Laserowe wybielanie zębów

Uśmiech jest jednym z podstawowych elementów wizerunku człowieka. Wskazywany jest zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, jako jeden z ważniejszych, podczas pierwszego kontaktu z drugą osoba. Warto więc o tym pomyśleć i zadbać o swoje zęby, aby wyglądały zdrowo i olśniewająco.

Z każdej reklamy uśmiechają się do nas aktorzy posiadający śnieżnobiałe zęby. Białe uzębienie dodaje atrakcyjności, a ujmuje lat, jest oznaką zdrowia i zadbania, dlatego coraz większą popularnością cieszą się zabiegi profesjonalnego wybielania zębów i dlatego też dajemy Państwu możliwość skorzystania z takiego zabiegu w bardzo atrakcyjnej cenie promocyjnej.

Na czym polega zabieg?

Na zęby aplikowane są specjalnie do tego przeznaczone preparaty, a następnie zęby zostają poddane naświetlaniu. W efekcie powstaje strumień zimnego światła laserowego aktywującego preparat zawierający  nadboran sodu, dwutlenek krzemu i dodatkowo opatentowane składniki wybielające. Rozjaśnienie szkliwa uzyskuje się poprzez rozpad nadtlenku wodoru na wodę i tlen.  Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Czym różnimy się od innych?

Posiadamy najnowszy   laser, zgodny ze wszystkimi normami UE

​Moc lasera jest wyższa niż w standardowych modelach, dlatego też cały zabieg trwa maksymalnie do 30 minut

BIAŁA DIETA WYMAGANA JEST TYLKO PRZEZ PIERWSZE 4 GODZINY PO ZABIEGU, a nie jak w innych metodach średnio od tygodnia do dwóch !!!.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu preparatów  najwyższej jakości, francuskiej firmy,  dzięki czemu można rozjaśnić zęby nawet do 20 odcieni, nie odpowiadamy za efekty u osób, które mają zniszczone zęby w wyniku stosowania preparatów farmakologicznych.

Przy naszej metodzie i preparatach efekty przy prawidłowej pielęgnacji mogą utrzymać się nawet  do 4 lat,  w innych metodach od kilku miesięcy do roku. Efekt zabiegu i długość utrzymującego się efektu pozabiegowego wynika z indywidualnych predyspozycji danego organizmu, codziennej diety oraz dbałości o higienę jamy ustnej.

Nasze preparaty są całkowicie bezpieczne, przystosowane do użytku kosmetycznego i nie powodują oparzenia dziąseł czy ust jak w przypadku innych preparatów, nie ingerują również w strukturę zębów i nie wpływają w żaden sposób na ich osłabienie. Ich działanie ukierunkowane jest na rozjaśnianie przebarwień wynikających z naszej codziennej diety.

CZAS TRWANIA ZABIEGU
30 min.
ILOŚĆ I CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW1-2 zabiegów

Dla kogo

  • Dla osób pragnących zredukować przebarwienia na zębach wynikające z codziennej diety.Dla tych, co marzą o pięknym uśmiechu

Zalecenia:

  • Wymagana jest biała dieta przez pierwsze 4 godziny po wybielaniu.