Category Massages, Relaxation
Top 5 najlepszych zabiegów redukujących cellulit!

Skórka pomarańczowa zlokalizowana w okolicach ud, bioder czy pośladków odbiera Ci pewność siebie i mimo zdrowego trybu życia nie pozwala o sobie zapomnieć? W Klinice Reha-Med codziennie spotykamy się z tym uporczywym problemem kosmetycznym, dzięki czemu wiemy, jak skutecznie z nim walczyć. Musisz wiedzieć, że cellulit to trudny do zwalczenia mankament estetyczny, wynikający z nieprawidłowego rozmieszczenia się komórek tłuszczowych w tkance podskórnej lub w przypadku cellulitu wodnego – nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Przed Tobą aż 5 bestsellerowych zabiegów, które szybko i spektakularnie pomogą Ci rozprawić się z pofałdowaną, nierówną skórą oraz nadmierną tkanką tłuszczową!

Redukcja cellulitu w klinice Reha-Med to:

  • indywidualny schemat terapii, profesjonalnie dobrany do Twoich potrzeb oraz kondycji skóry
  • najskuteczniejsze zabiegi pozwalające na skuteczną redukcję cellulitu lipidowego, wodnego oraz cyrkulacyjnego
  • skuteczna redukcja cellulitu I, II i III stopnia
  • efekty w postaci likwidacji cellulitu i wysmuklenia sylwetki
  • gwarancja ogólnej poprawy jędrności i elastyczności skóry
  • bezpieczne metody, które mogą być stosowane na praktycznie wszystkich partiach ciała, takich jak uda, pośladki, biodra, bryczesy, brzuch czy ramiona

Nasze zabiegi opierają się na naturalnej stymulacji komórek tłuszczowych znajdujących się pod skórą. Komórki wypełnione tłuszczem pod wpływem różnych bodźców ulegają destrukcji, w wyniku której uwalniają nagromadzony tłuszcz, a który następnie w wyniku dynamicznie podkręconego metabolizmu jest trwale usuwany z Twojego organizmu!

Bandaże Arosha

Zabieg bandażami Arosha to nasz bestseller w zabiegach antycellulitowych. Sekret tkwi w owinięciu wybranej partii ciała, na której zlokalizowany jest cellulit, bandażami nasączonymi specjalnymi antycellulitowymi składnikami. Składniki te stopniowo będą się uwalniać i przenikać przez Twój naskórek do głębokich warstw skóry, gdzie zlokalizowane są komórki tłuszczowe. Następnie aktywne substancje wykorzystane w zabiegu pobudzą rozkład trójglicerydów oraz maksymalnie przyspieszają metabolizm, zapewniając Ci tym samym znaczną redukcję cellulitu oraz wyraźne wyszczuplenie wskazanej partii ciała.

Cellulogia

Jest to rewolucyjna technika masażu podciśnieniowo-rolkowego, który zasysa fałdy skóry, a następnie rozmasowuje je za pomocą dynamicznie obracających się rolek. Taki zabieg wykonany w miejscu występowania cellulitu nie tylko prowadzi do rozbicia podskórnych komórek tłuszczowych, ale także dynamicznie przyspiesza krążenie krwi, usprawnia metabolizm oraz pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu już po jednej sesji zabiegowej możesz zauważyć zmniejszenie obwodu ciała, wyraźną redukcję skórki pomarańczowej oraz ujędrnienie i wzmocnienie skóry ciała!

Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla to m.in. niezastąpiona metoda walki ze skórką pomarańczową. Podczas krótkiego zabiegu za pomocą niewielkiej igły zaaplikujemy pod Twoją skórę gaz CO2, który z jednej strony przyczyni się do rozbicia komórek tłuszczowych, a z drugiej do rozszerzenia naczyń krwionośnych, w wyniku czego uwolniony tłuszcz będzie sprawniej wydalany z Twojego organizmu przez pobudzony metabolizm.

Endermologia

To kolejna ceniona technika masażu podciśnieniowego, wykonywanego przez nas za pomocą specjalistycznego urządzenia, wyposażonego w dwie elektronicznie sterowane ruchome rolki. Rytmicznie obracające się rolki działają na dwa sposoby: „ugniatają” skórę na obszarze pokrytym cellulitem, jednocześnie zasysając znajdującą się pod skórą tkankę tłuszczową. Dzięki temu zabieg przyczynia się do niemal natychmiastowego rozbicia komórek wypełnionych tłuszczem, poprawy krążenia i przyspieszenia metabolizmu. Dodatkowo Endermologia pozwala na usunięcie toksyn z organizmu oraz stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu Twoja skóra staje się nie tylko wygładzona, ale też ujędrniona i biologicznie młodsza.

Drenaż limfatyczny

To rodzaj masażu uciskowego, który polecamy zarówno w przypadku cellulitu tłuszczowego, jak i wodnego. Wszystko dlatego, że dynamiczne masowanie i uciskanie konkretnej partii ciała usprawnia przepływ limfy oraz usuwa z organizmu nagromadzoną wodę, która jest główną przyczyną cellulitu wodnego. Dodatkowo wykonując serię uciskowych ruchów, rozbijamy nagromadzoną pod skórą tkankę tłuszczową i przyspieszamy metabolizm, dzięki czemu skutecznie likwidujemy cellulit tłuszczowy, zapewniając Ci efekty w postaci smukłej sylwetki bez skórki pomarańczowej.

ZAPRASZAMY!