Category Massages
zabiegi na zmarszczki

W obecnych czasach wielu z nas zadaje sobie pytanie, jak najdłużej zachować młodą i zadbaną skórę. Oczywiście w tej kwestii domowa pielęgnacja jest niezbędna, ale często niewystarczająca. Cera dojrzała wymaga bowiem intensywnego odżywienia i nawilżenia na poziomie międzykomórkowym, a także działań, które uruchomią proces stymulacji włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność oraz elastyczność skóry, a więc tym samym za wygładzenie zmarszczek, jak też skuteczną profilaktykę anti-aging. Na tym właśnie polega profesjonalna walka ze zmarszczkami, jaką oferujemy Ci w Reha-Med!

Zmarszczki – skąd się biorą?

Najprościej mówiąc, zmarszczki są po prosto naturalnym skutkiem upływającego czasu. I choć istnieje wiele innych czynników odpowiedzialnych za ich powstawanie (mimika twarzy, stres, niezdrowy styl życia, zbyt intensywnie opalanie), to właśnie uciekające wskazówki zegara są główną przyczyną starzenia się skóry.  Dzieje się tak dlatego, że z wiekiem organizm zaczyna produkować coraz mniej  kwasu hialuronowego, a białka kolagenu oraz elastyny ulegają degradacji. Dodatkowo komórki dzielą się wolnej, jak również wykazują mniejszą zdolność do naturalnej odbudowy. W wyniku tych procesów skóra staje się przerzedzona, wiotka i szorstka, a na jej powierzchni zaczynają pojawiać się charakterystyczne zagłębienia. Na szczęście nasza wiedza kosmetyczna połączona z możliwościami współczesnej medycyny estetycznej wystarczą, aby zatrzymać ten niekorzystny mechanizm i pomóc Ci  skutecznie zredukować nawet bardzo głębokie oraz utrwalone zmarszczki.

Poznaj nasze najskuteczniejsze rozwiązania, które pomogą Ci uporać się ze zmarszczkami i rewelacyjnie poprawią kondycję Twojej cery. Co więcej, oferowane przez nas zabiegi są w pełni bezinwazyjne, wyjątkowo bezpieczne i w żaden sposób nie wyłączają Cię z codziennej aktywności.  Dodatkowo z naszej terapii możesz skorzystać bez względu na aktualną porę roku i poddać się zabiegom nawet w miesiącach silnego promieniowania UV

Jakie efekty zaobserwujesz po terapii w Reha-Med?

  • lifting i zagęszczenie skóry
  • wygładzenie zmarszczek oraz bruzd
  • zmniejszenie wiotkości skóry
  • regenerację kolagenu i kwasu hialuronowego
  • wzrost elastyczności oraz jędrności skóry
  • poprawę owalu twarzy
  • znaczną poprawę ogólnej kondycji cery

Hifu
Sekretem skuteczności tej metody jest wykorzystana przez nas zogniskowana fala ultradźwiękowa. Dzięki temu energia ultradźwiękowa przenika do głębokich warstw Twojej skóry i w konsekwencji powoduje selektywne podgrzanie tkanek, następnie ich obkurczenie, a także silną regenerację komórek oraz wytworzenie nowych wiązań kolagenu i elastyny. Dzięki temu zmarszczki ulegają wygładzeniu, a cera staje się gęstsza, gładsza i odzyskuje młodzieńczą jędrność.

Guinot institute paris
W naszej klinice oferujemy Ci dwie ekskluzywne linie zabiegowe profesjonalnymi kosmetykami marki Guinot – Age Summum oraz Liftosome!

Age Summum – to kompleksowy zabieg anti-aging łączący w sobie unikalny mix składników aktywnych, takich jak witamina C czy kwas hialuronowy z ekskluzywnym manualnym masażem ujędrniającym skórę. Ten trójetapowy zabieg efektownie redukuje zmarszczki, przywraca blask oraz napięcie skóry, a także stymuluje regenerację komórkową, zapewniając Ci tym samym efekt gładkiej, napiętej cery i wypoczętej twarzy.

Liftosome – to z kolei niesamowita kuracja ujędrniająca i odmładzająca. Składnikami, na jakich bazujemy podczas zabiegu, jest koncentrat z pro-kolagenem, maska gipsowa oraz serum antysatrzeniowe. Dzięki temu zapewniamy Ci efektowną terapię, która  już po jednym zabiegu przywraca skórze jędrność i młodzieńczy wygląd, a także rewelacyjnie redukuje widoczne oznaki starzenia.

Hialurox
Hialurox to nowoczesny zabieg przeprowadzany najwyższej jakości laserem diodowym, który umożliwia nam wprowadzenie cząsteczek kwasu hialuronowego bezpośrednio w obszar międzykomórkowy organizmu. Dzięki temu uzupełniamy ubytki kwasu w Twojej skórze, tym samym skutecznie odmładzając, nawilżając oraz rewitalizując jej tkanki. Dodatkowo następstwem zabiegu Hialurox jest efektowne i długotrwałe  wypełnienie  nawet głębokich zmarszczek, co z kolei sprawia, że skóra  szybko staje się gładsza, zdecydowanie młodsza i pełna  blasku.

Jeśli nie wiesz, jaka metoda byłaby w Twoim przypadku najodpowiedniejszym rozwiązaniem i receptą na długowieczną młodość, w Reha-Med dobierzemy dla Ciebie indywidualny plan terapii, tak aby sam zabieg był w pełni bezpieczny, a efekty nie tylko spektakularne, ale też jak najbardziej naturalne.

ZAPRASZAMY!