Category Massages
jedząca owoc

Marzysz o smukłej sylwetce, ale jednocześnie nie chcesz ciągle martwić się o ilość spożywanych kalorii? Czujesz, że dieta nie jest dla Ciebie? Chciałabyś pozbyć się zbędnych kilogramów, ale nie masz chęci lub czasu na systematyczne ćwiczenia fizyczne? Jeśli kiedykolwiek zadałaś sobie pytanie, czy można skutecznie zgubić niechciane krągłości i wymodelować sylwetkę bez diet i godzin spędzonych na siłowni – jesteś w najlepszym miejscu! Dziś zaprezentujemy Ci nasze najlepsze zabiegi, które szybko i bezpiecznie pomogą Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej z każdej partii ciała. Tym samym udowodnimy, że aby być FIT wcale nie musisz diametralnie reorganizować tryby życia – zapewniamy Cię, że z naszą pomocą wystarczy jedynie lekka modyfikacja dotychczasowych nawyków i obowiązkowo wizyta w Reha-Med!

Zalety zabiegów modelujących

Całą istotą terapii modelujących jest likwidacja komórek tłuszczowych, w której celu stosujemy najnowocześniejsze technologie medycyny estetycznej, takie jak fale ultradźwiękowe, niska temperatura, światło lasera, fala radiowa lub aktywne substancje odchudzające, a następnie usunięcie tłuszczu z organizmu w wyniku usprawnionych działań metabolizmu. Co więcej, zabiegi te są bezpieczne i bezinwazyjne, a ponadto pozwalają nam usunąć tkankę tłuszczową z konkretnego miejsca, np. tylko z brzucha, pleców lub ud – wszystko zależy od Ciebie i od tego, które miejsce chciałabyś wyszczuplić. Dodatkowymi korzyściami, na jakie możesz liczyć po serii zabiegów modelujących w Klinice Reha-Med, są również pozytywne zmiany w wyglądzie i strukturze Twojej skóry, która po kilku seriach odchudzających stanie się jędrniejsza, bardziej elastyczna i napięta.

Najskuteczniejsze zabiegi modelujące dostępne w ofercie Reha-Med:

Karbonowy zabieg modelująco-odchudzający – to rewelacja w świecie medycyny estetycznej, wykorzystująca m.in. światło podczerwone, które prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych, przez co wspomaga modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, a także stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu pozwala ujędrnić, wzmocnić i odmłodzić skórę.

Ulfit Hifu – fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które podbiły świat i serca naszych klientek. Fala ultradźwiękowa przenikając przez skórę, doprowadza do rozerwania komórek tłuszczowych i następnie wydalenia uwolnionego tłuszczu z organizmu. Dodatkowo ultradźwięki rewelacyjnie odbudowują skórę, sprawiając, że staje się jędrna, napięta i biologicznie młodsza.

Zabieg modelujący sylwetkę 5w1 – to połączenie aż 5 innowacyjnych technologii (kriolipolizy, fali akustycznej, kawitacji ultradźwiękowej, masażu próżniowego i fali rf). Taki mix destrukcyjnie wpłynie na tkankę tłuszczową, skutecznie uwalniając Cię od nadprogramowych kilogramów i znienawidzonego cellulitu.

Endermologia –  to odchudzanie za pomocą specjalnego mechanicznego masażu ciała, który prowadzi do stymulacji tkanki tłuszczowej, następnie jej rozpadu, po poprawę pracy metabolizmu i w końcu usunięcie tłuszczu z organizmu.

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej – w tym przypadku do likwidacji tkanki tłuszczowej używamy bezpiecznego światła laserowego, które bez uszkadzania ciągłości naskórka, działa destrukcyjnie tylko na komórki tłuszczowe i gwarantuje zmniejszenie centymetrów w obwodzie ciała już po pierwszym zabiegu.

Kriolipoliza – to zabieg polegający na ochłodzeniu temperatury tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą. Komórki tłuszczowe „nie lubią” niskiej temperatury, dlatego schłodzone przez nas do ok. -6 stopni po prostu „kruszą” się na drobne kawałki, uwalniając w ten sposób zgromadzony tłuszcz.

Lipoliza iniekcyjna – bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji, podczas której zaaplikujemy bezpośrednio do tkanki tłuszczowej substancje przyczyniające się do jej błyskawicznego rozpadu, a następnie usunięcia uwolnionego tłuszczu w procesach metabolicznych.

Efekty naszych zabiegów modelujących:

 • likwidacja tkanki tłuszczowej,
 • redukcja wagi,
 • wzmocnienie i regeneracja mięśni,
 • zanik niechcianych krągłości,
 • wysmuklenie i wyrzeźbienie sylwetki,
 • likwidacja cellulitu,
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry,
 • usprawniony metabolizm.

Piękna figura bez diet i godzin spędzonych na siłowni?

Zabiegi, jakie Ci oferujemy, są w stanie usunąć tkankę tłuszczową bez wymagania od Ciebie rygorystycznej diety oraz godzin spędzonych na męczącej aktywności fizycznej. Zapewniamy Cię, że dla uzyskania naprawdę spektakularnych efektów wystarczy stosować się do kilku zasad, które nie wymagają poświęcenia, a z pewnością wyjdą Ci na dobre.

 • jeśli czujesz, że dieta nie jest dla Ciebie, zapomnij o niej. Jedz to, co lubisz i to, na co masz ochotę z zachowaniem zdrowego umiaru. Nie zapominaj jednak o niezbędnych witaminach, przeciwutleniaczach, mikroelementach, błonniku i białku, które poza węglowodanami i tłuszczami muszą znaleźć się w każdej diecie.
 • pij dużo wody. Woda nie tylko gasi pragnienie, ale też wypłukuje z organizmu toksyny i poprawia trawienie. Dodatkowo szklanka wody wypita przed posiłkiem zapewnia uczucie sytości, a tym samym pozwala pohamować nadmierny apetyt.
 • nie lubisz ćwiczeń fizycznych lub nie masz zbyt wiele czasu? Wybierz najprzyjemniejszą dla siebie formę aktywności i postaw np. na spacery. W ten sposób połączysz przyjemne z pożytecznym.

ZAPRASZAMY!