Category Massages
talia

Cellulit to powszechny problem estetyczny, który jest następstwem nieprawidłowego rozmieszczenia się komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. W efekcie Twoja skóra staje się nierówna i pofałdowana, a to, jak wiemy, może obniżać komfort życia i negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie. Niestety, dieta i ćwiczenia nie zawsze okazują się wystarczające w walce z uporczywą skórką pomarańczową, dlatego najlepiej wybrać się po pomoc do sprawdzonego gabinetu kosmetycznego, w którym doświadczony personel skutecznie pomoże Ci pozbyć się tego mankamentu urody.

Najlepszym wyborem gwarantującym pełną satysfakcję z uzyskanych efektów, a także komfort oraz bezpieczeństwo podczas zabiegu, będzie oczywiście wizyta w Reha-Med! Wykorzystując najnowsze osiągnięcia z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej nie tylko sprawimy, że cellulit stanie się dla Ciebie odległym wspomnieniem, ale także rewelacyjnie ujędrnimy Twoją skórę i pomożemy Ci wysmuklić wskazany obszar ciała.

W kategorii terapii antycellulitowych oferujemy Ci:

  • indywidualny schemat terapii dobrany do Twoich potrzeb oraz kondycji skóry
  • zabiegi pozwalające na skuteczną redukcję cellulitu lipidowego, wodnego oraz cyrkulacyjnego
  • efekty w postaci likwidacji cellulitu, wysmuklenia sylwetki oraz poprawy jędrności i elastyczności skóry
  • skuteczna terapię niezależnie od stopnia zaawansowania skórki pomarańczowej
  • bezpieczne i skuteczne metody, które mogą być stosowane na praktycznie wszystkich partiach ciała, takich jak uda, pośladki, biodra, bryczesy, brzuch czy ramiona

Terapia antycellulitowa w Reha-Med

W celu przeprowadzenia skutecznej terapii antycellulitowej sięgamy wyłącznie po sprawdzone metody, których rodzaj oraz intensywność dostosowujemy do typu i stopnia zaawansowania cellulitu. Stosując różne techniki zabiegowe, przyczyniamy się do rozbicia komórek tłuszczowych znajdujących się pod skórą, jak też dynamicznego przyspieszenia metabolizmu, a w efekcie sukcesywnego wydalenia tłuszczu z Twojego organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych. Proponowane przez nas zabiegi świetnie sprawdzają się na wielu obszarach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch, plecy, łydki czy ramiona, a także zapewniają Ci maksymalnie bezpieczną oraz bezinwazyjną terapię, która nie wiąże się z ryzykiem podrażnień, uszkodzeń skóry, czy długiem okresem rekonwalescencji.

Oto jak możemy pomóc Ci wygrać batalię o gładką, jędrną skórę bez cienia cellulitu!

Bandaże Arosha – to niezwykle przyjemny zabieg, podczas którego owijamy obszar ciała pokryty skórką pomarańczową specjalnymi bandażami nasączonymi antycellulitowymi składnikami. Następnie zastosowane preparaty stopniowo uwalniają się i przenikają do warstwy podskórnej, gdzie dynamicznie rozbijają komórki tłuszczowe, pobudzają rozkład trójglicerydów oraz maksymalnie przyspieszają metabolizm. Dzięki temu sprawiamy, że cellulit zostaje zredukowany, a Twoja sylwetka nabiera smukłego wyglądu.

Karboksyterapia – podczas zabiegu za pomocą niewielkiej igły zaaplikujemy pod Twoją skórę gaz CO2, którego działanie w dziedzinie redukcji cellulitu polega na dwóch rodzajach aktywności. Pierwszy z nich przyczynia się do rozbicia komórek tłuszczowych, a drugi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, w wyniku czego uwolniony tłuszcz jest sprawniej wydalany z Twojego organizmu przez pobudzony metabolizm.

Masaż próżniowy – podczas terapii za pomocą specjalistycznego urządzenia rytmicznie masujemy wskazany obszar ciała, dodatkowo zasysając jednocześnie tłuszcz znajdujący się w tkance podskórnej. Dzięki temu likwidujemy tkankę tłuszczową, wygładzamy cellulit, ale także udrażniamy naczynia limfatyczne oraz dynamicznie pobudzamy Twój metabolizm, który znacznie lepiej radzi sobie z syntezą szkodliwych toksyn oraz uwolnionych trójglicerydów.

Chcesz poddać się najskuteczniejszym zabiegom wykonywanym przez wykwalifikowanych specjalistów  i uzyskać tym samym spektakularne efekty w postaci usunięcia cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej? Zapraszamy do naszej kliniki Reha-Med w Gorzowie Wielkopolskim!

 ZAPRASZAMY!