Category Massages
biust

Piękny, pełny biust to jeden z najbardziej pożądanych atrybutów kobiecości. Niestety, natura i upływający czas nie zawsze są dla nas łaskawe, jeśli chodzi o wymarzoną wielkość czy kształt piersi. Podobnie sprawa wygląda ze skórą dekoltu, która często, mimo naszych starań, traci swą jędrność i elastyczność. Znasz ten problem i zastanawiasz się, co zrobić, aby cieszyć się wymarzonym wyglądem pełnego, jędrnego i uniesionego niczym za pomocą niewidzialnego push-upu biustu? Do niedawna jedyną opcją na poprawę wyglądu piersi była skomplikowana, bolesna, bardzo kosztowna operacja, ale teraz możesz o tym zapomnieć! W Reha-Med mamy dla Ciebie rewolucyjną alternatywę, która w bezpieczny i bezinwazyjny sposób pozwoli wymodelować, ujędrnić i naturalnie powiększyć biust o jeden, lub nawet dwa rozmiary.

Bandaże Arosha i fale radiowe Focus RF+ spełnią Twoje marzenia o jędrnym, pięknym biuście!

Jeżeli marzysz o wypracowaniu piękniejszego dekoltu bez bólu, długiego okresu rekonwalescencji i troski o swoje zdrowie, a zarazem chcesz, żeby efekty zabiegu były naturalne, a Twój wygląd atrakcyjny, warto, abyś bliżej przyjrzała się naszym dwóm bestsellerowym zabiegom! Mowa oczywiście o niezastąpionych bandażach AROSHA oraz falach radiowych FOCUS RF+, dzięki którym w sposób szybki, bezinwazyjny i co najważniejsze bezpieczny, sprawimy, że Twoje piersi staną się PODNIESIONE, POWIĘKSZONE i pięknie WYMODELOWANE!

Efekty bezinwazyjnego modelowania biustu w klinice reha-med:

 • pełniejszy biust
 • podniesione piersi
 • wymodelowany kształt biustu
 • bardzo naturalny wygląd
 • lifting piersi oraz dekoltu
 • napięta, wygładzona i bardziej elastyczna skórka dekoltu
 • efekt niewidzialnego push-upu

Jak to zrobimy? Poznaj sekret naszych zabiegów

Bandaże Arosha – to zabieg działający na biust od zewnątrz. Słyszałaś być może o odchudzających bandażach AROSHA, ale czy wiesz, że równie spektakularnie zadziałać mogą one na Twoje piersi? Wszystko dlatego, że bandaże przeznaczone do modelowania biustu, nasączone są innymi składnikami, niż w przypadku tych wyszczuplających i zawierają m.in. wyciągi z Kigelli Afrykańskiej, aminokwasy, włókna białkowe, czy kwas hialuronowy, które wykazują właściwości nawilżające, modelujące, napinające i uelastyczniające. Dzięki temu, owijając Twoje piersi tymi specjalnymi bandażami, sprawiamy, że pożądane składniki aktywne skutecznie przenikną przez naskórek, po czym stworzą mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając Ci szybki efekt push-up, dodatkowo przyczyniając się do tego, że Twój biustu stanie się wypełniony, podniesiony i wrzeźbiony, a skóra dekoltu wygładzona oraz wyraźnie jędrniejsza.

Focus RF+ - to zabieg, którym działamy od wewnątrz i wcale nie potrzebujemy do tego skalpela oraz nienaturalnie wyglądających implantów. Podczas zabiegu oddziałujemy na Twoją skórę skondensowaną falą radiową, która wytwarzając energię cieplną w miejscu zabiegowym, przenika przez naskórek, a następnie dociera do głęboko położonych tkanek okalających biust i powoduje ich intensywne ogrzanie. Wysoka temperatura działa w ten sposób, że przyczynia się do niemal natychmiastowego obkurczenia i pogrubienia istniejących już włókien kolagenowych oraz pobudzenia produkcji nowych wiązań kolagenu i elastyny, dając tym efekty w postaci liftingu, uniesienia i wyraźnego powiększenia biustu, a także wygładzenia, napięcia oraz ogólnej poprawy kondycji skóry wokół dekoltu.

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • choroby immunologiczne
 • rozrusznik serca
 • aktywne stawny zapalne skóry
 • nadczynność tarczycy
 • nadciśnienie

ZAPRASZAMY!