Category Massages
Ukojenie dla cery naczynkowej

Wrażliwa skóra, skłonna do rumienia lub pokryta widocznymi „sieciami” czerwonych pajączków, skłonna do podrażnień i bardzo trudna w codziennej pielęgnacji? Znasz to? Wymienione wyżej niedoskonałości dobrze znane są posiadaczkom cery naczynkowej i choć w jej przypadku walka o piękną, zdrową skórę jest może bardziej wymagająca, to w Reha-Med znamy kilka niezawodnych sposobów na to, aby takiej cerze przynieść upragnione ukojenie i regenerację, a w konsekwencji sprawić, abyś mogła cieszyć się doskonałą kondycją skóry twarzy bez widocznego rumienia oraz innych „naczynkowych” mankamentów.

Objawy cery naczynkowej:

  • pojedyncze naczynka lub sieć naczyń krwionośnych, widoczne szczególnie w okolicach nosa, brody i na policzkach,
  • rumień,
  • widoczne zaczerwienienia oraz plamki,
  • uczucie ściągnięcia cery,
  • nieprzyjemne uczucie pieczenia i swędzenia,
  • nadwrażliwość na zmieniające się warunki atmosferyczne,
  • skłonność do powstawania podrażnień i stanów zapalnych,
  • wrażliwość na silne kosmetyki i peelingi.

Czym jest cera naczynkowa?

Za wszystkie niedoskonałości związane z cerą naczynkową odpowiedzialne są naczynka krwionośne znajdujące się pod skórą. W przypadku cery normalnej, mieszanej czy tłustej są one elastyczne, to znaczy, że rozszerzają się pod wpływem stresu, emocji czy zimna, ale następnie szybko kurczą się, wracając do swojego prawidłowego stanu. Inaczej rzecz ma się w przypadku cery naczynkowej – tutaj sytuacja wygląda odwrotnie – skóra jest cienka oraz wrażliwa, a naczynka  mało elastyczne. Pod wpływem takich czynników na skórze pojawia się charakterystyczny rumień lub ciąg widocznych pod naskórkiem czerwonych naczynek, co w przypadku nieodpowiedniej pielęgnacji nie tylko gwałtownie pogarsza stan cery, ale też prowadzi do trudnego w terapii trądziku różowatego! Dlatego, jeśli borykasz się z cerą naczynkową, nie czekaj, aż problem sam zniknie, tylko skorzystaj z naszych rewelacyjnych zabiegów, które pozwolą Ci odpowiednio zadbać o skórę i sprawią, że stanie się ona zdrowa, jednolita kolorystycznie, dogłębnie zregenerowana i znacznie mniej problematyczna.

Te zabiegi przyniosą ukojenie cerze naczynkowej:

Elektrokoagulacja – to doskonały zabieg, jeśli borykasz się z dużą liczbą popękanych naczynek na skórze i chciałabyś skutecznie je usunąć. Elektrokoagulacja jest bezpiecznym i bezinwazyjnym zabiegiem, który trwale zamyka naczynko i zapobiega dalszym jego „rozgałęzieniom”, tym samym przywracając Twojej cerze właściwy koloryt oraz wytrzymałość. Naszym sekretem podczas tego zabiegu jest wykorzystanie prądu elektrycznego, który bez naruszania naskórka i sąsiednich tkanek, powoduje ścięcie (koagulację) białka, a następnie zamknięcie naczynka oraz trwałe wchłonięcie się zmiany.

Dermaquest odżywczy rytuał Stem Cell 3D – cera naczynkowa potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji nastawionej na regenerację, nawilżenie i ukojenie podrażnionej skóry. W tym zadaniu świetnie sprawdzi się nasz prawdziwy rytuał pielęgnacyjny, czyli Stem Cell 3D Dermaquest. W zabiegu wykorzystujemy macierzyste komórki roślinne, które dzięki swoim „naprawczym” właściwościom, skutecznie przeciwdziałają oznakom starzenia, ale także silnie regenerują  okoliczne komórki i tkanki. Dodatkowo starannie dobrane składniki aktywne, takie jak enzymy z dyni i papai oraz wyciąg z kwiatów Acmella Oleracea przyniosą Ci natychmiastowe uczucie ukojenia cery, jej odżywienia, wygładzenia oraz ujędrnienia!

Karboksyterapia – terapia dwutlenkiem węgla nie tylko świetnie odżywia i regeneruje cerę naczynkową, ale też pozytywnie wpływa na redukcję widocznych pod skórą naczynek krwionośnych oraz produkcję nowych, prawidłowo funkcjonujących wiązań. Wszystko dlatego, że zaaplikowany przez nas dwutlenek węgla prowadzi do natychmiastowego odżywienia tkanek i wzrostu ilości tlenu w przestrzeni międzykomórkowej. Po takim zabiegu zauważysz ogromną różnicę w kondycji oraz w wyglądzie swojej wrażliwej, podrażnionej cery. Możemy zagwarantować Ci, że szybko stanie się ona zregenerowana, wzmocniona, wygładzona, ujednolicona i wolna od widocznych na skórze czerwonych pajączków.

ZAPRASZAMY!