O Klinice

Klinika Reha-Med to obowiązkowe miejsce na mapie dla tych wszystkich, którzy cenią sobie  jakość, bezpieczeństwo  i profesjonalizm.  Stworzona dla osób świadomych, oczekujących najlepszych efektów, ceniących sobie komfort, wyjątkową i przyjazną przestrzeń z wachlarzem luksusowych zabiegów, atmosferą przytulności i intymności.

Już ponad 11 lat cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających pacjentów – miłośników tego, co najlepsze i najbardziej prestiżowe.

Misja
NATURALNE PIĘKNO
MISJA

Naszą misją jest wydobywanie i podkreślanie naturalnego piękna, wykorzystując światowe technologie z zakresu kosmetologii , trychologii i medycyny  estetycznej. Duży nacisk również kładziemy na edukację naszych pacjentów. Dzięki temu nasi pacjenci wiedzą w jaki sposób dbać holistycznie o siebie i podtrzymywać działania terapii każdego dnia.

SATYSFAKCJA KLIENTA

NASZ CEL

Satysfakcja pacjenta wynikająca ze skutecznej terapii jest dla nas nadrzędnym celem.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy wiele własnych, autorskich i unikalnych terapii.

Jedną z najważniejszych cech kliniki  jest profesjonalna i wykwalifikowana kadra; personel medyczny i kosmetyczny wykształcony w kraju i zagranicą z szerokim doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że pacjenci i mogą być pewni najwyższego poziomu naszych usług.

Satysfakcja

U nas  w nieinwazyjny lecz efektywny sposób możesz  osiągnąć  zdrowy  i młody wygląd skóry,  doskonałą sylwetkę i piękne włosy. 

Zapraszamy do naszego świata.

Anna Borowiecka