Category Massages
rozstępy

Jeżeli Twoim problemem są blizny lub rozstępy i szukasz sposobu, aby się ich pozbyć, powinnaś wiedzieć, że owszem istnieje wiele metod skutecznej redukcji takich defektów, jednak ze wszystkich dostępnych środków warto wybrać taką kurację, która zagwarantuje sukces w leczeniu, a tym samym będzie jak najmniej inwazyjna. Jako eksperci możemy podpowiedzieć Ci, że obecnie najlepszą metodą usuwania blizn oraz rozstępów, coraz bardziej wypierającą powszechną w tej dziedzinie laseroterapię, jest Intraject, czyli innowacyjne urządzenie łączące aż 4 technologie w jednym aparacie!

Czym jest Intraject?

Jest to wielofunkcyjne urządzenie medyczne pozwalające na przeprowadzenie nowoczesnych i skutecznych zabiegów z zakresu termoliftingu oraz odbudowy skóry, a także terapii likwidujących blizny i rozstępy zarówno na twarzy, jak i na obszarze całego ciała. W Reha-Med dzięki temu rewolucyjnemu urządzeniu możemy w sposób bezpieczny i przy niemal zerowej inwazyjności zaoferować Ci głęboką przebudowę poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, a tym samym redukcję blizn, całkowitą zmianę ich struktury i faktury, zredukowanie przebarwień oraz zbliżenie barwy blizny czy rozstępów do naturalnego koloru skóry.

Zabieg intraject jest dla ciebie jeśli:

 • chcesz skutecznie usunąć blizny i rozstępy,
 • zależy Ci na wyraźnych i trwałych efektach, które nie będą wymagać wielokrotnie powtarzanego zabiegu,
 • cenisz sobie bezpieczeństwo i bezinwazyjne metody, które nie są obarczone ryzykiem powstania nowych blizn, czy innych skutków ubocznych,
 • szukasz metody, który pobudzi skórę do naturalnych procesów samoregeneracji i tym samym zastąpi blizny lub rozstępy nową, zdrową tkanką.

Urządzenie Intraject, jakie oferujemy Ci w naszej klinice, wyposażone zostało w 4 moduły:

 • plazmę azotową
 • medyczny peeling kawitacyjny połączony z sonoforezą
 • radiofrekwencję igłową połączoną z elektroportacją
 • fale radiową monopolarną wspomaganą mezoterapią bezigłową

O krok od nieskazitelnej skóry

Cztery innowacyjne technologie urządzenia Intraject dają nam wiele możliwości w komponowaniu zabiegów oraz ustawiania ich parametrów, tak aby były indywidualnie dobrane do rodzaju Twojego problemu oraz stopnia jego zaawansowania. Dzięki poszczególnym modułom stymulujemy głębokie warstwy skóry do naturalnym procesów samoregeneracji. Co więcej, pobudzamy proces odnowy uszkodzonych włókien kolagenu oraz elastyny, a także produkcję nowych wiązań, które pod wpływem zabiegu prawidłowo układają się pod Twoją skórą, a tym samym wygładzają, spłycają oraz zastępują istniejące blizny i rozstępy nową, zdrową tkanką.

Dlaczego intraject to doskonała alternatywa dla laserów?

Redukcja blizn laserem jest często dość inwazyjnym działaniem, ponieważ mechanizmem inicjującym przebudowę blizny jest w tym przypadku technika kontrolowanego urazu w obrębie naskórka. Stąd laseroterapia obarczona jest koniecznością dłużej rekonwalescencji, a często też ryzykiem powikłań. Dodatkowo nie jest polecana w miesiącach silnego nasłonecznienia. Nasza terapia urządzeniem Intraject daje Ci gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa i minimalnego okresu rekonwalescencji oraz nie posiada ograniczeń co do pory roku, w jakiej chciałabyś wykonać zabieg. Co więcej, pierwsze efekty kuracji zauważysz od razu, a wzrost pozytywnych rezultatów będziesz obserwować z każdym dniem przez okres nawet do 6 miesięcy. W zależności od rodzaju problemu oraz kondycji skóry zalecamy zazwyczaj serię 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 3-4 tygodniowych.

Przeciwwskazania

 • hemofilia
 • terapia retinoidami
 • cukrzyca
 • wszczepiony rozrusznik i choroby niewydolnościowe serca
 • zakrzepica, zapalenie żył, nadciśnienie, niedociśnienie
 • ciąża, laktacja

 

ZAPRASZAMY!