Category Massages
mikropigmentacja głowy

Łysienie to problem, który dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety i w równym stopniu wpływa na brak akceptacji dla własnego wyglądu, a tym samym znaczne pogorszenie komfortu życia. Istnieje wiele technik leczenia tego typu schorzeń, ale niestety, czasami dzieje się tak, że ani kuracje suplementacyjne, ani też dermatologiczne, czy stosowane metody z pogranicza kosmetologii i medycyny nie przynoszą zadowalającej poprawy. Co wtedy zrobić, jeśli nadal nie chcesz pogodzić się z utratą włosów? Wcale nie musisz uciekać się do radykalnych, ryzykownych i bardzo kosztownych metod, jak przeszczep włosów. W Reha-Med jesteśmy po to, aby skutecznie Ci pomóc, dlatego naszą odpowiedzią na problem łysienia jest zabieg medycznej mikropigmentacji skóry głowy!

Na czym polega medyczna mikropigmentacja skóry głowy?

To nowoczesny, niechirurgiczny, cechujący się najwyższym stopień bezpieczeństwa i skuteczności zabieg, który umożliwia nam zakamuflowanie problemów związanych z łysieniem, poprzez punktowe oraz niezwykle precyzyjne wprowadzenie w skórę głowy medycznego pigmentu. Dzięki temu gwarantujemy Ci efekt, który doskonale imituje krótko ostrzyżone włosy.

Przebieg pigmentacji

W Reha-Med przykładamy wszelkich starań, aby zabieg był dla Ciebie nie tylko satysfakcjonujący, ale też komfortowy i przede wszystkim bezpieczny. Dlatego przed przystąpieniem do pigmentacji pomożemy Ci wybrać odpowiedni kolor pigmentu, tak aby był on jak najbardziej zbliżony do koloru Twoich naturalnych włosów i brwi, a także  indywidualnych oczekiwań. Ustalimy też gęstość oraz kształt linii włosów. Następnie przechodzimy do właściwej pigmentacji. Za pomocą specjalistycznego urządzenia wprowadzamy barwnik po skórę, w celu zrekonstruowania cebulek włosowych. W efekcie pozbawiona owłosienia skóra wygląda dokładnie tak, jakby była gęsto pokryta krótko ściętymi włosami.

Skóra głowy po zabiegu

W Reha-Med nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Podczas zabiegu stosujemy wyłącznie sprawdzone i organiczne barwniki stworze specjalnie z myślą o medycznej pigmentacji skóry głowy. Dzięki temu skutecznie wykluczamy ryzyko alergii, czy innych niepożądanych skutków ubocznych.

Polecamy ci ten zabieg jeśli:

  • imitacja krótko ostrzyżonych włosów
  • zakamuflowanie ubytków skóry głowy (zakola, koło papieskie)
  • optyczne zagęszczenie włosów
  • bardzo realistyczny efekt, który do złudzenia przypomina naturalne włosy
  • ukrycie niedoskonałości skóry głowy

W Reha-Med zapewniamy ci maksymalnie naturalne efekty

  • Twoim problem jest całkowita utrata włosów
  • cierpisz na łysienie plackowate lub rozproszone
  • zmagasz się z częściową utratą włosów
  • Twoje naturalne włosy są bardzo rzadkie
  • chcesz zakamuflować blizny występujące na skórze głowy

Od razu po zabiegu możesz cieszyć się imitacją naturalnie wyglądających włosów, która utrzymywać się będzie od 2 do nawet 5 lat. Po tym czasie wystarczy drobna korekta, aby zachować upragniony rezultat na dłużej. Bezpośrednio po pigmentacji może pojawić się niewielkie zaczerwienie oraz opuchlizna, jednak jest to naturalna reakcja organizmu, która szybko ustępuje. Warto też wiedzieć, że na początku pigment jest bardzo wyraźny, a włoski wyglądają na dużo ciemniejsze. Około 7 dni po zabiegu intensywność barwnika zblednie nawet o około 50%, dając naturalny i realistyczny efekt.

Łysienie to problem estetyczny, na który wcale nie musisz się godzić. Ratunkiem dla wypadających włosów jest nowoczesna, medyczna mikropigmentacja skóry głowy w Reha-Med. Nie czekaj! Odzyskaj włosy i pewność siebie już dziś!

ZAPRASZAMY!