Category Massages
Powiększenie ust

Powiększanie ust - Gorzów Wielkopolski

Nie zostałaś obdarzona pełnymi, wydatnymi ustami, o jakich zawsze marzyłaś? Jesteś rozczarowana wyglądem swoich ust, którym daleko do idealnej symetrii? Zawsze pragnęłaś mieć podkreślony łuk kupidyna oraz usta, które świetnie prezentują się z czerwoną szminką? Gdy natura zawodzi, z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. W przypadku modyfikacji wielkości oraz kształtu ust szansą na spełnienie urodowych marzeń popularny zabieg ich powiększania z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie mały przewodnik, w którym znajdziesz odpowiedź na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące powiększania ust kwasem hialuronowym, które z pewnością rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości odnośnie tego popularnego, mało inwazyjnego i często polecanego przez nas zabiegu.

Kwas hialuronowy – czym właściwie jest w kontekście powiększania ust?

Zastanawiasz się, dlaczego do powiększania ust używamy akurat kwasu hialuronowego? Dlatego, że jest on chemicznym związkiem organicznym, będącym budulcem tkanki łącznej, który naturalnie występuje w Twoim organizmie. Odpowiedzialny jest on za wypełnienie przestrzeni komórkowych oraz za wiązanie wody w tkankach, w celu utrzymania optymalnego poziomu ich nawilżenia. Właśnie ta zdolność do zatrzymywania oraz gromadzenia wody powoduje, że kwas hialuronowy wstrzyknięty w obszar ust tworzy żelową sieć, która wypełnia skórę i szybko pęcznieje, zapewniając Ci efekt pełnych, wymodelowanych oraz nawilżonych ust.

Czy zabieg powiększania ust jest bezpieczny?

Zabieg jest niechirurgiczny i mało inwazyjny, a ponadto ze względu na zastosowanie naturalnie występującego w skórze kwasu hialuronowego – bezpieczny dla Twojego organizmu. W naszej Klinice wykorzystujemy jedynie sprawdzony, przebadany i niemal w stu procentach naturalny kwas hialuronowy, taki, który jest plastyczny i dobrze łączy się z tkankami. Dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować Ci bezpieczny zabieg, wykluczający ryzyko powikłań i kompilacji oraz zapewniając Ci naturalny efekt, odzwierciadlający Twoje oczekiwania.

Powiększanie ust kwasem - wskazania do zabiegu:

 • modelowanie kształtu oraz wielkości ust
 • korekcja bruzd nosowo wargowych
 • korekcja linii marionetek
 • regeneracja skóry ust

Powiększanie ust - Efekt, trwałość i odwracalność zabiegu

Wykonując zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w naszej Klinice, nie musisz obawiać się karykaturalnego, przerysowanego efektu zbyt dużych ust, czy tzw. kaczego dzióbka. Zapewniamy Ci jak najbardziej naturalne rezultaty, które będą idealnym dopełnieniem Twojej urody. Ponadto nie musisz obawiać się, że pełniejsze usta zostaną z Tobą już na zawsze, ponieważ zabieg jest w pełni odwracalny. Kwas hialuronowy, jak już wspomnieliśmy, naturalnie występuje w Twoim organizmie i po jakimś czasie samoistnie się „wchłania”, a efekty zabiegu utrzymują się od 8 do nawet 12 miesięcy.

Czy zabieg powiększenia ust boli?

To jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez nasze klientki. Mówiąc szczerze, zabieg bez odpowiedniego znieczulenia mógłby wywoływać spory dyskomfort, dlatego w naszej Klinice, aby zapewnić Ci jak największy komfort, stosujemy najwyższej jakości maści znieczulające, które doskonale łagodzą zarówno ból, jak i niewielkie krwawienia oraz obrzęki występujące po zabiegu.

Zalecenia po zabiegu:

 • po zabiegu usta mogę być lekko posiniaczone i podrażnione, jednak jest to w pełni naturalna reakcja organizmu, która mija po kilku godzinach
 • do 6 godzin po zabiegu unikaj dotykania korygowanego obszaru
 • bezpośrednio po zabiegu nie sięgaj po Aspirynę oraz inne leki wpływające na krzepliwość krwi
 • do 24 godzin po zabiegu unikaj spożywania alkoholu
 • do 24 godzin rezygnuj z bardzo gorących napojów

Przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroby nowotworowe
 • aktywna opryszczka
 • choroby układu immunologicznego
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

ZAPRASZAMY!