Category Organic
terapie ujędrniające

Cenisz sobie atrakcyjny wygląd, którego największą wizytówką jest zadbana, zdrowo oraz młodo wyglądająca skóra? Niestety, z biegiem czasu cera stopniowo traci napięcie i elastyczność, na jej powierzchni zaczynają pojawiać się zmarszczki, a owal twarzy powoli zanika. To samo dzieje się ze skórą ciała, której stan w wyniku czynników, takich jak ciąża, czy gwałtowny spadek wagi pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście wszystkie te zmiany nie są nieodwracalne! Współczesna medycyna estetyczna oferuje mnóstwo metod, dzięki którym na nowo powitasz młodą, napiętą oraz promienną skórę zarówno twarzy, jak i ciała. Rozwiązaniem są odpowiednie zabiegi wykonane w profesjonalnym gabinecie, pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, czyli w Reha-Med!

Dlaczego skóra traci jędrność i elastyczność?

Istnieje wiele czynników, które negatywnie wpływają na stan Twojej skóry. Wbrew pozorom bezlitosny jest nie tylko upływający czas, ale też brak odpowiedniej pielęgnacji, niezdrowy tryb życia, używki oraz nadmierna ekspozycja skóry na słońce. Jeśli dodamy do tego naturalną skłonność naszego organizmu do stopniowego zmniejszania syntezy dwóch niezbędnych białek tkanki łącznej oraz lipidów, a także spadek produkcji naturalnego kwasu hialuronowego, szybko zauważymy rezultaty w postaci wiotkiej, odwodnionej, szorstkiej i szarej skóry. Na szczęście specjaliści w naszej klinice dysponują szerokim spektrum odmładzających oraz ujędrniających zabiegów, które skutecznie poprawią gęstość, jakość i ogólną kondycję skóry twarzy, a także pozwolą Ci pożegnać się z uporczywymi mankamentami ciała.

Efekty naszych zabiegów

Twarz

 • profilaktyczna terapia zapobiegająca starzeniu się skóry
 • likwidacja głębokich zmarszczek
 • lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • wyrównanie kolorytu cery
 • ujędrnienie i poprawa grubości skóry
 • podniesienie owalu twarzy
 • odbudowa kolagenu
 • wygładzenie „kurzych łapek”
 • zmniejszenie worków pod oczami

Ciało

 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • zanik cellulitu
 • ujędrnienie skóry ciała
 • podniesie pośladków
 • likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud

Poznaj nasze sposoby na przywrócenie skórze gęstości i jędrności, a także poprawę kondycji ciała.

Intraject – to innowacyjne urządzenie medyczne wykorzystywane do kompleksowego zabiegu łączącego w sobie działanie sonoporacji, kawitacji ultradźwiękowej, radiofrekwencji igłowej i plazmy azotowej. Niezwykła skuteczność tej metody bazuje na dobroczynnej dla organizmu ludzkiego mikrowiązki plazmy, która powstaje w wyniku jonizacji gazów (tlenu oraz azotu), a następnie dociera bezpośrednio do miejsca wymagającego natychmiastowej regeneracji. W efekcie  powoduje przebudowę skóry na poziomie komórkowym oraz usprawnia proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, wiązań kolagenowych i elastynowych oraz kwasu hialuronowego. Terapia skutkuje spektakularnym wygładzeniem zmarszczek na obszarze zabiegowym oraz wyraźnym zagęszczeniem skóry.

Focus rf – urządzenie, jakim jest Focus Rf, pozwala nam zdecydowanie działać na wielu płaszczyznach. Aparat wykorzystując zjawisko fal radiowych, stanowi doskonałą metodę liftingu. Dzieje się tak, dlatego że fala radiowa wytwarza energię cieplną, która następnie przenikając przez skórę, podgrzewa włókna kolagenowe, powodując ich obkurczenie oraz pogrubienie, co w końcowej fazie skutkuje podniesieniem, ale też wyraźnym zagęszczeniem skóry.

Xlase plus – to najnowocześniejsze urządzenie w świecie laseroterapii pozwalające na dogłębną regenerację skóry. Aparatura wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy, a więc przekształca energię laserową w energię cieplną. Właśnie taki mechanizm pozwala na dynamiczny wzrost temperatury w obrębie tkanek podskórnych, co prowadzi do uruchomienia wzmożonej produkcji kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu możemy zapewnić Ci efekt bezinwazyjnego liftingu, po którym Twoja skóra odzyska gęstość, jędrność, elastyczność oraz zdrowy, promienisty wygląd.

Liposukcja ultradźwiękowa – metoda ta wykorzystuje zjawisko kawitacji, które wywołując drgania cząsteczek, powoduje wewnątrz tkankowy masaż. Wytworzona za pomocą ultradźwięków energia, przyczynia się do naruszenia błony komórek tłuszczowych, które w wyniku uszkodzenia zaczynają się rozpadać, aż w końcu uwalniają nagromadzony tłuszcz. Efektem zabiegu jest wydalanie zbędnego tłuszczu z organizmu w następstwie naturalnych procesów metabolicznych, a więc uzyskanie smukłej sylwetki oraz ujędrnionej skóra ciała.

Karboksyterapia – istotą tej metody jest wykorzystanie możliwości leczniczego dwutlenku węgla i ogniskowego gojenia się skóry. Podczas zabiegu aplikujemy niewielkie ilości gazu CO2, który rozchodząc się pod skórą rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając tym samym przepływ krwi bogatej w tlen oraz cenne składniki odżywcze. Z kolei technika iniekcji wywołuje niewielkie urazy, które uruchamiają procesy naprawcze skóry. Następuje błyskawiczna regeneracja uszkodzonych tkanek, a także wzmożona produkcja nowych wiązań kolagenowych. W wyniku takich działań skóra całkowicie przebudowuje swoją strukturę, efektem czego jest spektakularna poprawa jej jędrności, gładkości oraz gęstości.

Jak sama widzisz, istnieje wiele metod, które prowadzą do biologicznego odmłodzenia cery i poprawy kondycji ciała. Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej potrafią zdziałać cuda i wykonane pod okiem doświadczonego kosmetologa pozwolą zjawiskowo ujędrnić i zagęścić osłabioną różnymi czynnikami skórę.

ZAPRASZAMY!