskórka

Mikrodermabrazja to ceniony zabieg mechanicznego peelingu, podczas którego za pomocą specjalistycznego urządzenia stopniowo i w pełni kontrolowanie ścieramy rogową warstwę Twojego naskórka. Dzięki temu szybko możemy odsłonić zdrową, oczyszczoną i gładką powłokę skórną. Dodatkowo stosowana przez nas technika skutecznie stymuluje odnowę kolagenu i inicjuje proces tworzenia nowych, pełnowartościowych komórek w głębokich warstwach skóry właściwiej. To jednak nie koniec zalety tego fenomenalnego zabiegu. Jego uniwersalność sprawia, że jest on doskonałą metodą rewitalizacji skóry w każdym wieku, a umiejętnie przeprowadzony stanowi podstawową  formą walki z wieloma niedoskonałościami cery.

Mikrodermabrazja w Reha-Med

W Reha-Med zabieg mikrodermabrazji wykonujemy w dwóch wariantach – diamentowej oraz szafirowej, jednak rodzaj oraz intensywność złuszczania dobieramy zawsze do Twoich indywidualnych potrzeb, oczywiście uwzględniają również kondycję skóry. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci nie tylko szybko widoczne efekty w postaci odświeżenia i odmłodzenia cery, ale przede wszystkim najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz brak skutków ubocznych. Urządzenie, na jakim pracujemy, a także nasza wiedza i profesjonalizm, pozwalają nam zachować pełną kontrolę nad głębokością zabiegu, tak aby nie doszło do zbyt silnego, nierównego i agresywnego złuszczania. Dlatego mikrodermabrazja wykonana w klinice Reha-Med nie powoduje silnych podrażnień, nie niesie ze sobą ryzyka powikłań pozabiegowych, a co więcej, nie uczula skóry, dlatego jest doskonałą alternatywą dla osób, które nie tolerują peelingów chemicznych.

Mikrodermabrazja jest doskonałym rozwiązeniem, jeśli twoim problemem są:

  • zmarszczki
  • oznaki starzenia się skóry
  • utrata jędrności i elastyczności cery
  • szorstki, zrogowaciały naskórek
  • sucha cera pozbawiona blasku
  • trądzik, zaskórniki i rozszerzone pory
  • blizny
  • przebarwienia posłoneczne i plamy pigmentacyjne

Mikrodermabrazja diamentowa a szafirowa

Podczas mikrodermabrazji diamentowej do złuszczania rogowej warstwy naskórka wykorzystujemy urządzenie, którego niewielkie głowice pokryte są naturalnymi mikrokryształkami diamentu. Dzięki temu skutecznie usuwamy martwy naskórek, który dodatkowo od razu usuwany jest za pomocą specjalnych pomp zasysających. Mikrodermabrazja szafirowa to z kolei unikalne połączenie drobinek szafiru z aktywnym kompleksem liposomowym, który łącząc się z naskórkiem, wzmacnia go oraz przywraca spoistość warstwy rogowej. Dodatkowo liposomy przyspieszają wnikanie  cennych substancji w nich zawartych do wnętrza skóry, zwiększając jej nawilżenie i skutecznie chroniąc przed procesem starzenia.

Efekty

Mikrodermabrazja usuwa zalegającą warstwę martwego naskórka, dzięki czemu doskonale odżywia i dotlenia skórę, sprawiając, że staje się ona rozświetlona, zadbana i zdrowa. Dodatkowo pozwala na głębokie oczyszczenie porów z nadmiaru sebum, co z kolei skutecznie odblokowuje gruczoły łojowe i redukuje zmiany trądzikowe. Co więcej, podczas zabiegu pobudzając głębsze warstwy skóry, uruchamiany produkcję nowego kolagenu, dzięki czemu cera pokryta niedoskonałościami z czasem zostaje zastąpiona nową tkanką, a Ty obserwujesz pozytywne zmiany w postaci redukcji zmarszczek, wygładzenia blizn oraz wzrostu jędrności i elastyczności skóry.

Mikredermabrazja to doskonała metoda bezinwazyjnej regeneracji skóry, która pozwoli Ci osiągnąć naprawdę dobre efekty w krótkim czasie i przy małej serii zabiegów. Jeśli więc chcesz cieszyć się świeżą, zdrową oraz młodą skórą przez długie lata, warto odwiedzić klinikę Reha-Med i wybrać z naszej oferty rewelacyjny zabieg mikrodermabrazji diamentowej lub szafirowej.

ZAPRASZAMY!