Kadra

Anna
ZAŁOŻYCIELKA I WŁAŚCICIELKA

ANNA BOROWIECKA

Właścicielka i założycielka Kliniki Kosmetologii i Trychologii  Reha – Med Gorzowie Wielkopolskim.

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

 Uczestniczka licznych kursów międzynarodowych, studiów podyplomowych, kongresów w zakresie kosmetologii estetycznej i medycznej. 

Od 15 lat związana z branżą medyczną w zakresie  kosmetologii, fizjoterapii  i medycyny estetycznej, od 10 lat z trychologią, autorka publikacji naukowych, wykładowca, członek International Clinical and Aesthetic Trichology Association.

Twórczyni autorskich terapii zabiegowych , wielokrotnie nagrodzona i wyróżniona  za wybitne osiągnięcia  na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym wyznaje zasadę, iż jakość nie zna kompromisów, dlatego stale dba o rozwój specjalistów pracujących w Reha-Med, a klinikę wyposaża w światowej klasy aparaturę medyczną. Z początkiem 2021 roku z dumą reprezentując województwo lubuskie w ogólnopolskim konkursie zdobyła tytuł  „Lider innowacyjnych  rozwiązań z zakresu Kosmetologii

 High – Tech i Trychologii  ‘’  Satysfakcja pacjentów jest jej motywacją do stałego rozwoju, a zespół specjalistów pracujących w klinice to najlepsi z najlepszych, ludzie pełni pasji i zaangażowania.  To właśnie z nimi wita Państwa w klinice każdego dnia, starając się sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom wszystkich odwiedzających klinikę  Reha-Med.

Paulina

PAULINA – fizjoterapeuta    

Karolina

KAROLINA – kosmetolog

Nikols

NIKOLA  – kosmetolog 

Joanna

JOANNA – kosmetolog