Category Massages
pośladki

Uniesione, kształtne oraz jędrne pośladki to marzenie niejednej kobiety. Niestety, wygląd tej części ciała jest nie tylko uwarunkowany czynnikami genetycznymi, ale także bezlitośnie reaguje na upływ czasu oraz brak aktywności fizycznej, czy nawet siedzący tryb życia. W efekcie często dzieje się tak, że pośladki tracą dawną jędrność i proporcję, a odkładający się w tym obszarze tłuszcz, jest głównym źródłem cellulitu. Myślisz, zatem że jedynym rozwiązaniem, które pozwoli Ci odzyskać kształtne oraz jędrne ciało jest ingerencja chirurga? W Reha-Med obalamy ten mit, oferując Ci najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej, dzięki którym w nieinwazyjny sposób możemy podnieść, ujędrnić i wygładzić skórę pośladków, a tym samym nadać całej Twojej sylwetce pożądany wygląd.

W naszej klinice w celu bezinwazyjnego modelowania pośladków oferujemy Ci wyłącznie sprawdzone, profesjonalne oraz całkowicie bezpiecznie metody z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej, takie jak:

 • Ulthera – zabieg gwarantujący efekt niewidzialnego push-upu.
 • Mezoterapia mikroigłowa – doskonała metoda na ujędrnienie i odmłodzenie skóry w obrębie pośladków.
 • Focus Rf+ - zabieg ujędrniający i zagęszczający skórę. Zdobywca „Złotego Laura Kosmetologii”.
 • Endermologia – endomasaż modelujący kształt pośladków.

Dzięki takim rozwiązaniom wiemy, jak zadbać o to, abyś szybko zauważyła pożądany efekt, co więcej bez konieczności zbędnego wysiłku, groźnych powikłań, czy długiego okresu rekonwalescencji. Wszystko dlatego, że zabiegi modelowania pośladków, jakie przeprowadzamy w naszej klinice mają charakter całkowicie nieinwazyjnych liftingów napinających wskazany obszar, a także pobudzających fibroblasty do wytworzenia nowych, silnych wiązań kolagenowych, które są niejako naturalnym „rusztowaniem” dla skóry zapewniającym jej pożądany kształt, jędrność i sprężystość.

Efekty naszych terapii:

 • uzyskanie pożądanego kształtu pośladków
 • ujędrnienie, podniesienie oraz wypełnienie pośladków
 • redukcja cellulitu
 • wzmocnienie tkanki łącznej
 • wzmożona produkcja kolagenu oraz elastyny
 • poprawa faktury i struktury, a także wzrost napięcia skóry w obrębie pośladków
 • nawilżenie i wygładzenie skóry

Kilka słów o wykorzystywanych przez nas zabiegach:

Ulthera
Podczas zabiegu wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie, które emituje fale ultradźwiękowe. Następnie energię kierujemy na wskazany obszar ciała, powodując tym samym obkurczenie tkanek podskórnych. W efekcie sprawiamy, że skóra zostaje napięta, a pośladki uniesione niczym za sprawą niewidzialnego push-upu. Dodatkowo pobudzamy do pracy fibroblasty, których odpowiedzią jest natychmiastowa, zwiększona produkcja nowych wiązań kolagenu i elastyny.

Mezoterapia mikroigłowa
Jest to zabieg, podczas którego uruchamiany naturalne procesy samoodnowy komórek, wywołane poprzez niewielkie i kontrolowane urazy w obrębie naskórka. Dzięki temu sprawiamy, że skóra błyskawicznie się regeneruje, tworząc zdrowe, silne tkanki, a także mnóstwo nowych wiązań kolagenowych, co przekłada się na napięcie oraz podniesienie pośladków. Dodatkowo, dla jeszcze lepszych efektów ujędrniających, zabieg często uzupełniamy o aplikację specjalnych substancji będących mieszanką witamin i kwasu hialuronowego.

Focus Rf+
Ta nowoczesna, bezinwazyjna technologia  fal radiowych pozwala nam na ogrzewanie komórek na różnych głębokościach, naprężenie szkieletu kratowego wspierającego tkankę tłuszczową, obkurczenie i zagęszczenie istniejących włókien kolagenowych oraz wzmożoną produkcje nowych wiązań. Dzięki temu zapewniamy Ci efekt odmłodzenia, ale też zagęszczenia skóry, a także wzmocnienia oraz podniesienia pośladków.

Endermologia
Endermologia umożliwia nam wielokierunkowe działanie w postaci poprawy cyrkulacji krwi, wymiany płynów międzykomórkowych oraz usunięcia toksyn, dotlenienia i odżywienia komórek. Dodatkowo wykonywany przez nas podczas zabiegu masaż, powodując intensywną gimnastykę mięśni, pozwala nam zagwarantować Ci fantastyczne efekty terapeutyczne. Przede wszystkim dzięki endermologii przyczyniamy się do uelastycznienia, ujędrniania oraz wzmocnienia i zagęszczenia skóry, a także do znacznej poprawy wyglądu, napięcia oraz kształtu pośladków.

ZAPRASZAMY!