Category Massages
talia

Szukasz skutecznych zabiegów modelujących sylwetkę? Twoim problemem jest nadmierna tkanka tłuszczowa występująca na brzuchu, udach, pośladkach lub innych partiach ciała? Zmagasz się z cellulitem, który mimo diety oraz aktywnego trybu życia wciąż powraca? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że jesteś w dobrym miejscu! W Klinice Reha-Med wiemy, co to znaczy bezpieczna i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej, której efektem jest smukła, wyrzeźbiona i jędrna sylwetka! Przedstawimy Ci dziś nasze 3 najlepsze zabiegi modelujące ciało, które szybko pozwolą Ci pozbyć się niechcianych krągłości i które działają w aż trzech aspektach – likwidują nadmierną tkankę tłuszczową, zwalczają cellulit oraz ujędrniają skórę!

Nasze zabiegi modelujące sylwetkę są dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz pozbyć się niechaniach krągłości,
  • marzysz o redukcji wagi,
  • zmagasz się z otyłością,
  • zależy Ci na wyszczupleniu konkretnej partii ciała,
  • chcesz pozbyć się cellulitu,
  • borykasz się z nadmiarem skóry po ciąży lub odchudzaniu.

Plan modelowania sylwetki w 3 krokach stworzony dla ciebie!

Likwidacja komórek tłuszczowych – kriolipoliza

Czy wiesz, że komórki tłuszczowe „nie lubią” się z niską temperaturą? Tak, to prawda! Kriolipoliza to zabieg, który do walki z nadmierną tkanką tłuszczową wykorzystuje właśnie niską temperaturę. Cała procedura jest natomiast bardzo szybka, bezpieczna i wyjątkowo przyjemna. Podczas około godzinnej sesji leżysz wygodnie, a my za pomocą specjalnego urządzenia obniżamy temperaturę w miejscu występowania komórek tłuszczowych do -6/-8 stopni Celsjusza. Takie wartości wystarczą, aby komórki tłuszczowe zareagowały rozbiciem się i uwolnieniem zbędnych tłuszczy, które następnie wydalane są z Twojego organizmu w drodze naturalnych procesów metabolicznych. Co ważne, podczas zabiegu nie musisz obawiać się odmrożenia skóry, uszkodzenia mięśni, naczyń krwionośnych lub innych tkanek, ponieważ na niską temperaturę, zastosowaną przez nas w zabiegu, reagują tylko komórki tłuszczowe!

Likwidacja cellulitu – karboksyterapia 

Cellulit to bardzo uciążliwy i trudny do zwalczenia metodami naturalnymi problem estetyczny. W Reha-Med znamy jednak niezawodny sposób, dzięki któremu skórkę pomarańczową z ud, pośladków, brzucha, pleców, czy innych partii ciała pożegnasz bezpowrotnie. Naszą odpowiedzią jest terapia dwutlenkiem węgla, czyli niezastąpiona karboksyterapia charakteryzująca się udowodnionym klinicznie działaniem w redukcji cellulitu na poziomie 89%. Cały sekret tkwi w podskórnej iniekcji dwutlenku węgla, który działa dwutorowo. Po pierwsze, dwutlenek węgla rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych. Nastepnie, przekształca się w kwas węglowy, rozbijając komórki tłuszczowe. W efekcie, wspomaga w Twoim organizmie proces metabolizmu, dzięki czemu cellulit zostaje zredukowany, a skóra staje się wyraźnie jędrniejsza.

Zagęszczanie i ujędrnianie skóry – Focus RF

Technologia fal radiowych Focus RF to innowacyjna metoda, która nie tylko pozwala zredukować tkankę tłuszczową, ale daje spektakularne efekty w ujędrnianiu i zagęszczaniu skóry. Bazą zabiegu są fale radiowe przekazywane do położonych pod skórą tkanek i komórek tłuszczowych. Musisz wiedzieć, że dzięki specjalnej głowicy chłodzącej, w którą wyposażone jest nasze urządzenie, możemy zastosować wyższe parametry zabiegu, zapewniając Ci tym samym jeszcze lepsze efekty i nie powodując u Ciebie uczucia dyskomfortu. Jak to działa? Dzięki energii fal radiowych ogrzewamy komórki tłuszczowe, doprowadzając w ten sposób do rozkładu tłuszczu oraz jego wydalenia z organizmu. Dodatkowo, fale radiowe powodują podgrzanie tkanek, co przekłada się na obkurczenie włókien kolagenowych oraz wzmożoną stymulację nowych wiązań kolagenu i elastyny. Dzięki temu, Twoja skóra po zabiegu ulega podniesieniu, wzmocnieniu, ujędrnieniu oraz wygładzeniu.

Marzysz o nowej, smukłej sylwetce? Zaufaj ekspertom i wybierz się do Reha-Med na spektakularną metamorfozę całego ciała!

ZAPRASZAMY!