Category Organic
x sterylizacja

Na renomę oraz standard naszej kliniki wpływa nie tylko jakość świadczonych usług, profesjonalny, wykwalifikowany, życzliwy personel, nowoczesny, a zarazem subtelny design wnętrza, ale przede wszystkim skrupulatna oraz drobiazgowa dbałość o czystość i higienę, która jest stuprocentową gwarancją zarówno Twojego, jak i naszego bezpieczeństwa.

Nasze priorytety? Twoje zdrowie, satysfakcja i stuprocentowe bezpieczeństwo!

Najwyższa jakość, profesjonalizm, stuprocentowe bezpieczeństwo i higiena to cztery słowa najlepiej opisujące naszą klinikę. Praca w Reha-Med to dla nas największa pasja i ogromna przyjemność, która poza oczywistą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem wiąże się z bezwzględną odpowiedzialnością za Twoje zdrowie, z której wzorowo wywiązujemy się podczas każdego zabiegu. Dlatego też nieodłącznym elementem naszej pracy jest dbałość o jednorazowe akcesoria, codzienna, staranna dezynfekcja pomieszczeń, sprzętów oraz powierzchni zabiegowych, a także sterylizacja narzędzi przeprowadzana każdego dnia za pomocą niezawodnego autoklawu medycznego Enbio Steamjet.

Sterylizacja narzędzi w naszej klinice

Odwiedzając naszą klinikę, możesz mieć pewność stuprocentowego bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie narzędzia oraz sprzęty, których użytkowanie wiąże się z przerwaniem ciągłości naskórka i kontaktem ze skórą, są każdorazowo dezynfekowane, sterylizowane, a następnie umieszczane w bezpiecznych, odkażonych opakowaniach, z których wyjmujemy je zawsze dopiero w Twojej obecności. Te trzy kroki pozwalają nam osiągnąć perfekcję w kwestii Twojego bezpieczeństwa, a każdy z nich pełni niezwykle istotną funkcję. Dezynfekcja najwyższej jakości preparatami polega bowiem na zmniejszeniu żywotności wegetatywnych form drobnoustrojów chorobotwórczych, bakterii, prątków, grzybów i wirusów. Jest ona więc niezwykle ważna, ale niewystarczająca. Dlatego naszym następnym krokiem jest sterylizacja narzędzi w parowym autoklawie Enbio Steamjet i to ona daje gwarancję uzyskania wyjałowionych, higienicznych przyborów gotowych do wykorzystania podczas zabiegów kosmetycznych. Dlaczego? Ponieważ podczas tego procesu niszczone są wszystkie mikroorganizmy znajdujące na danym przedmiocie, w tym formy przetrwalnikowe bakterii, a prawidłowo wysterylizowane narzędzia znów znajdują się w stanie jałowym, czyli takim, w którym ich powierzchnia jest odkażona oraz wolna od wszelkiego rodzaju organizmów. Ostatnim etapem naszego zdania jest osuszenie narzędzi i włożenie ich do jednorazowych, higienicznych torebek, w których szczelnie zamknięte czekają na użycie podczas przeprowadzanych przez nas zabiegów.

Autoklaw Enbio Steamjet

W Reha-Med stawiamy na najwyższą jakość w każdej dziedzinie, dlatego korzystamy z autoklawu Enbio Steamjet, czyli z najlepszego urządzenia nowej generacji, które przeznaczone jest do parowej sterylizacji narzędzi. Nasz autoklaw posiada certyfikat jakości obowiązujący na terenie całej Wspólnoty Europejskiej oraz cieszy się najwyższą wśród tego typu urządzeń klasą B (medyczną), dzięki czemu w pełni spełnia restrykcyjne wymogi stawiane przez Sanepid. Urządzenie to pozwala nam na skuteczny oraz błyskawiczny proces sterylizacji dzięki czemu, niezbędne i odkażone narzędzia mamy zawsze pod ręką. Markę Enbio Steamjet doceniliśmy jednak nie tylko ze względu na najwyższą jakość, ale też za elegancki wygląd i kompaktowe wymiary, które idealnie komponują się z aranżacją naszej kliniki.

Stuprocentowe bezpieczeństwo podczas każdej wizyty w naszej klinice!

  • korzystamy z autoklawu Enbio Steamjet
  • wszystkie używane przez nas narzędzia ulegają uprzednio profesjonalnej sterylizacji
  • dajemy Ci stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa i higieny naszych zabiegów
  • wzorowo dbamy o przestrzeganie procedur higienicznych
  • troska o Twoją satysfakcję i zdrowie to priorytet naszej pracy

 

Sterylizacja i odpowiednie przechowywanie narzędzi to codzienna czynność, do której podchodzimy z drobiazgową starannością. Dlatego każda Twoja wizyta w naszej Klinice to gwarancja nie tylko zadowalających efektów, ale też najwyższego stopnia bezpieczeństwa!

ZAPRASZAMY!