Category Massages
zabiegi guinot

Zastanawiałaś się kiedyś, jak ważna jest systematyczna i dobrze dobrana pielęgnacja skóry twarzy wykonywana w renomowanym salonie kosmetycznym? Jako eksperci zapewniamy Cię, że profesjonalna i regularna pielęgnacja cery to doskonałe uzupełnienie domowych starań o piękną i zadbaną skórę oraz antidotum na powszechne niedoskonałości cery. Co więcej, do Twojej dyspozycji są coraz to lepsze i bardziej zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne, które naprawdę są w stanie upiększyć skórę oraz bez inwazyjnych działań odmłodzić wygląd twarzy, likwidując zmarszczki czy inne mankamenty urody. Dlatego też w naszej Klinice Reha-Med czeka na Ciebie luksusowy rytuał pielęgnacyjny wykonywany przez nas kosmetykami pionierskiej marki Guinot Institute Paris! Na czym polega ta ekskluzywna pielęgnacja cery? Zobacz sama!

Nasza odpowiedź na piękno

Guinot Institute Paris to luksusowa marka kosmetyczna, która jest światowym pionierem w profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy. Łącząc w sobie najnowsze osiągnięcia naukowe, unikalną, bogatą formułę kosmetyków, w skład których wchodzą witaminy, peptydy, kwas hialuronowy, czy koncentrat z pro-kolagenem oraz nieocenione możliwości masażu manualnego, marka Guinot oferuje Ci nie tylko rewelacyjne, długoterminowe, a co więcej natychmiastowe efekty, ale także pielęgnację dostosowana do różnorodnych potrzeb Twojej skóry.

Zabiegi guinot to doskonały wybór, jeśli….:

 • dostrzegłaś pierwsze oznaki starzenia się skóry,
 • na skórze twarzy zaobserwowałaś zmarszczki i chciałabyś je wygładzić
 • skóra Twojej twarzy straciła jędrność i elastyczność,
 • widzisz, że cera jest przesuszona, szara i słabo odżywiona,
 • twarz zatraciła wyraźny owal,
 • borykasz się z wiotką skórą,
 • szukasz zabiegu ekspresowo upiększającego.

Poznaj rodzinę zabiegów guinot

Skóra Twojej twarzy to dla nas „mozaika” różnorodnych, indywidualnych potrzeb, które my, jako eksperci w dziedzinie pielęgnacji urody odpowiednio zdiagnozujemy, a następnie dobierzemy dla Ciebie jeden z 3 wariantów luksusowej terapii GUINOT, które znajdują się w naszej ofercie.

Age summum – zabieg antystarzeniowy

To 3-etapowy zabieg anti-aging, w którym połączyliśmy ekskluzywny masaż mięśni twarzy z bogactwem aktywnych składników antystarzeniowych oraz wyraźnie redukujących objawy starzenia się skóry, takich jak czysta witamina C,  która nie tylko odżywia, ale też świetnie redukuje wszelkie przebarwienia, Kompleks Życia Komórkowego z 56 aktywnymi składnikami, wspomagającymi naturalną odnowę komórek skóry czy naturalnie występujący w organizmie kwas hialuronowy, odpowiedzialny za optymalne nawilżenie Twojej cery.

Terapia składa się z trzech kroków:

 1. Anti-ageing radiance boosting mask, czyli aplikacja luksusowej maski nasączonej aktywnymi składnikami ujędrniającymi, liftingującymi i redukującymi oznaki starzenia się.
 2. Regenerating anti-age serum to drugi  etap zabiegu, podczas którego wzbogacamy terapię o  wysoce skoncentrowane serum, odwracające oznaki starzenia się.
 3. Masaż anti-age to ostatni etap zabiegu, podczas którego wykonamy dla ciebie ekskluzywny masaż guinot, tym samym rewelacyjnie ujędrniając i napinając skórę twarzy.

Liftosome – zabieg ujędrniający i odmładzający 

To zabieg ujędrniający i widocznie odmładzający rysy twarzy, który gwarantuje Ci efekty w postaci znacznie młodszej, gładszej, wymodelowanej i odżywionej skóry. Podczas zabiegu wykorzystujemy innowacyjną termiczną maskę gipsową, która dzięki swoim właściwościom podnosi oraz napina wiotką skórę, tym samym modelując owal twarzy, a także dodaje skórze witalności i naturalnego blasku.

Etapami tego zabiegu są: 

 1. Koncentrat z pro-kolagenem, który zaaplikowany przez nas na twoją skórę w widoczny sposób poprawi jej elastyczność i jędrność.
 2. Maska thermolift, czyli wspomniana już maska gipsowa, która wytwarzając delikatne ciepło, wspomaga przenikanie aktywnych składników do najgłębszych warstw skóry, działając w ten sposób napinająco i modelująco.
 3. Serum antystarzeniowe stosowane przez nas na koniec zabiegu zapobiega starzeniu się cery, wygładza rysy twarz i dotlenia komórki skóry.

Hydradermie Lift De Luxe 

To ekskluzywna terapia skóry wymagającej, łącząca w sobie  eksfoliację, elektroterapię, drenaż, stymulację mięśni oraz dotlenienie, a także masaż manualny. W czasie zabiegu sięgamy po wyjątkową technikę masażu z zastosowaniem minielektrod, które dzięki stymulacji mięśni twarzy, zapewnią Ci odmłodzenie skóry na poziomie komórkowym, przywracając jej odpowiednie napięcie oraz wyraźnie unosząc rysy twarzy. Zwieńczeniem zabiegu jest modelująco-relaksujący masaż oraz odpowiednio dobrana dla Ciebie maseczka odżywczo-liftingująca, która sprawi, że jeszcze długo po wizycie w naszej Klinice będziesz mogła cieszyć się młodym, promiennym i świeżym wyglądem.

ZAPRASZAMY!