Category Massages
kobieca twarz

Chcesz jak najdłużej zachować młodą, jędrną, elastyczna, jednym słowem doskonale wyglądającą skórę twarzy? Marzysz, aby cofnąć skutki upływającego czasu i wygładzić nawet głębokie zmarszczki? Na myśl nasuwa Ci się zapewne pojęcie liftingu, które z kolei nadal często kojarzy się z koniecznością ingerencji chirurga plastycznego. Nic bardziej mylnego! W Reha-Med udowodnimy Ci, że piękną, jędrną i biologicznie młodszą skórę możesz uzyskać w niezwykle prosty, a co najważniejsze bezpieczny oraz bezinwazyjny sposób! Naszą odpowiedzią, a zarazem doskonałą alternatywą dla metod chirurgicznych jest termolifting, czyli zabieg wykorzystujący energię cieplną do odbudowy i stymulacji produkcji nowego kolageny w najgłębszych warstwach Twojej skóry!

Lifting i odmłodzenie skóry bez użycia skalpela

Termolifting to innowacyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który szybko, a co najważniejsze bezinwazyjnie przywróci Twojej skórze młodość, jędrność oraz doskonałą kondycję. Sekret skuteczności tej metody tkwi w wykorzystaniu dobroczynnych właściwości ciepła, które przenikając przez naskórek, uaktywnia w przestrzeni międzykomórkowej Twojego organizmu naturalne procesy odnowy włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie oraz jędrność skóry. W Reha-Med zabieg ten wykonujemy za pomocą światowej klasy aparatu Xlase Plus, łączącego w sobie działanie lasera oraz kalibrowane światło pulsacyjne. Taka technologia pozwala nam zapewnić Ci nie tylko wyjątkowo skuteczny zabieg, którego efekty wizualne porównywane są do skomplikowanych oraz inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, ale także najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dodatkowo termolifting Xlase Plus wykonywany w naszej klinice skutecznie wyklucza ryzyko powikłań, skutków ubocznych oraz długiego okresu rekonwalescencji!

Efekty termoliftingu

 • zwiększenie elastyczności i napięcia skóry
 • likwidacja zmarszczek
 • poprawa gęstości skóry
 • podniesienie policzków oraz powiek
 • wymodelowanie owalu twarzy
 • poprawa napięcia skóry ciała
 • likwidacja luźnej skóry brzucha, ud, ramion, kolan, łydek

Biologiczna odbudowa komórek za pomocą energii cieplnej

Laser Xlase Plus pozwala nam wykonać zabieg nieablacyjnego termiliftingu. Oznacza to, że w przeciwieństwie do laserów ablacyjnych, które inicjują odbudowę komórek poprzez uraz wywołany w obrębie naskórka, my zapewniamy Ci rozwiązanie, które przynosi znaczącą poprawę kondycji skóry bez uszkadzania jej wierzchniej warstwy. Podczas zabiegu wykorzystujemy wiązkę energii emitowaną przez urządzenie, która następnie oddziałuje na wskazany obszar zabiegowy, po czym dociera do najgłębszych warstwy skóry, powodując selektywne rozgrzanie tkanek. W reakcji zwrotnej na wysoką temperaturę włókna kolagenowe intensywnie kurczą się do pierwotnej długości. Dodatkowo z pomocą ciepła skutecznie pobudzamy do pracy fibroblasty, które zaczynają produkować nowe wiązania kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu sprawiamy, że zmarszczki zostają wygładzone, a skóra odzyskuje utraconą gęstość, jędrność i elastyczność.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu na Twojej skórze może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk. Jest to prawidłowa reakcja obronna organizmu, która znika po 1-2 dniach. Pierwsze pozytywne efekty termoliftingu zauważysz niemal od razu. Jednak proces  tworzenia się nowego kolagenu trwa przez około 3-6 miesięcy, a więc przez cały ten czas będzie obserwować poprawę kondycji skóry, która z dnia na dzień będzie stawać się mocniejsza, gładsza, jędrniejsza oraz bardziej elastyczna.

Przeciwwskazania

 • ciąża oraz laktacja
 • choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • choroby nowotworowe
 • miażdżyca, cukrzyca, zakrzepica
 • choroby nadciśnieniowe
 • rozrusznik serca
 • terapia retinoidami

 

Chcesz wypróbować najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i skorzystać z termoliftingu, a także znaleźć się w rękach prawdziwych profesjonalistów, którzy pomogą Ci uzyskać młody oraz atrakcyjny wygląd?

ZAPRASZAMY!