Category Massages
delikatna szyja

Podwójny podbródek to częsty problem kosmetyczny dotykający w równym stopniu kobiety, jak i mężczyzn, osoby walczące z nadwagą, ale także osoby szczupłe, prowadzące aktywny tryb życia. Ten trudny do samodzielnego usunięcia mankament sprawia, że twarz traci proporcje, gubi swój kontur i wygląda na pełniejszą, zmęczoną, starszą. Co więcej, przyczyną „drugiej brody” jest nie tylko tkanka tłuszczowa osadzająca się w rejonach żuchwy i szyi, ale też upływający czas, który przyczynia się do zwiotczenia tkanek, zaburzenia hormonalne oraz czynniki genetyczne. Jak więc się go pozbyć? Rozwiązaniem są nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą Ci raz na zawsze pożegnać się z nieestetycznym podbródkiem, usuną nadmiar tkanki tłuszczowej, wymodelują owal twarzy, znacznie poprawią kondycję i jędrność skóry, a także zlikwidują jej nadmiar.

W naszej Klinice dysponujemy najbardziej zaawansowanymi technikami bezinwazyjnego usuwania drugiego podbródka i liftingu twarzy, zapewniając Ci dodatkowo trwałe oraz naturalnie wyglądające efekty. W przypadku zabiegów likwidujących nadmiar skóry z okolic podbródka, jak i w każdej innej terapii bardzo ważna jest szczegółowa oraz poprawna diagnostyka oraz terapia dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb - czyli dokładnie to, co oferujemy Ci w Reha-Med.

Przyczyny powstawania drugiego podbródka:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej oraz wody w organizmie
 • dojrzały wiek (na skutek zmniejszenia ilości kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze)
 • czynniki genetyczne
 • wadliwa postawa i zła pozycja podczas snu

Efekty, jakich możesz spodziewać się po wizycie w naszej klinice:

 • trwała likwidacja podwójnego podbródka,
 • lifting twarzy,
 • widoczne ujędrnienie, wzmocnienie i zagęszczenie skóry,
 • likwidacja wiotkiej skóry,
 • wymodelowanie owalu twarzy,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • napięcie włókien kolagenowych,
 • stymulacja fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny,
 • wzmożona produkcja kwasu hialuronowego w skórze właściwej.

Zabiegi, które pozwolą ci pozbyć się podwójnego podbródka to:

1. Focus RF+, czyli fala radiowa

Radiofrekwencja, czyli zabieg z wykorzystaniem wiązki fali radiowej, to innowacyjna technologia bazująca na podgrzewaniu poszczególnych warstw skóry właściwej w celu uzyskania pożądanych efektów liftingu, ujędrnienia i podniesienia skóry. Sekret zabiegu tkwi w cieple wytworzony w skórze pod wpływem fal radiowych (podgrzanie do ok. 40-45°C), emitowanych przez nasze wysokiej klasy urządzenie. Dzięki temu wywołujemy naturalne skrócenie i zagęszczenie wiązań kolagenowych, co w praktyce oznacza dla Ciebie niemal natychmiastowe ujędrnienie, zagęszczenie i podniesienie skóry. Co więcej, wykorzystywane przez nas fale radiowe świetnie radzą sobie również z tkanką tłuszczową, przyczyniając się do rozbicia komórek tłuszczowych w konkretnym miejscu zabiegowym i następnie likwidacji tłuszczu z organizmu. Stąd Focus RF to niezawodna technika likwidacji podwójnego podbródka, która daje rewelacyjne efekty bez względu na czynniki odpowiedzialne za jego powstanie.

2. Wysoko skoncentrowane ultradźwięki Ulfit Hifu

ULFIT HIFU to jedna z najnowocześniejszych technik bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała, bazująca na wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. Zmarszczki, wiotka, opadająca skóra, wszelkie objawy upływające czasu oraz tkanka tłuszczowa w zetknięciu ze skoncentrowaną wiązką fali ultradźwiękowej nie mają absolutnie żadnych szans. Wszystko dlatego, że wykorzystywana przez nas podczas zabiegu energia dociera do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, przez co pozwala nam zainicjować w Twoim organizmie proces kolagenogenezy, objawiający się intensywną produkcją nowych wiązań kolagenu i elastyny, regeneracją zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczeniem tkanek. W efekcie po takim zabiegu zaobserwujesz wymodelowanie linii żuchwy, redukcję podwójnego podbródka, wyostrzenie owalu twarzy oraz wyraźny lifting skóry, która stanie się jędrniejsza i naturalnie młodsza.

3. Skalpel plazmowy intraject

Wyobraź sobie zabieg dający efekt odnowy komórek, napięcia i liftingu skóry porównywalnego z metodami chirurgicznymi, który nie wymaga ingerencji chirurga, jest całkowicie bezinwazyjny, bezpieczny i komfortowy. Brzmi niewiarygodnie? W Reha-Med staje się on rzeczywistością. W naszej Klinice dysponujemy ultranowoczesnym urządzeniem medycznym zwanym skalpelem plazmowym, które funkcjonuje dzięki plazmie wytworzonej z azotu oraz m.in. radiofrekfencji. Dzięki temu możemy zaoferować Ci zabieg, który szybko pozwoli pozbyć się podwójnego podbródka, a także przyczyni się do trwałego odmłodzenia komórek skóry i opóźnienia procesu zwiotczenia wewnętrznych tkanek. Nasz sekret? Podczas terapii tym wyjątkowym aparatem doprowadzamy do wewnętrznej modyfikacji komórek, a nie jak w przypadku laserów ich uszkodzenia. Dzięki temu w sposób bezinwazyjny i jak najbardziej komfortowy przyczyniamy się do tworzenia nowych warstw naskórka i skóry właściwej, produkcji elastyny, kwasu hialuronowego i kolagenu 1-go oraz 2-go stopnia. Efekt? Po zabiegu szybko pożegnasz się z podwójnym podbródkiem, a dodatkowo zyskasz wyraźnie odmłodzoną skórę bez oznak upływającego czasu.

ZAPRASZAMY!