Category Massages
Top 5 najlepszych zabiegów modelujących sylwetkę!

Lato trwa w najlepsze, a to oznacza czas nie tylko dla bikini, krótkich szortów oraz zwiewnych sukienek, ale też moment, w którym z pewnością chcesz czuć się swobodnie i doskonale w swoim ciele. Dlatego, jeśli Twoje noworoczne postanowienie o wysmukleniu sylwetki jeszcze nie zostało zrealizowane, nie załamuj się, tylko czym prędzej odwiedź naszą Klinikę! W Reha-Med przygotowaliśmy plan modelowania sylwetki, nie tylko dla zapominalskich, którzy chcą w ekspresowym tempie zadbać o swoją figurę przed wakacyjnym wyjazdem, ale też dla tych z Was, którzy smukłą sylwetką bez nielubianych krągłości oraz cellulitu chcą cieszyć się przez cały rok!

Dlaczego warto postawić na „odchudzanie” z Reha-Med?

  • nasze zabiegi modelujące szybko pozwolą Ci pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej
  • dzięki naszym odchudzającym zabiegom, możemy zlikwidować tkankę tłuszczową z konkretnej partii ciała, (uda, pośladki, brzuch, plecy), którą chcesz wyszczuplić (co jest niemożliwe podczas ćwiczeń fizycznych i diety)
  • zabiegi, jakie Ci oferujemy, to nie tylko likwidacja tkanki tłuszczowej! Wpływają one dodatkowo na kondycję Twojej skóry, sprawiając, że staje się ona jędrna, napięta i wygładzona
  • nasze zabiegi wygrywają w terapiach antycellulitowych, dzięki czemu szybko pozwolą Ci zlikwidować uporczywy cellulit w nawet najbardziej zaawansowanej fazie
  • dzięki zabiegom modelującym spełnisz swoje marzenie o smukłej, szczuplej sylwetce oraz mniejszym obwodzie ciała i to bez godzin spędzonych aktywności fizycznej i liczeniu każdej kalorii

Najlepsze zabiegi modelujące – zobacz nasze propozycje!

1. Endermologia – to nowoczesna technika specjalistycznego masażu, wykonywanego przez nas za pomocą głowicy wyposażonej w dwie ruchome rolki wspomagane podciśnieniem, który ma aż trzy zastosowania – wyszczuplające (endermologia aktywuje w organizmie proces lipolizy, dzięki czemu szybko rozbija komórki tłuszczowe i uwalnia z nich nagromadzony tłuszcz, pozwalając ci uzyskać szczuplejszą sylwetkę już po 1 sesji), ujędrniające (ten wyjątkowy zabieg, nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale też wpływa na stymulację fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny, a co za tym idzie, fantastycznie ujędrnia i wzmacnia skórę)., wygładzające (endermologia zjawiskowo wygładza skórę i jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nie tylko lipidowym, ale też wodnym!).

2. Lipoliza iniekcyjna - jest idealnym rozwiązaniem, jeśli zależy ci na tym, aby szybko i bezpiecznie usunąć miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, z najbardziej newralgicznych obszarów, jak okolice kolan, pleców,  ud, pośladków, czy brzucha! Podczas zabiegu aplikujemy podskórnie za pomocą niewielkiej igły indywidualnie dobrane dla Ciebie substancje powodujące rozpad komórek tłuszczowych – tzw. adipocytów. W ten sposób wpływamy na niemal natychmiastowe rozbicie komórek tłuszczowych, które w wyniku rozpadu uwalniają trójglicerydy, a te są następnie  rozkładane i wydalane z organizmu w procesach metabolicznych!

3. Liposukcja ultradźwiękowa - to bezinwazyjny zabieg, w czasie którego wykorzystujemy ultradźwięki oraz światło podczerwone o określonej mocy, działając nimi na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. Co to oznacza dla Twojego organizmu? Wykorzystując w zabiegu fale ultradźwiękowe, wywieramy na komórkach tłuszczowe efekt podobny do mikromasażu lub mówiąc inaczej - wibracji. Dzięki temu powodujemy dosłowne „rozbijanie” komórek tłuszczowych, które w wyniki drgań szybko zaczynają się kurczyć, aż w końcu ulegają całkowitemu rozpadowi. W efekcie uwolniony w czasie rozpadu komórek tłuszcz zostaje wydalony z Twojego organizmu dzięki podkręconej pracy  metabolizmu, a Ty po zabiegu cieszysz smukła sylwetką i obwodem ciała mniejszym o nawet 8 centymetrów!

4. Bandaże Arosha – to niezastąpiona metoda walki z tkanką tłuszczową oraz cellulitem! Podczas zabiegu obszar Twojego ciała pokryty skórką pomarańczową owiniemy specjalnymi bandażami nasączonymi antycellulitowymi oraz wyszczuplającymi składnikami. Dzięki takiej okluzyjnej technice zastosowane w bandażach preparaty  mają możliwość stopniowo uwalniania się i skutecznego przenikania do warstwy podskórnej, gdzie zlokalizowana jest tkanka tłuszczowa odpowiadająca za tworzenie się celullitu. Następnie składniki znajdujące się już w warstwie podskórnej dynamicznie rozbijają komórki tłuszczowe, pobudzają rozkład trójglicerydów oraz maksymalnie przyspieszają Twój metabolizm, a co za tym idzie, sprawiają, że Twoja sylwetka staje się szczuplejsza, bardziej smukła, a cellulitu zredukowany do zera!

5. Elektrostymulacja mięśni – wyobraź sobie, że twoje mięśnie pracują jak podczas wzmożonego wysiłku fizycznego i intensywnie spalają nagromadzony tłuszcz, z tą jednak różnicą, że ty leżysz wygodnie i odpoczywasz. Tym właśnie jest zabieg elektrostymulacji mięśni. Jak to możliwe? Podczas zabiegu do miejsca, które chcesz wysmuklić, przyklejmy specjalne elektrody emitujące prąd o niskiej częstotliwości, które w przyjemny sposób stymulują konkretne partie mięśni. Pobudzone taką drogą mięśnie, odpowiadają dynamicznym skurczem, podobnym do tego, jaki zaobserwować możesz podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych, a następnie sięgają do depozytów energii znajdujących się w tkance tłuszczowej i w efekcie spalają nagromadzony tłuszcz, dodatkowo ujędrniając oraz odżywiając skórę ciała!

ZAPRASZAMY!