Category Organic
intra ject

Szukasz alternatywy dla zabiegów chirurgicznych, która pozwoli Ci na głęboką odbudowę skóry twarzy i ciała, wypełnienie zmarszczek oraz efekt spektakularnego liftingu i zagęszczenia skóry? W takim razie jesteś w idealnym miejscu, ponieważ nasza klinika oferuje najnowsze, innowacyjne urządzenie Intraject, czyli wirtualny skalpel plazmowy, dzięki któremu możliwa jest kompleksowa regeneracja zachodząca w obrębie skóry właściwej - a to wszystko bez nacięć, bólu, ran oraz długiego okresu rekonwalescencji!

Intraject – beziwazyjna moc plazmy!

Urządzenie medyczne Intraject wyposażone jest w szereg najnowszych technologii, umożliwiających głęboką odnowę i rekonstrukcję skóry. Specjalistyczny aparat łączy w sobie możliwości plazmy azotowej, radiofrekwencji igłowej, kawitacji ultradźwiękowej, sonoporacji oraz elektroporacji. Dzięki temu, pozwala na niechirurgiczną metodę termoliftingu, ale też bardzo  intensywną  przebudowę skóry właściwej oraz redukcję nawet głębokich zmarszczek, bez ryzyka poparzeń, co mogłoby mieć miejsce w przypadku zabiegów laserowych.  Co więcej, urządzenie INTRAJECT cieszy się mianem najnowocześniejszego osiągnięcia techniki, ponieważ położyło kres epoce chirurgicznej metody blefaroplastyki, czyli zabiegu na górnej ruchomej powiece, (wykonywanym do tej pory wyłącznie w formie obciążonej dużym ryzykiem operacji)! Teraz efekt „otwartego oka”, połączonego z promiennym i młodym spojrzeniem uzyskasz już po jednej serii z wykorzystaniem bezinwazyjnego wirtualnego skalpela!

Urządzenie INTRAJECT ma niezwykle szerokie spektrum zastosowań

 • blefaroplastyka górnej oraz dolnej powieki
 • lifting skóry twarzy i ciała
 • usuwanie zmian skórnych (brodawki, włókniaki)
 • niechirurgiczna odnowa skóry
 • usuwanie powierzchownych oraz głębokich zmarszczek
 • terapia rozstępów i blizn
 • likwidacja przebarwień skórnych
 • redukcja rozszerzonych porów oraz trądziku

Jak wygląda zabieg?

W urządzeniu, za sprawą jonizacji gazów (głównie tlenu i azotu), wytworzona zostaje mikrowiązka plazmy, podawana w precyzyjnej końcówce aparatu o bardzo wysokiej częstotliwość radiofrekwencji. Plazma oddziałując na wybrany obszar zabiegowy, dociera do najgłębszych warstw skóry, powodując jej natychmiastową przebudowę oraz dynamiczny proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, włókien kolagenowych, włókien elastynowych oraz tak cennego dla skóry kwasu hialuronowego. Innowacyjnym rozwiązaniem jest technika termicznej modyfikacji komórek, a nie jak w większości urządzeń tego typu, ich uszkodzenie, dzięki czemu mimo wysokich parametrów zabiegu, metoda ta nadal wolna jest od ryzyka poparzeń, a więc zapewnia Ci 100% bezpieczeństwa!
Dodatkowo aparat INTRAJECT wzbogacony został o głowice służące do peelingu kawitacyjnego i sonoporacji oraz radiofrekwencji igłowej i elektroporacji, aby jeszcze skuteczniej rozwiązywać wszelkie defekty skóry. Dzięki nim możemy sprawić, że Twoja skóra będzie nie tylko kompleksowo odbudowana, ale też dogłębnie oczyszczona, rozjaśniona, pozbawiona blizn i wszelkich niedoskonałości!

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • nieustabilizowana cukrzyca
 • rozrusznik serca i choroby niewydolnościowe
 • choroby nowotworowe
 • zakrzepica, zapalenie żył, nadciśnienie, niedociśnienie
 • hemofilia
 • terapia retinoidami

Zabieg trwający od kilku sekund do kilkunastu minut gwarantuje Ci wysoką jakość i bezpieczeństwo, a także minimalny okres rekonwalescencji. Metoda ta nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, a więc problem krwawienia, ran czy blizn jest całkowicie wyeliminowany. Jedynym efektem ubocznym jest niewielka opuchlizna, jednak jest to w pełni naturalna reakcja skóry, ustępująca po 2-3 dniach.  Rezultaty widoczne są niemal natychmiast. Po zabiegu zauważysz spektakularną różnicę – Twoja skóra będzie odnowiona, odświeżona, wygładzona oraz wyraźnie zagęszczona. To jednak nie koniec, ponieważ efekty są postępujące! To znaczy, że coraz bardziej zadowalającą poprawę będziesz zauważać jeszcze przez wiele miesięcy po ostatnim zabiegu wirtualnym skalpelem plazmowym INTRAJECT!

ZAPRASZAMY!