Category Massages
kobieta z kwiatami

Wraz z nadejściem słonecznych dni, każda z nas zaczyna intensywniej dbać o swoje ciało, żeby wiosną i latem z dumą prezentować atuty swojej urody. Dlatego też, w Reha-Med specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy plan spektakularnej metamorfozy, który zredukuje nadmierną tkankę tłuszczową oraz usunie zbędne owłosienie. Dzięki temu, wiosną będziesz zachwycać smukłą sylwetką oraz będziesz cieszyć się jedwabiście gładką w dotyku skórą!

Pozbądź się zbędnych kilogramów z pomocą naszego zabiegu modelowania sylwetki 5 w 1!

Jeżeli zimą przybyło Ci trochę kilogramów, to pewnie zastanawiasz się, jak szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie, zmniejszyć masę ciała, pozbyć się cellulitu, a dodatkowo ujędrnić i odmłodzić skórę? W Reha-Med czeka na Ciebie gotowe rozwiązanie. Jest nim innowacyjny zabieg modelowania sylwetki 5W1, podczas którego wykorzystujemy unikalne połączenie pięciu przełomowych technologii, takich jak kriolipoliza, fala akustyczna, kawitacja ultradźwiękowa, masaż próżniowy oraz bipolarna technologia RF. Dzięki temu jesteśmy w stanie doprowadzić do bardzo szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, zarówno tej zgromadzonej punktowo, jak i rozłożonej równomiernie w całym organiźmie.

Etapy zabiegu:

Pierwszy etap zabiegu to połączenie kriolipolizy, w czasie której schładzamy obszar wystepowania tkanki tłuszczowej do minusowej temperatury, a następnie oddziałujemy na niego falą akustyczną. Co to oznacza dla Ciebie? Pod wpływem zimna komórki tłuszczowe zaczynają sie kurczyć, aż w końcu “rozpadają” się na drobne kawałki, uwalniając nagromadzony tłuszcz. Dodatkwo fala akustyczna wspomaga reduckję tkanki tłuszczowej oraz przyspiesza proces usuwania tłuszczu z Twojego organizmu. Następnie sięgamy po kawitację ultardźwiękową, która bazując na zjawisku fali ultradźwiękowej pozostaje najlepszym pogromcą cellulitu i tkanki tłuszczowej, występującej na najbardziej newralgicznych partiach ciała. Poprzez skierowanie fali bezpośrednio do tkanki podskórnej ścian komórek tłuszczowych, przyczyniamy się do rozpadu oraz likwidacji uwolnionych substancji w trakcie naturalnych procesów metabolicznych. Wskutek tego po zabiegu zauważysz u siebie nie tylko zmniejszenie obwodu ciała, ale także znaczną poprawę w strukturze skóry, która stanie się gładsza i jędrniesza. Dla zwiększenia pozytywnych rezultatów zabiegu sięgamy po biolopalrną falę radiową RF oraz masaż próżniowy. Pierwsza z nich pogrzewa i sprawnie usuwa komórki tłuszczowe, a dodatkowo stymuluje syntezę nowego kolagenu, odpowiadającego za jędrność, gęstość i młody wygląd skóry. Zwięczając zabieg masażem próżniowych, usprawniamy w Twoim organizmie krążenie krwi i limfy oraz maksymalnie pobudzamy metabolizm do usuwania nie tylko tłuszczu, ale też zbędnych produktów przemiany materii.

Efekty zabiegu:

  • usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej,
  • likwidacja cellulitu,
  • napięcie i podniesienie skóry,
  • wysmuklenie sylwetki,
  • zmniejszenie obwodu ciała,
  • ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

Pożegnaj zbędne owłosienie i ciesz się komfortem gładkiej skóry

Wiosną i latem chętniej okrywamy ciało, zakładając zwiewne sukienki, szorty oraz luźne bluzki, co z kolei związane jest z koniecznością ciągłej depilacji odsłanianych miejsc. Wiesz zapewne, że depilacja domowymi sposobami jest męcząca, krótkotrwała, a często i bolesna (np. problem z wrastającymi włosami po depilacji zwykłą maszynką lub uczulenia po zastsowania kremów depilujących). W Raha-Med wiemy, jak raz na zawsze, lub chociaż na dłuższy czas, wybawaić Cię od niechcianych włosków! Zapraszamy Cię na depilację medycznym laserem diodowym lub depilację woskiem.

Depilacja laserowa – do depilacji laserowej wykorzystujemy wysokiej klasy laser diodowy.  Nasze urządzenie emituje specjalną wiązkę fali laserowej,  która przenika przez naskórek (bez uszkadzania jego ciągłości), a następnie pochłaniana jest przez melaninę włosa. W kolejnym etapie fala niszczy cebulki włosowe, które nie są już w stanie wyprodukować nowych włosków. Dodatkowo depilacja laserowa w naszej Klinice pozbawiona jest ryzyka poparzeń, czy przebarwień skóry, dając Ci tym samym pewność stuprocentowego bezpieczeństwa i satysfakcji z uzyskanych rezultatów.

Depilacja woskiem – jeśli nie chcesz decydować się na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia, proponujemy ci depilację woskiem. Ta metoda polega na nałożeniu rozgrzanego, płynnego wosku, który aplikujemy na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Dzięki temu wosk dociera głęboko, aż do cebulek, przez co usuwa włos wraz z cebulką. Taka depilacja pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą przez 2 do nawet 5 tygodni. Dodatkowo regularnie depilowane woskiem włoski, z każdą wizytą stają się rzadsze, cieńsze i zdecydowanie mniej widoczne.

ZAPRASZAMY!