Category Organic
Kobieca twarz

Prąd, który produkuje ciało może słabnąć z wiekiem a komórki nie są wtedy w stanie utrzymać zbilansowanego przepływu prądu, co prowadzi do różnych problemów skóry takich jak: zmarszczki, spadek elastyczności, utrata blasku spowodowanych spowolnionym metabolizmem itd.

BIO mikroprąd wykorzystywany w zabiegu koncentruje się na najistotniejszych elementach podczas naprawiania/ładowania komórek. Komórka odzyska swój prawidłowy metabolizm, gdy jej pole elektryczne będzie zbilansowane. Spowoduje to przywrócenie witalności a więc nawilżenia, jędrności oraz blasku.

Gdy balans w komórce (osiągnięte jest napięcie pola wynoszące 0,07V) i metabolizm są w normie, niebezpieczne substancje nie wnikają w komórkę, a więc komórka jest w dobrym stanie.
Jeżeli w komórce nie ma balansu (napięcie pola wynosi jedynie 0,02V jak pokazano na obrazku) metabolizm nie może przebiegać prawidłowo, a komórki starzeją się i wysychają pod wpływem niebezpiecznych substancji z zewnątrz.

Trzy główne efekty:

Usuwanie zmarszczek za pomocą mikroprądu: sygnały wnikają głęboko w skórę i uzupełniają niedobór prądu w komórkach, co przywraca im elastyczność.
Dostarczenie wartości odżywczych: substancje dostarczane w głąb skóry za pomocęą mikroprądu przynoszą 4 razy lepsze efekty niż produkty w nią wsmarowywane.
Mikro drgania: symulacja wywołana okresowym lub stałymi mikro drganiami wnika głęboko w tkankę podskórną aż do mięśnia, co ułatwia odbudowę elastycznych włókien oraz warstwę tkanki galaretowatej prowadząc do wygładzenia i zanikania zmarszczek.

Zasada działania:
Najważniejszą rzeczą jest fakt, że wyrażona w mikro amperach energia elektryczna wytwarzana przez maszynę, a następnie wprowadzana do komórek ludzkiego ciała imituje sygnał pola elektrycznego ludzkiej skóry i na tej podstawie uzupełnia niedobory w komórkach (medycyna już wcześniej odniosła sukces w naładowaniu fal mózgowych, sercowych, mioelektrycznych itd.)